anonomowa skrzynkaXxY
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Olimpiady i konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2014/2015

 

UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W ZSOIZ W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Nazwa konkursu, olimpiady, zawodów

oraz opiekun

Uczestnicy szczebla szkolnego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla, powiatowego, rejonowego, wojewódzkiego, okręgowego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

(zajęte miejsce)

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Pani Grażyna Boguszewska

Pani Magdalena Wiercińska

  1. Ilczuk Zuzanna kl. I
  2. Sabak Julia kl. I
  3. Bachorek Weronika kl. I
  4. Mularczuk Hubert kl. I
  5. Pełszuk Urszula kl. I
  6. Ziółkowska Natalia kl. II
  7. Tokarski Michał kl. III
  8. Bachorek Robert kl. III
  9. Susoł Przemysław kl. III
  10. Siekierko Weronika kl. III
  11. Zawistowska Magdalena kl. III
  12. Święciak Marlena kl. III
  13. Binaś Weronika kl. III
  14. Daszkowska Kinga kl. III
  15. Kuczabo Rafał kl. III
  16. Derewońko Michał kl. III
  17. Kierski Bartosz kl. III
---- ----

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Pani Faszczewska Karolina

Pan Tomasz Chomicz

  1. Klepacka Magda kl. II
  2. Piętka Aleksandra kl. II
  3. Ziółkowska Natalia kl. II
  4. Wakuluk Jakub kl. III
  5. Bachorek Robert kl. III
  6. Susoł Przemysław kl. III
  7. Uszyński Mateusz kl. III
  8. Bruliński Łukasz kl. III
  9. Kierski Bartosz kl. III
  10. Wiński Hubert kl. III
  11. Łopuski Kacper kl. III
  12. Rusiniak Bartłomiej kl. III
Szczebel rejonowy:
  1. Piętka Aleksandra kl. II
  2. Wakuluk Jakub kl. III
  3. Bachorek Robert kl. III
  4. Uszyński Mateusz kl. III

Szczebel wojewódzki:

---

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Pan Emil Jasiński

  1. Bachorek Robert kl. III
  2. Susoł Przemysław kl. III
  3. Tokarski Michał kl. III
  4. Uszyński Mateusz kl. III
  5. Koc Dawid kl. III
  6. Wakuluk Jakub kl. III
  7. Kuczabo Rafał kl. III
  8. Kierski Bartosz kl. III
  9. Uszyński Bartłomiej kl. III
  10. Mularczuk Marcin kl. III
  11. Maroński Kacper kl. III

Szczebel rejonowy:

  1. Koc Dawid kl. III

Szczebel wojewódzki:

---

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Pani Grażyna Panas

  1. Sabak Julia kl. I
  2. Pełszyk Urszula kl. I
  3. Stanisławska Ewa kl. I
  4. Koc Dawid kl. III
  5. Bachorek Robert kl. III
  6. Maroński Kacper kl. III
  7. Łopuski Kacper kl. III
  8. Wakuluk Jakub kl. III
    1. Wiński Hubert kl. III
    2. Rusiniak Bartłomiej kl. III
    3. Susoł Przemysław kl. III

Szczebel rejonowy:

1. Koc Dawid kl. III

Szczebel wojewódzki:

---

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Pan Wojciech Cieszkowski

  1. Bachorek Robert kl. III
  2. Kamiński Szymon kl. III
  3. Koc Dawid kl. III
  4. Maroński Kacper kl. III
  5. Mularczuk Marcin kl. III
  6. Łopuski Kacper kl. III
  7. Rutkowski Dawid kl. III
  8. Susoł Przemysław kl. III
  9. Tokarski Michał kl. III
  10. Uszyński Mateusz kl. III
  11. Uszyński Bartłomiej kl. III
  12. Wakuluk Jakub kl. III
  13. Wiński Hubert kl. III

Szczebel rejonowy:

  1. Bachorek Robert kl. III
  2. Kamiński Szymon kl. III
    1. Susoł Przemysław kl. III
    2. Wakuluk Jakub kl. III

Szczebel wojewódzki:

---

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Pan Łukasz Godlewski

Uczestniczyło 28 uczniów OSSP Szczebel rejonowy:
  1. Piętka Aleksandra kl II
  2. Ziółkowska Natalia Aleksandra kl. II
  3. Susoł Przemysław kl. III
  4. Bachorek Robert kl. III
  5. Zawistowska Magdalena kl. III
  6. Kamiński Szymon kl. III
  7. Wakuluk Jakub kl. III

Szczebel wojewódzki:

  1. Susoł Przemysław kl. III-laureat
  2. Bachorek Robert kl. III- finalista

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Pani Elżbieta Sikoń

Uczestniczyło 21 uczniów OSSP Szczebel rejonowy:
  1. Piętka Aleksandra kl II
  2. Susoł Przemysław kl. III
  3. Bachorek Robert kl. III

Szczebel wojewódzki:

---

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Pani Magda Załuska

Pani Irina Szymoniak

Pani Ewa Skorupska

Uczestniczyło 20 uczniów OSSP Szczebel rejonowy:
  1. Susoł Przemysław kl. III
  2. Ziółkowska Natalia kl. II
Szczebel wojewódzki:
  1. Susoł Przemysław kl. III - finalista
  2. Ziółkowska Natalia kl. II- finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Pani Wiesław Susoł

1. Susoł Przemysław kl. III Szczebel rejonowy:

Szczebel wojewódzki:

1. Susoł Przemysław kl. III- finalista

Wojewódzki Konkurs z Plastyki

Pani Barbara Pełszyk

Pan Łukasz Godlewski

Uczestniczyło 47 uczniów OSSP

Szczebel rejonowy:

1.Pełszyk Urszula I

2. Ziółkowska Natalia Aleksandra II

3. Maroński Kacper III

4. Wakuluk Jakub III

5. Zawistowska Magdalena III

Szczebel wojewódzki:

1.Pełszyk Urszula I - finalista

2. Ziółkowska Natalia II - laureatka

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Pani Ewa Radziszewska

Pan Adam Olszewski

  1. Maroński Kacper kl. III
  2. Uszyński Mateusz kl. III
  3. Koc Dawid kl. III
  4. Bachorek Robert kl. III
  5. Mularczuk Marcin kl. III
  6. Susoł Przemysław kl. III
  7. Rusiniak Bartłomiej kl.III
  8. Kamiński Szymon kl. III
  9. Kaczmarek Szymon kl. III
  10. Uszyński Bartłomiej kl. III
  11. Łopuski Kacper kl. III

Szczebel rejonowy:

  1. Maroński Kacper kl. III
  2. Kamiński Szymon kl. III
  3. Kaczmarek Szymon kl. III
  4. Uszyński Mateusz kl. III
  5. Koc Dawid kl. III

Szczebel wojewódzki:

---

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Pan Sebastian Orłowski

  1. Ziółkowska Natalia A. kl. II
  2. Bachorek Robert kl. III
  3. Wakuluk Jakub kl. III
Szczebel rejonowy:
  1. Bachorek Robert kl. III
  2. Wakuluk Jakub kl. III

Szczebel wojewódzki:

---

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji

i Krajach Frankońskich

Pan Sebastian Orłowski

  1. Wakuluk Jakub III OSSP
Etap wojewódzki (finałowy):
  1. Wakuluk Jakub III OSSP – II miejsce
 

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

Pan Bogdan Olszewski

1. Niewiarowski Paweł V OSSP

2. Radziszewski Łukasz V OSSP

3. Olszewski Arkadiusz II D

II etap (wojewódzki):

1. Niewiarowski Paweł V OSSP

2. Radziszewski Łukasz V OSSP

 

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Pan Adam Olszewski

  1. Murawska Agnieszka I A
  2. Perlejewski Dawid I B
  3. