Olimpiady i konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2011/2012

UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH

W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Nazwa,
konkursu, olimpiady, zawodów
oraz opiekun
Uczestnicy szczebla szkolnego
(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

(zajęte miejsce)

Konkurs plastyczno – poetycki „Moje wakacje zawsze bezpieczne”

 

Pani Barbara Pełszyk

 

1.Remigiusz Truszkowski I Gim. – II miejsce

2.Marta Pełszyk I Gim. – III miejsce
3.Karolina Dąbrowska II Gim. – wyróżnienie

4.Agata Klejzerowicz II Gim. - wyróżnienie

 
I Wojewódzki Konkurs Wiedzy

 o Regionie „Podlaskie Bogactwo Różnorodności”

 

Pani Ewa Radziszewska

 
1.Marlena Gieros I Gim.
 

Wojewódzki konkurs Języka Niemieckiego - Gimnazja

Wiesław Susoł
1.Aleksandra Susoł II OSSP
Etap rejonowy:
1.Aleksandra Susoł II OSSP
Etap wojewódzki:
1.Aleksandra Susoł II OSSP

„MAT – wygrywa Miłość Akceptacja Tolerancja”

 

Pani Monika Ilczuk

 
1.Dominika Paduch III A
2.Szymon Wanaks II B
3.Paweł Czołomiej II C
4.Radosław Bogucki II A
5.Edyta Leszczyńska II B
 

Konkurs piosenki i poezji patriotycznej „Polska – to my”

 

Pani Monika Ilczuk

Ks. Krzysztof Malinowski

 
1.Ewa Wyszyńska II C – III miejsce

2.Paweł Niewiarowski II OSSP

3.Anna Tomczuk I B
 
Konkurs Wiedzy Olimpijskiej
 „Od Aten do Londynu”
1.Tomasz Bruś II OSSP

2.Paweł Niewiarowski II OSSP

3.Michał Kierski II OSSP
4.Przemysław Bogdanowicz II OSSP
5.Patryk Olszewski II OSSP

6.Łukasz Radziszewski II OSSP

7.Grzegorz Binaś I C LO

8.Andrzej Danilczuk III D LO

9.Wojciech Popławski I D LO

10.Adam Lipski III C LO

11.Michał Hetman III C LO

12.Daniel Zalewski III C LO

Etap wojewódzki

1. Andrzej Danilczuk III D LO – III miejsce

 
Etap ogólnopolski:

1. Andrzej Danilczuk III D LO

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Gimnazja

 

Pani Monika Ilczuk

Pan Dariusz Okieńczuk

1. Aleksandra Dmochowska kl. I

2. Marlena Gieros kl. I

3. Emilia Ewa Jabłońska kl. I

4. Marta Krysińska kl. I
5. Zuzanna Borek kl. II
6. Tomasz Bruś kl. II
7. Paulina Niemyjska kl. II

8. Paweł Niewiarowski kl. II

9. Weronika Olszewska kl. II

10. Aleksandra Susoł kl. II
 
 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Gimnazja

 
 

Pan Tomasz Chomicz

1. Tomasz Bruś kl. II
2. Kinga Lipska kl. II
3. Patryk Olszewski kl. II
4. Marlena Gieros kl. I
5. Jacek Koc kl. I
6. Martyna Zdunek kl. I

Szczebel rejonowy:

1. Tomasz Bruś kl. II
 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny - Gimnazja

 

Pan Wojciech Cieszkowski

1. Kinga Lipska kl. II
2. Patryk Olszewski kl. II
 
 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - Gimnazja

 

Pani Jolanta Puszkiewicz

1. Karolina Kamila Dąbrowska kl. II
2. Agata Klejzerowicz kl. II
3. Paweł Niewiarowski kl. II
4. Aleksandra Susoł kl. II
 
 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny - Gimnazja

 

Pan Wojciech Cieszkowski

1. Kinga Lipska kl. II
2. Patryk Olszewski kl. II
 
 

Wojewódzki Konkurs Historyczny - Gimnazja

 

Pan Bogdan Olszewski

1. Marlena Gieros kl. I

2. Remigiusz Truszkowski kl I

3.Tomasz Bruś kl. II
4.Aleksandra Susoł kl. II

5.Paweł Marcin Niewiarowski kl. II

6.Rafał Wojtkowski kl. II

7.Karolina Kamila Dąbrowska kl. II

 

Szczebel rejonowy:

1. Tomasz Bruś kl. II
 
Wojewódzki Konkurs Geograficzny - Gimnazja
 

Pani Ewa Radziszewska

1. Paweł Bazyluk kl. I
2. Michał Jabłonowski kl. I

3. Kewin Mateusz Niewiarowski kl.I

4. Zuzanna Maria Borek kl. II
5. Tomasz Bruś kl. II

6. Karolina Kamila Dąbrowska kl. II

7. Agata Klejzerowicz kl. II

8. Weronika Olszewska kl. II

9. Patryk Olszewski kl. II
10. Rafał Wojtkowski kl. II
 
 
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Gimnazja
 

Pani Natallia Razumeika

1. Natalia Puchaczewska kl. II

2. Aleksandra Susoł kl. II

Szczebel rejonowy:

1.Aleksandra Susoł kl. II
 
Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego - Gimnazja
 

Pan Sebastian Orłowski

1. Tomasz Bruś kl. II
2. Paulina Niemyjska kl. II

3. Weronika Olszewska kl. II

Szczebel rejonowy:

1.Tomasz Bruś kl. II

2. Weronika Olszewska kl. II

 
Wojewódzki Konkurs Informatyczny - Gimnazja
 

Pan Leszek Pietrzykowski

1. Paweł Bazyluk kl. I
2. Kewin Niewiarowski  kl. I
3. Jacek Koc kl. I
4. Hubert Łuniewski kl. I

5. Remigiusz Truszkowski kl. I

6. Artur Semkiv kl. I
7. Patryk Olszewski kl. II

8. Robert Rembiszewski kl. II

9. Przemysław Bogdanowicz kl. II

10. Rafał Wojtkowski kl. II
11. Zuzanna Borek kl. II
12. Pełszyk Marta kl. I
 
 
Wojewódzki Konkurs z Plastyki - Gimnazja
 
 

Pani Barbara Pełszyk

1. Marta Pełszyk kl. I
2. Kewin Niewiarowski kl. I
3. Paweł Bazyluk kl. I
4. Anna Dudek kl. II
5. Marta Kujawska kl. II

6. Piotr Klejzerowicz kl. II

7. Agata Klejzerowicz kl. II

8. Kinga Lipska kl. II
9. Patryk Olszewski kl. II

Szczebel rejonowy:

1.Marta Pełszyk kl. I
 
Ogólnopolski Konkurs Historyczny

„W kalejdoskopie pamięci – Polska i Polacy w latach 1939-1989”

Pan Bogdan Olszewski

Pan Adam Olszewski

 
1.   Paweł Niewiarowski kl. II OSSP
2.   Kewin Niewiarowski kl. I OSSP
3.   Marlena Gieros kl. I OSSP
4.   Karol Rogucki kl. II A LO
5.   Damian Kazimierczuk kl. III C LO
6.   Daniel Ślepowroński kl. II B LO

Szczebel ogólnopolski:

1.Damian Kazimierczuk kl. III C LO

 
Olimpiada chemiczna
 

Pan Wojciech Cieszkowski

 
1.   Izabela Niemyjska kl. III C LO
2.   Martyna Łempicka kl. III B LO
 
 
I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej

Pani Agnieszka Gaczkowska

 

III miejsce

1.   Sylwia Skrocka kl. IV E
2.   Joanna Jurczuk kl. IV E
3.   Dominika Iwańczuk kl. IV E
 
XLI Olimpiada Biologiczna

Pani Jolanta Puszkiewicz

Pani Grażyna Panas

1.Angela Paszkiewicz kl. II B LO
2.Izabela Niemyjska kl. III C LO

Etap okręgowy:

1.   Angela Paszkiewicz kl. II B LO
2. Izabela Niemyjska kl. III C LO
 

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Pan Leszek Pietrzykowski

1. Patryk Olszewski kl. II OSSP

2. Marta Pełszyk kl. I OSSP
3. Przemysław Bogdanowicz kl. II OSSP
4. Robert Rembiszewski kl. II OSSP

5. Rafał Wojtkowski kl. II OSSP

6. Hubert Łuniewski kl. I OSSP

7. Michał Niemyjski kl. I OSSP

8. Krzysztof Koc kl. I OSSP
9. Paweł Bazyluk kl. I OSSP

10. Kewin Niewiarowski kl. I OSSP

11. Remigiusz Truszkowski kl. I OSSP

12. Emilia Jabłońska kl. I OSSP

13. Jacek Koc kl. I OSSP
14. Artur Semki kl. I OSSP
 
 
Ogólnopolska Olimpiada Policyjna

Pan Arkadiusz Kendzierski

1. Emilia Gołębiewska kl. II C LO

2. Agnieszka Kosińska kl. II C LO

II etap okręgowy:

1. Emilia Gołębiewska kl. II C LO

2. Agnieszka Kosińska kl. II C LO

 
XLIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Pani Hanna Wincenciak

1. Agnieszka Zdunek kl. III A

2. Agnieszka Jankowska kl. III A

3. Łukasz Drewnowski kl. III D

4. Sylwia Kunicka kl. II B
5. Sylwia Murawska kl. II D
 
 
 
VII Edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Pan Jan Puszkiewicz

 
 

II etap okręgowy:

1. Agnieszka Wińska kl. III B

2. Iga Kosior kl. II B

3. Mateusz Moczulski kl. III B

 
XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
Pan Adam Olszewski
 
14 uczniów

I etap okręgowy:

1.   Moczulski Mateusz kl. III B

2.   Uszyński Sebastian kl. III B

3.   Jankowska Agnieszka kl. III A

II etap okręgowy:

1.   Moczulski Mateusz kl. III B
2.   Uszyński Sebastian kl. III B
 
Konkurs plastyczny "Wydra i Zając"

Pan Michał Selerwoski

 
 

Konkurs wojewódzki:

1.   Niemyjska Paulina kl. II OSSP – I miejsce
2.   Rembiszewski Robert kl. II OSSP - wyróżnienie
 

V edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.
Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego. ”

Pan Bogdan Olszewski

 
1.      Danilczuk Andrzej kl. III D
2.      Kazula Mateusz kl. III D

3.     Kotkowicz Mateusz kl. II D

Etap rejonowy:

1.   Danilczuk Andrzej kl. III D
2.   Kazula Mateusz kl. III D

3.   Kotkowicz Mateusz kl. II D

Etap wojewódzki
1.   Kazula Mateusz kl. III D
2.   Kotkowicz Mateusz kl. II D
 
 

Ogólnopolski Konkurs Tematyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.
Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego. ”

Pan Bogdan Olszewski

 
1.      Bruś Tomasz kl. II OSSP
2.     Niewiarowski Paweł kl. II OSSP
3.     Wojtkowski Rafał kl. II OSSP
Etap wojewódzki
1.   Bruś Tomasz kl. II OSSP
2.   Niewiarowski Paweł kl. II OSSP
3.   Wojtkowski Rafał kl. II OSSP
 

Olimpiada chemiczna „ O diamentowy indeks AGH”

Pan Wojciech Cieszkowski

I etap:

1. Niemyjska Izabela kl. III C

2. Łempicka Martyna kl. III B

II etap:
1. Niemyjska Izabela kl. III C
 
 

Olimpiada fizyczna „ O diamentowy indeks AGH”

