Olimpiady i konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2012/2013

UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH

W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

Nazwa,

konkursu, olimpiady, zawodów

oraz opiekun

Uczestnicy szczebla szkolnego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla, powiatowego, rejonowego, wojewódzkiego, okręgowego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

(zajęte miejsce)

Wojewódzki Konkurs Plastyczny„Moje wakacje zawsze bezpieczne”

Pani Barbara Pełszyk

Pan Michał Selerowski

 

1 Wakuluk Jakub I OSSP – I miejsce

2 Truszkowski Remigiusz II OSSP – II miejsce

3 Kwiek Natalia I OSSP – wyróżnienie

4 Niewiarowski Kewin II OSSP - wyróżnienie

 

Ogólnopolska olimpiada promująca zdrowy styl życia

(szkoły ponadgimnazjalne)

 

 

Pani Grażyna Panas

Uczniowie LO i Tech.

Etap rejonowy: Drużynowo III miejsce

1.Rogucka Anna II B – I miejsce

2.Śmigielski Sebastian II D- III miejsce

3.Niemyjska Sylwia III A

1.Rogucka Anna II B – II miejsce

Ogólnopolska olimpiada promująca zdrowy styl życia

(szkoły gimnazjalne)

Pani Grażyna Panas

Uczniowie OSSP Etap powiatowy:
  1. Kujawska Marta III OSSP
  2. Niemyjska Paulina III OSSP
  3. Niewiarowski Paweł III OSSP
 

XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Pani Grażyna Panas

Pani Jolanta Puszkiewicz

1.Antoniak Piotr I C LO

2.Bogucka Ewa I C

3.Tomczuk Magdalena I C

4.Nowak Natalia I C

5.Bielik Milena I A

6. Radziszewski Łukasz I A

7.Bekier Sylwia II B

8.Dąbrowska Kamila II B

9. Kurek Sylwia II B

10. Łempicka Karolina II B

11.Rogucka Anna II B

12.Tkaczuk Alan II B

13. Tymińska Aleksandra II B

14. Paszkiewicz Angela III B

Etap okręgowy:

1. Paszkiewicz Angela III B

 

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej

Pani Agnieszka Gaczkowska

 
  1. Anna Wasilewska IV E – I miejsce
  2. Sylwia Ignaciuk II E - wyróżnienie
 

VIII Edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Pani Ewa Radziszewska

Przystąpiło 29 uczniów

Etap okręgowy:

1. Cezary Ołtarzewski IV E

 

XLII Olimpiada Biologiczna

Pani Jolanta Puszkiewicz

Pani Grażyna Panas

  1. Anna Rogucka II B
  2. Karolina Łempicka II B
  3. Alan Tkaczuk II B
    1. Angela Paszkiewicz III B
    2. Anna Rogucka II B
    3. Karolina Łempicka II B
    4. Alan Tkaczuk II B
    5. Angela Paszkiewicz III B
   

Olimpiada Teologii Katolickiej „Święci Apostołowie Piotr i Paweł – urząd i charyzmaty w Kościele”

Ks. Janusz Szymański

Ks. Łukasz Borzęcki

Uczniowie wszystkich klas LO

Etap diecezjalny:

  1. Sylwia Kunicka III B
  2. Anna Tomczuk II B
  3. Monika Szymaniak I B
 

„MAT – wygrywa Miłość Akceptacja Tolerancja”

Pani Monika Ilczuk

 

