anonomowa skrzynkaXxY
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Olimpiady i konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2013/2014

UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W ZSOIZ W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Nazwa,

konkursu, olimpiady, zawodów

oraz opiekun

Uczestnicy szczebla szkolnego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla, powiatowego, rejonowego, wojewódzkiego, okręgowego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

(zajęte miejsce)

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Pan Dariusz Okieńczuk

Pani Grażyna Boguszewska

Pani Dorota Mlonek

1.Ziółkowska Natalia kl. I

2.Piętka Aleksandra kl. I

3.Cieśluk Patrycja kl. I

4.Bachorek Robert kl. II

5.Binaś Weronika kl. II

6.Susoł Przemysław kl. II

7.Zawistowska Magdalena kl. II

8.Bazyluk Paweł kl. III

9.Dmochowska Aleksandra kl. III

10.Gieros Marlena kl. III

11.Jabłonowski Michał kl. III

12.Jabłońska Emilia kl. III

13.Tokarska Bogumiła kl. III

14.Krysińska Marta kl. III

15.Pełszyk Marta kl. III

16.Niewiarowski Kewin kl. III

17.Truszkowski Remigiusz kl. III

   

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Pani Faszczewska Karolina

Pan Tomasz Chomicz

1.Derewońko Michał kl. II

2.Bruliński Łukasz kl. II

3.Kuczabo Rafał kl. II

4.Uszyński Bartłomiej kl. II

5.Bachorek Robert kl. II

6.Susoł Przemysław

7.Wakulub Jakub kl. II

8.Kierski Bartosz kl. II

9.Ziółkowska Natalia kl. I

10. Piętka Aleksandra kl. I

11.Koc Jacek kl. III

12.Gieros Marlena kl. III

13.Truszkowski Remigiusz kl. III

14.Krysińska Marta kl. III

15.Zdunek Martyna kl. III

16.Niewiarowski Kewin kl. III

17.Pełszyk Marta kl. III

Szczebel rejonowy:

1.Koc Jacek III OSSP

2.Gieros Marlena III OSSP

3.Zdunek Martyna III OSSP

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Pani Elżbieta Jakubowska

1.Pełszyk Marta kl. III

2.Niewiarowski Kewin kl. III

3.Truszkowski Remigiusz kl. III

4.Jabłonowski Michał kl. III

5.Rutkowski Dawid kl. II

6.Wiński Hubert kl. II

7.Uszyński Mateusz kl. II

8.Mularczuk Marcin kl. II

9.Kamiński Szymon kl. II

10.Koc Dawid kl. II

11.Bachorek Robert kl. II

12.Łopuski Kacper kl. II

13.Maroński Kacper kl. II

14.Wakuluk Jakub kl. II

   

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Pani Jolanta Puszkiewicz

1.Koc Dawid kl. II

2.Susoł Przemysław kl. II

3. Bachorek Robert kl. II

4.Maroński Kacper kl. II

5.Wakuluk Jakub kl. II

6.Kierski Bartosz kl. II

7.Łopuski Kacper kl. II

8.Wiński Hubert kl. II

9. Truszkowski Remigiusz kl. III

Szczebel rejonowy:

1. Koc Dawid II OSSP

2. Truszkowski Remigiusz III OSSP

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Pan Wojciech Cieszkowski

1.Gieros Marlena kl. III

2.Truszkowski Remigiusz kl. III

3.Wiński Hubert kl. II

4.Rusiniak Bartłomiej kl. II

5.Susoł Przemysław kl. II

6.Bachorek Robert kl. II

7.Uszyński Mateusz kl. II

8.Kuczabo Rafał kl. II

9.Łopuski Kacper kl. II

10.Koc Dawid kl. II

11.Kamiński Szymon kl. II

12.Uszyński Bartłomiej kl. II

13.Tokarski Michał kl. II

14.Pełszyk Marta kl. III

   

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Pan Łukasz Godlewski

42 uczniów z klas I – III OSSP

Szczebel rejonowy:

1. Bachorek Robert II OSSP

2. Susoł Przemysław II OSSP

3. Wakuluk Jakub II OSSP

4. Truszkowski Remigiusz III OSSP

5. Krysińska Marta III OSSP

6. Zawistowska Magdalena II OSSP

7. Koc Jacek III OSSP

8. Gieros Marlena III OSSP

Szczebel wojewódzki:

1. Bachorek Robert II OSSP - finalista

2. Koc Jacek III OSSP - finalista

3. Susoł Przemysław II OSSP -finalista

4. Truszkowski Remigiusz III OSSP - laureat

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Pani Elżbieta Sikoń

27 uczniów z klas I – III OSSP    

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Pani Magda Załuska

Pani Irina Szymoniak

1.Binaś Weronika kl. II

2.Susoł Przemysław kl. II

3.Koc Dawid kl. II

4.Bazyluk Paweł kl. III

5.Jabłońska Emilia kl. III

6. Dmochowska Aleksandra kl. III

7.Gieros Marlena kl. III

8.Truszkowski Remigiusz kl. III

9. Pełszyk Marta kl. III

10.Krysińska Marta kl. III

11.Zdunek Martyna kl. III

12.Ziółkowska Natalia kl. I

13.Piętka Aleksandra kl. I

Szczebel rejonowy:

1. Susoł Przemysław II OSS P

2. Koc Dawid II OSSP

3. Krysińska Marta III OSSP

Szczebel wojewódzki:

1. Koc Dawid II OSSP - finalista

2. Krysińska Marta III OSSP- finalista

3. Susoł Przemysław II OSSP - laureat

Wojewódzki Konkurs z Plastyki

Pani Barbara Pełszyk

Pan Łukasz Godlewski

39 uczniów z klas I – III OSSP

Szczebel rejonowy:

1. Ziółkowska Natalia Aleksandra I OSSP

2. Maroński Kacper II OSSP

3. Susoł Przemysław II OSSP

4. Wakuluk Jakub II OSSP

5. Zawistowska Magdalena II OSSP

6. Pełszyk Marta III OSSP

7. Truszkowski Remigiusz III OSSP

8. Bachorek Robert II OSSP

Szczebel wojewódzki:

1. Pełszyk Marta III OSSP- laureat

2. Truszkowski Remigiusz III OSSP- laureat

3. Ziółkowska Natalia Aleksandra I OSSP- laureat

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Pani Ewa Radziszewska

Pan Adam Olszewski

1. Bachorek Robert kl. II

2.Kaczmarek Szymon kl. II

3.Kamiński Szymon kl. II

4.Kierski Bartosz kl. II

5.Koc Dawid kl. II

6.Łyskawy Przemysław kl. II

7.Maroński Kacper kl. II

8.Rusiniak Bartłomiej kl. II

9.Susoł Przemysław kl. II

10.Niewiarowski Kewin kl. III

11.Truszkowski Remigiusz kl. III

12. Koc Jacek kl. III

13.Koc Krzysztof kl. III

14.Jabłonowski Michał kl. III

Szczebel rejonowy:

1. Koc Jacek III OSSP

2. Niewiarowski Kewin Mateusz III OSSP

3. Truszkowski Remigiusz III OSSP

4. Susoł Przemysław III OSSP

 

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Pan Sebastian Orłowski

1. Bachorek Robert kl. II

2. Wakuluk Jakub kl. II

   

XIII Powiatowy Festiwal Piosenki – Szepietowo

Pani Joanna Kuczabo

 

Szczebel powiatowy:

Zespół „White street”:

1. Niewiarowski Kewin III OSSP

2. Olszewski Patryk IV OSSP

3. Rusiniak Mateusz II A

4. Trawka Michał II A

5. Konobrocki Maciej III B

 

Konkurs muzyczny „MAT – Miłość, Akceptacja, Tolerancja

Pani Joanna Kuczabo

 

Szczebel wojewódzki:

1. Niewiarowski Kewin III OSSP

2. Olszewski Patryk IV OSSP

3. Rusiniak Mateusz II A LO

4. Trawka Michał II A LO

5. Konobrocki Maciej III B LO

6. Tomczuk Anna III B LO

 

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerstwa „Świat Baśni”

Pani Agnieszka Gaczkowska

 

1. Pietrzak Żaneta III E

2. Ignaciuk Sylwia III E

3. Tatko Małgorzata III E - II miejsce

4. Kłosek Karolina III E

5. Bogucka Ewa II C

6. Plichta Karolina II E

7.Drewnowska Agnieszka III E

8. Boguszewska Paulina I B

 

Olimpiada Chemiczna

Pan Wojciech Cieszkowski

1. Łempicka Karolina III B

2. Tkaczuk Alan III B

Zawody I stopnia (etap okręgowy):

1. Łempicka Karolina III B

2. Tkaczuk Alan III

 

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PC

Pani Grażyna Panas

1. Koc Dawid II OSSP

2. Kamiński Szymon II OSSP

3. Kierski Bartosz II OSSP

4. Bachorek Robert II OSSP

5. Derewońko Michał II OSSP

6. Kuczabo Rafał II OSSP

7. Bruliński Łukasz II OSSP

8. Rogucka Anna III B

9. Niemyjska Dominika II A

101.Murawska Aleksandra II A

11. Dąbrowska Karolina IV OSSP

Szczebel rejonowy:

1. Koc Dawid II OSSP

2. Derewońko Michał II OSSP

3. Kuczabo Rafał II OSSP

Szczebel rejonowy:

4. Rogucka Anna III B – I miejsce

5. Niemyjska Dominika II A

6. Dąbrowska Karolina IV OSSP

Drużynowo II miejsce

Szczebel wojewódzki:

1. Rogucka Anna III B – II miejsce

 

XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego

Pani Hanna Wincenciak

1. Truszkowska Aleksandra III A

2. Dąbrowska Emilia III A

   

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Pani Grażyna Panas

Pani Jolanta Puszkiewicz

1. Tkaczuk Alan III B

2. Łempicka Karolina III B

3. Rogucka Anna III B

4. Kurek Sylwia III B

5. Czyżak Justyna III B

6. Romanowska Aleksandra III C

7. Binaś Grzegorz III C

8. Koc Martyna III C

9. Lipska Paulina III C

10. Lipska Kinga IV OSSP

11. Dąbrowska Karolina IV OSSP

Szczebel wojewódzki:

1. Tkaczuk Alana III B

 

Olimpiada Biologiczna

Pani Grażyna Panas

1. Bekier Sylwia III B

2. Łempicka Karolina III B

3. Rogucka Anna III B

4. Tkaczuk Alan III B

Szczebel wojewódzki:

1. Bekier Sylwia III B

2. Rogucka Anna III B

3. Tkaczuk Alan III B

 

Ogólnopolska Olimpiada „ Diamentowy Indeks AGH” – matematyka

Pan Tomasz Chomicz

1. Łempicka Karolina III B

2. Łuniewska Elwira III B

II etap:

1. Łempicka Karolina III B

2. Łuniewska Elwira III B

 

Konkurs „Fizyczne ścieżki”

Pani Elżbieta Jakubowska

1. Łukaszewicz Anna    

XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej

Ks. Łukasz Borzęcki

Ks. Grzegorz Ziembowski

1.Szymaniak Monika II B

2. Sieklucka Izabela II B

Etap diecezjalny:

1.Szymaniak Monika II B

2. Sieklucka Izabela II B

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w oczach Dziecka”

Pani Joanna Kuczabo

Pani Barbara Pełszyk

Ks. Łukasz Borzęcki

 

Etap diecezjalny:

1. Zdunek Martyna III OSSP – I miejsce

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”

Pani Barbara Pełszyk

 

Etap powiatowy:

1. Kamiński Szymon II OSSP – wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Boże Narodzenie-Świąteczna Bombka”

Pani Barbara Pełszyk

 

Etap powiatowy:

1. Wakuluk Jakub   II OSSP – III miejsce

 

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

Pani Barbara Pełszyk

 

Szczebel gminny:

1. Piętka Aleksandra I OSSP - wyróżnienie

2. Ziółkowska Natalia I OSSP – wyróżnienie

3. Klepacka Magdalena I OSSP – wyróżnienie

4. Wysocka Aleksandra I OSSP – wyróżnienie

5. Maroński Kacper II OSSP – II miejsce

6. Pełszyk Marta III OSSP – I miejsce

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Pan Adam Olszewski

1. Górecka Ewelina III B

2. Hendożko Paulina III B

3. Lipska Paulina III C

4. Gnatowska Paulina III C

5. Binaś Grzegorz III C

   

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Pan Adam Olszewski

1. Janiszewska Adrianna III B

2. Bagińska Patrycja III A

3. Górecka Ewelina III B

4. Hendożko Paulina III B

5. Piętka Monika I B

Etap okręgowy:

1. Janiszewska Adrianna III B

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Frankońskich

Pan Sebastian Orłowski

1. Bachorek Robert kl. II

2. Wakuluk Jakub kl. II

   

Olimpiada Przedsiębiorczości

Pan Jan Puszkiewicz

Pani Ewa Radziszewska

25 uczniów    

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Pan Jan Puszkiewicz

Pani Jolanta Puszkiewicz

12 uczniów

Etap okręgowy:

1. Kietliński Wojciech TTW

2. Wojno Daniel TTW

3. Faszczewska Karolina TTW

 

Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu

Pani Karolina Wojtkowska

1. Gromadko Anna II E

2. Rutkowski Adam II E

3. Franczuk Weronika II E

4. Łuniewski Hubert II E

Etap okręgowy:

1. Gromadko Anna II E

2. Rutkowski Adam II E

 

Podlaski Konkurs Chemiczny

Pan Wojciech Cieszkowski

1. Łempicka Karolina III B

2. Rogucka Anna III B

3. Tkaczuk Alan III B

4. Piętka Monika I B

   

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Pan Dariusz Okieńczuk

1. Lipska Kinga IV OSSP

2. Moczulski Adrian I A

3. Tokarski Mateusz I A

4. Węgrzyniak Weronika I A

   

Konkurs Międzyszkolny Wiedzy Ogólnej „I Ty możesz zostać Kopernikiem”

Pani Elżbieta Jakubowska

1. Koc Dawid II OSSP

2. Wakuluk Jakub II OSSP

3. Niewiarowski Kelwin III OSSP

4. Jabłońska Emilia III OSSP

5. Maroński Kacper II OSSP

6. Susoł Przemysław II OSSP

7. Jabłonowski Michał III OSSP

8. Bachorek Robert II OSSP

9. Bazyluk Paweł III OSSP

10. Łuniewski Hubert III OSSP

11. Adamska Miriam III OSSP

12. Kamiński Szymon II OSSP

13. Uszyński Mateusz II OSSP

14. Piętka Aleksandra I OSSP

15. Kuczabo Rafał II OSSP

16. Łopuski Kacper II OSSP

17. Wiński Hubert II OSSP

18. Tokarski Michał II OSSP

19. Uszyński Bartłomiej II OSSP

20. Mularczuk Marcin II OSSP

21. Koc Krystian I OSSP

22. Łyskawy Przemysław II OSSP

Etap międzyszkolny:

1. Koc Dawid II OSSP

2. Wakuluk Jakub II OSSP

3. Niewiarowski Kewin III OSSP - wyróżnienie

 

VI Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego

w Ostrołęce

Pani Agnieszka Gaczkowska

 

Etap międzyszkolny:

1. Pietrzak Żaneta III E – II miejsce

2. Kłosek Karolina III E – I miejsce

3. Plichta Karolina II E

4. Tatko Małgorzata III E

5. Pawluk Magda II E

6. Boguszewska Paulina I B

7. Wojno Daria I E

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

„Męczennicy XX wieku”

Ks. Łukasz Borzęcki

Ks. Grzegorz Ziembowski

1. Dąbrowska Karolina IV OSSP

2. Lipska Kinga IV OSSP

3. Olszewski Patryk IV OSSP

4. Susoł Aleksandra IV OSSP

5. Perlejewska Weronika II B

6. Sieklucka Izabela II B

7. Szymaniak Monika II B

8. Porzeziński Kacper II D

Etap diecezjalny:

1. Sieklucka Izabela II B – IV miejsce

2. Szymaniak Monika II B

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Pan Tomasz Chomicz

Pan Paweł Niemyjski

Pani Katarzyna Rostkowska

   

1. Bachorek Robert II OSSP

2. Bruliński Łukasz II OSSP

3. Kierski Bartosz II OSSP

4. Koc Dawid II OSSP

5. Piętka Aleksandra I OSSP

6. Rusiniak Bartłomiej II OSSP

7. Susoł Przemysław II OSSP

8. Uszyński Bartłomiej II OSSP

9. Uszyński Mateusz II OSSP

10. Wakuluk Jakub II OSSP - wyróżnienie

11. Wiński Hubert II OSSP

12. Bogucka Sylwia I C

13. Busma Arkadiusz I D

14. Gieros Marlena III OSSP

15. Jabłońska Emilia III OSSP

16. Moczulski Paweł I D

17. Olszewski Arkadiusz I D

18. Piętka Monika I B

19. Wojtkowska Emilia I C

20. Zdunek Martyna III OSSP

21. Sidoruk Urszula II D

22. Sylwestrzuk Maciej II A

Wojewódzki Turniej Matematyczny „Sigma”

Pan Tomasz Chomicz

Pan Paweł Niemyjski

Pani Katarzyna Rostkowska

42 uczniów LO i OSSP

Etap wojewódzki:

1. Wojtkowska Emilia I C - I miejsce

2. Bruś Tomasz IV OSSP

3. Wińska Edyta I B

4. Tomczuk Magda II C

5. Bogucka Ewa II C

6. Żero Natalia II B - III miejsce

7. Tomczuk Anna III B

8. Łuniewska Elwira III B – II miejsce

9. Wojtkowska Dorota III B

 

IV Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej

Pani Agnieszka Gaczkowska

 

1. Pietrzak Żaneta III E - wyróżnienie

2. Kłosek Karolina III E

3. Tatko Małgorzata III E- wyróżnienie

4. Pawluk Magda II E

5. Bożyk Ewelina II B

6. Wojno Daria I E

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów zakładów rzemieślniczych

Pani Ewa Radziszewska

 

1. Popławski Bartosz I ZSZ

2. Fabijański Rafał I ZSZ

 

Podlaski Konkurs Chemiczny

Pan Wojciech Cieszkowski

 

1. Łempicka Karolina III B

2. Rogucka Anna III B

3. Tkaczuk Alana III B

4. Piętka Monika I B

 

Międzyszkolny konkurs fryzjerstwa

„ Czarująca kobieta – Freestyle”

Pani Agnieszka Gaczkowska

 

1. Pietrzak Żaneta III E

2. Kłosek Karolina III E

3. Tatko Małgorzata III E

4. Wojno Daria I E

5. Bogucka Ewa II C

 

Turniej Pożarniczy „Młodzież zapobiega pożarom”

Pan Arkadiusz Kendzierski

 

1. Anusiewicz Ernest II B – I miejsce

2. Złotkowski Norbert II C

 

Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”

Pan Arkadiusz Kendzierski

 

Etap powiatowy:

1. Koc Dawid II OSSP

2. Uszyński Mateusz II OSSP

3. Michalski Wojciech II OSSP

 

XVII Regionalny Konkurs na wykonanie Palmy Wielkanocnej

Pani Grażyna Święcka

  1. Łempicka Karolina I A – I miejsce  

Konkurs „Pomyśl zanim wrzucisz – dbaj o swoją tożsamość” - konkurs organizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa

Informacyjnego

Pan Bogdan Tarkowski

    1. Uszyński Mateusz II OSSP – I miejsce

XV Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii

Nauczyciele języka polskiego

20 uczniów LO

Etap wojewódzki (finał):

1. Susoł Aleksandra IV OSSP – VI miejsce

2. Sylwestrzuk Maciej II A

 

XIV Powiatowe Dyktando Gimnazjalistów

Pani Dorota Mlonek

 

Etap powiatowy:

1. Ziółkowska Natalia I OSSP – II miejsce

2. Zawistowska Magdalena II OSSP

3. Adamska Miriam III OSSP

4. Dmochowska Aleksandra III OSSP

 

Konkurs „Epoka Prymasa Tysiąclecia” w Czyżewie

Pan Bogdan Olszewski

1. Bogucka Ewa II C

2. Tomczuk Magdalena II C

3. Janiszewska Adrianna III B

1. Bogucka Ewa II C – I miejsce

2. Tomczuk Magdalena II C

3. Janiszewska Adrianna III B

Drużynowo II miejsce

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Architektura Powiatu Wysokomazowieckiego”

Pani Barbara Pełszyk

 

Etap powiatowy:

1. Bruś Tomasz IV OSSP - wyróżnienie

2. Kierski Michał IV OSSP – wyróżnienie

3. Ziółkowska Natalia I OSSP – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs

„Siedem grzechów głównych”

Pani Barbara Pełszyk

   

1. Niemyjska Paulina IV OSSP - wyróżnienie

2. Pełszyk Marta III OSSP – wyróżnienie

Konkurs – pocztówka wielkanocna 2014 – w ramach podlaskiego festiwalu wielkanocnego

Pani Barbara Pełszyk

 

Etap wojewódzki:

1. Ziółkowska Natalia I OSSP - wyróżnienie

 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top