Pan Wojciech Cieszkowski

1. Łempicka Martyna kl. III B
 
 
Olimpiada matematyczna
„ O diamentowy indeks AGH”
Pan Tomasz Chomicz

I etap:

1. Kombor Marzena kl. III A
2. Łempicka Martyna kl. III B
II etap:
1. Kombor Marzena kl. III A

2. Łempicka Martyna kl. III B

II etap:
1. Kombor Marzena kl. III A- Laureat

2. Łempicka Martyna kl. III B- Finalistka

Olimpiada geograficzna
„ O diamentowy indeks AGH”

Pani Elżbieta Sikoń

I etap:

1.Bruś Martyna kl. II B
2.Wodyńska Maria kl. II B
3.Gołębiewska Emilia kl. II C
4.Komiażyk Arkadiusz kl. II A
II etap:

1.   Bruś Martyna kl. II B

2.   Wodyńska Maria kl. II B

3.   Gołębiewska Emilia kl. II C

4.   Komiażyk Arkadiusz kl. II A
 
Olimpiada ekologiczna

Pani Jolanta Puszkiewicz

22 osoby

Etap wojewódzki:

1.   Paszkiewicz Angela kl. II B

2.   Kosior Iga kl. II B
 
LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce

 i Świecie Współczesnym

Pan Adam Olszewski

 

12 osób

etap okręgowy:

1.   Wińska Agnieszka Ada kl. III B
2.   Tomczuk Damian kl. III B
 
 
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Pani Grażyna Boguszewska

Pani Monika Ilczuk

Pan Dariusz Okieńczuk

1.      Kosińska Agnieszka kl. II C
2.      Niemyjska Sylwia kl. II A
3.      Boguszewska Karolina kl. II A
4.      Szcześniak Paulina kl. III A

etap okręgowy:

1.      Boguszewska Karolina kl. II A
2.      Szcześniak Paulina kl. III A
 

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o A.K. – „Żołnierze Wolności”

Pan Adam Olszewski

 
 
 

Etap powiatowy:

1.   Danilczuk Andrzej kl. III D
2.   Kazimierczuk Damian kl. III C
 

Konkurs fotograficzny „Fotopołowy” (organizowany przez Uniwersytet

w Siedlcach)

Pan Leszek Pietrzykowski

 
Konkurs jednoetapowy:
1.   Koc Martyna kl. I C

2.   Lipska Paulina kl. I C

3.   Gnatowska Magdalena kl. I C

 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr” (gimnazjum)

Pan Leszek Pietrzykowski

 

Konkurs jednoetapowy:

1.Pełszyk Marta kl. I OSSP
2. Koc Jacek kl. I OSSP

3. Rembiszewski Robert kl. II OSSP

4. Olszewski Patryk kl. II OSSP

5. Łuniewski Hubert kl. I OSSP

6. Wojtkowski Rafał kl. II OSSP

7. Niewiarowski Kewin kl. I OSSP

8. Bazyluk Paweł kl. I OSSP
9. Semkiv Artur kl. I OSSP

10.Truszkowski Remigiusz kl. I OSSP

11. Bogdanowicz Przemysław kl. II OSSP

 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

 (szkoły ponadgimnazjalne)

Pan Leszek Pietrzykowski

 

Konkurs jednoetapowy:

1. Murawski Maciej kl. II B

2. Uszyński Sebastian kl. III B

3. Mioduszewski Michał kl. III B

4. Jacyniewicz Artur kl. III B

5. Lipska Paulina kl. I C
6. Binaś Grzegorz kl. I C

7. Czarkowska Natalia kl. III B

8. Trzcińska Dominika kl. I C

9. Gnatowska Paulina kl. I C

10. Arnold Krystian kl. I A

11. Fabisiak Paulina kl. I C

12. Dacz Ryszard kl. I A

13. Gnatowska Magdalena kl. I C

14. Koc Martyna kl. I C
 
 
 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top