III miejsce

1 Tomczuk Anna IIB

2 Tomczuk Magdalena IC

3 Wanaks Szymon III B

4 Czołomiej Paweł III C

5 Niemyjski Bartosz III A

6 Bogucki Radosław III A

7 Konobrocki Maciej II B

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny - Gimnazja

Pani Ewa Radziszewska

Pani Elżbieta Sikoń

1. Borek Zuzanna III OSSP

2. Bruś Tomasz III OSSP

3. Klejzerowicz Agata III OSSP

4. Olszewski Patryk III OSSP

5. Wiński Hubert I OSSP

6. Kamiński Szymon I OSSP

7. Kaczmarek Szymon I OSSP

8. Maroński Kacper I OSSP

9. Wakuluk Jakub I OSSP

10. Pełszyk Marta II OSSP

11. Koc Jacek II OSSP

12. Niewiarowski Kewin II OSSP

13. Łuniewski Hubert II OSSP

14. Truszkowski Remigiusz II OSSP

15. Jabłonowski Michał II OSSP

16. Bazyluk Paweł II OSSP

17. Zdunek Martyna II OSSP

18. Mazur Karolina II OSSP

19. Jabłonowska Emilia II OSSP

1. Borek Zuzanna III OSSP

2. Bruś Tomasz III OSSP

3. Klejzerowicz Agata III OSSP

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Gimnazja

Pani Natallia Razumeika

Pani Magda Załuska

1. Koc Dawid I OSSP

2. Susoł Przemysław I OSSP

3. Krysińska Marta II OSSP

4. Susoł Aleksandra III OSSP

1. Susoł Aleksandra III OSSP 1. Susoł Aleksandra III OSSP- lauretka

Wojewódzki konkurs Języka Niemieckiego - Gimnazja

Wiesław Susoł

1. Susoł Aleksandra III OSSP 1. Susoł Aleksandra III OSSP 1. Susoł Aleksandra III OSSP- lauretka

Wojewódzki Konkurs z Plastyki - Gimnazja

 

Pani Barbara Pełszyk

Pan Łukasz Godlewski

Wszyscy uczniowie kl. I, II i III OSSP

1. Maroński Kacper I OSSP

2. Kwiek Natalia I OSSP

3. Truszkowski Remigiusz II OSSP

4. Pełszyk Marta II OSSP

5. Niemyjski Michał II OSSP

6. Bruś Tomasz III OSSP

7. Niemyjska Paulina III OSSP

1. Maroński Kacper I OSSP - finalista

2.Pełszyk Marta II OSSP - laureat

3. Truszkowski Remigiusz II OSSP - laureat

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - Gimnazja

Pani Jolanta Puszkiewicz

1. Susoł Aleksandra III OSSP

2. Klejzerowicz Agata III OSSP

3. Dąbrowska Karolina III OSSP

4. Truszkowski Remigiusz II OSSP

5. Koc Dawid I OSSP

6. Susoł Przemysław I OSSP

7. Kamiński Szymon I OSSP

8. Wakuluk Jakub I OSSP

9 Bachorek Robert I OSSP

1. Susoł Aleksandra III OSSP

2. Klejzerowicz Agata III OSSP

3. Dąbrowska Karolina III OSSP

4. Koc Dawid I OSSP

5. Susoł Przemysław I OSSP

 

XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Pani Jolanta Puszkiewicz

Pan Jan Puszkiewicz

  Etap okręgowy:
  1. Krzysztof Jankowski
  2. Mariusz Święcki
  3. Barbara Puchacz
  4. Marek Uszyńki
  5. Radosław Fiedorczuk
 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Gimnazja

Pani Monika Ilczuk

Pan Dariusz Okieńczuk

Pani Grażyna Boguszewska

1 Tokarski Michał I OSSP

2 Łyskawy Przemysław I OSSP

3 Kaczmarek Szymon I OSSP

4 Kamiński Szymon I OSSP

5 Bachorek Robert I OSSP

6 Susoł Przemysław I OSSP

7 Binaś Weronika I OSSP

8 Tokarska Bogumiła II OSSP

9 Krysińska Marta II OSSP

10 Gieros Marlena II OSSP

11 Borek Zuzanna III OSSP

12 Niemyjska Paulina III OSSP

   

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Gimnazja

 

Pan Tomasz Chomicz

Fanik Karolina Faszczewska

1. Bruś Tomasz III OSSP

2. Wojtkowski Rafał III OSSP

2. Koc Jacek II OSSP

3. Gieros Marlena II OSSP

4. Zdunek Martyna II OSSP

5. Olszewski Patryk III OSSP

1. Bruś Tomasz III OSSP

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny - Gimnazja

Pani Elżbieta Jakubowska

1. Maroński Kacper I OSSP

2. Olszewski Patryk III OSSP

3. Lipska Kinga III OSSP

4. Jabłonowski Michał II OSSP

   

Wojewódzki Konkurs Historyczny - Gimnazja

Pani Katarzyna Bachorek

Pan Bogdan Olszewski

1. Niewiarowski Paweł III OSSP

2. Susoł Aleksandra III OSSP

3. Truszkowski Remigiusz II OSSP

1. Truszkowski Remigiusz II OSSP  

Wojewódzki Konkurs Informatyczny - Gimnazja

Pan Leszek Pietrzykowski

1. Michalski Wojciech I OSSP

2. Mularczuk Marcin I OSSP

3. Rusiniak Bartłomiej I OSSP

4. Łyskawy Przemysław I OSSP

5. Wiński Hubert I OSSP

6. Kuczabo Rafał I OSSP

7. Koc Dawid I OSSP

8. Łopuszki Kacper I OSSP

9. Kamiński Szymon I OSSP

10. Kaczmarek Szymon I OSSP

11. Pełszyk Marta II OSSP

12. Wojtkowski Rafał III OSSP

13. Bogdanowicz Przemysław III OSSP

14. Kierski Michał III OSSP

15. Olszewski Patryk III OSSP

16. Koc Jacek II OSSP

17. Niewiarowski Kewin II OSSP

18. Rembiszewski Robert III OSSP

19. Łuniewski Hubert II OSSP

20. Truszkowski Remigiusz II OSSP

21. Koc Krzysztof II OSSP

22. Bazyluk Paweł II OSSP

   

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego - Gimnazja

Pan Sebastian Orłowski

1. Wojno Daria III OSSP

2. Bruś Tomasz III OSSP

1. Wojno Daria III OSSP

2. Bruś Tomasz III OSSP

1.Wojno Daria III OSSP - lauretka
Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Pan Bogdan Olszewski
 

Etap wojewódzki:

  1. Mateusz Kotkowicz III D – II miejsce

Etap rejonowy:

1.Mateusz Kotkowicz III D – VI miejsce

 
Olimpiada Solidarności
Pan Bogdan Olszewski
  Etap wojewódzki:
  1. Ewa Bogucka I C
  2. Magdalena Tomczuk I C
  3. Dominika Niemyjska I A
  4. Mateusz Boguszewski I A

Etap centralny:

  1. Ewa Bogucka I C

Olimpiada matematyczna

„ O diamentowy indeks AGH”

Pan Tomasz Chomicz

 

II etap:

1.Maciej Murawski III B

2.Pawe ł Porzezińki III B

3.Daniel Ślepowroński III B

Etap centralny (III etap):

1. Maciej Murawski - finalista

XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego

Pani Hanna Wincenciak

1. Sylwia Kunicka III B

2. Sylwia Murawska III D

   

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Pan Adam Olszewski

Uczestniczyło 14 uczniów

Etap okręgowy:

1. Daniel Adamczuk

 

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Pan Adam Olszewski

Uczestniczyło 8 uczniów

Etap okręgowy:

1.Emilia Trelińska

2.Katarzyna Florczuk

3.Natalia Twarowska

 

Olimpiada Wiedzy o Prawie

Pan Adam Olszewski

Uczestniczyło 9 uczniów

Etap okręgowy:

1.Sylwia Murawska

 

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Pan Adam Olszewski

Uczestniczyło 7 uczniów OSSP

Etap okręgowy:

1. Kewin Niewiarowski II OSSP

2. Remigiusz Truszkowski

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Pani Natallia Razumeiko

Pani Ewa Skorupska

  1. Iga Kosior III B
  2. Dominika Szulborska II C
  3. Agata Porzezińska II C
  4. Kinga Miszczuk II C

Etap rejonowy (II stopień):

1. Iga Kosior III B

 

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Pani Ewa Strzałkowska

1 Antoniak Karolina IV E

2 Felczuk Katarzyna IV E

3 Moczulski Tomasz IV E

4 Ołtarzewski Cezary IV E

5 Perkowska Aleksandra IV E

6 Steć Bartłomiej IV E

7 Sylwestrzuk Krzysztof IV E

8 Burakowski Mateusz II E

9 Wdziękoński Michał II E

10 Franczuk Weronika I E

11 Łuniewski Hubert I E

12 Sędziak Monika I E

13 Zieleniewski Szymon I E

   

Olimpiada chemiczna

Pan Wojciech Cieszkowski

 

I Etap okręgowy:

1. Karolina Łempicka II B

 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

(szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne)

Pan Leszek Pietrzykowski

Uczestniczyło 33 uczniów    

Powiatowy Konkurs Plastyczny ”Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”

Pani Barbara Pełszyk

  1. Paulina Niemyjska III OSSP - wyróżnienie  

Konkurs Plastyczny „ Barwy jesieni”

Pani Barbara Pełszyk

 
  1. Kacper Maroński I OSSP – II miejsce
  2. Jakub Wakuluk I OSSP – wyróżnienie
  3. Bartosz Kierski I OSSP – wyróżnienie
  4. Kewin Niewiarowski II OSSP – wyróżnienie
 

VI Konkurs piosenki i poezji patriotycznej „Polska – to my”

Pani Monika Ilczuk

 

1 Anna Tomczuk II B

2 Ewa Wyszyńska III C – III miejsce

3. Weronika Binaś I OSSP

4. Marlena Gieros II OSSP - wyróżnienie

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Pan Dariusz Okieńczuk

1. Sylwia Bekier II B

2. Sylwia Boguszewska III A

3. Karolczuk Anita II C

4. Niemyjska Sylwia III A

   

IV Wojewódzki Konkurs języka angielskiego „The More the Merrier”

Pani Natallia Razumeika

Pani Magda Załuska

Pani Irina Szymoniak

 
  1. Iga Kosior III B – wyróżnienie
  2. Adrianna Janiszewska II B
  3. Martyna Boguszewska III A
  4. Ryszard dacz II A - wyróżnienie
 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Sigma”

Pan Tomasz Chomicz

Pan Paweł Niemyjski

Pani Katarzyna Rostkowska

 

Klasy I:

  1. Ewa Bogucka I C – III miejsce
  2. Magdalena Tomczuk I C

Klasy II:

  1. Karolina Łempicka II B – I miejsce
  2. Alan Tkaczuk II B – III miejsce
  3. Natalia Nadolna II C

Klasy III:

  1. Maciej Murawski III B – I miejsce
  2. Anna Bogucka III B
  3. Daniel Ślepowroński III B
 

Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego organizowany przez Jersz – Łowcy Talentów

  1. Deutschfreund
  2. Sprachdoktor

Pan Wiesław Susoł

Pan Dariusz Dąbrowski

  1. Anna Puchalska II C
  2. Maciej Murawski III B
  3. Kinga Piotrowska III B
  4. Karolina Krawczyk III B
  5. Aleksandra Susoł III OSSP
  6. Daniel Ślepowroński III B
  7. Robert Kujawski II A
  8. Maria Wojtkowska II A
  9. Angela Paszkiewicz III B
  10. Sebastian Śmigielski II D
  11. Paweł Łuniewski II B
  12. Anna Bogucka III B
   

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego English Ace 2013

Pani Natallia Razumeika

Pani Magda Załuska

Pani Irina Szymoniak

Pani Ewa Skorupska

Pani Justyna Zaremba

I gim. – 2 uczniów

II gim – 3 uczniów

III gim – 9 uczniów

LO – 8 uczniów

1.Aleksandra Susoł III OSSP – III miejsce  

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Frankońskich 2013

Pan Sebastian Orłowski

1. Jakub Wakuluk I OSSP 1. Jakub Wakuluk I OSSP 1. Jakub Wakuluk I OSSP – III miejsce (województwo)

Konkurs „Epoka Prymasa Tysiąclecia” w Czyżewie

Pan Bogdan Olszewski

  1. Adrianna Janiszewska II B
  2. Ewa Bogucka I C
  3. Magdalena Tomczuk I C
  4. Adrianna Janiszewska II B – III miejsce
  5. Ewa Bogucka I C - I miejsce
  6. Magdalena Tomczuk I C – VI miejsce
   

Ogólnopolski konkurs chemiczny „Alchemik”

Pan Wojciech Cieszkowski

   
  1. Karolina Łempicka II B - wyróżnienie
    1. Alan Tkaczuk II B - wyróżnienie
    2. Sylwia Bekier II B - wyróżnienie

V Powiatowy konkurs chemiczny dla uczniów szkół ogólnokształcących o nagrodę Starosty Wysokomazowieckiego

Pan Wojciech Cieszkowski

 
  1. Karolina Łempicka II B – III miejsce
  2. Alan Tkaczuk II B – I miejsce
 

IX Podlaski Konkurs Wiedzy o Samorządzie

Pan Adam Olszewski

 

 
  1. Joanna Wasilewska II A – VII miejsce
  2. Patrycja Bagińska II A – IX miejsce
 

Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Pan Arkadiusz Kendzierski

 

 

Etap powiatowy – II miejsce

1.Michał Kierski III OSSP

2.Patryk Olszewski III OSSP

3.Robert Rembiszewski III OSSP

 

Konkurs Młodzież zapobiega pożarom

Pan Arkadiusz Kendzierski

 

 

Etap powiatowy:

1.Ernest Anusiewicz I B

2.Norbert Złotkowski I C

Etap wojewódzki:

1.Ernest Anusiewicz I B

 

Międzynarodowy konkurs literacko - plastyczny "Polak - to brzmi dumnie"

Pani Barbara Pełszyk

    1. Paulina Niemyjska kl. III OSSP - nagroda

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Autoportret"

Pani Barbara Pełszyk

 

Etap powiatowy:

1.Paulina Niemyjska kl. III OSSP - I miejsce

2.Marta Pełszyk kl. II OSSP - II miejsce

3.Jakub Wakuluk kl. I OSSP - wyróżnienie

 

 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top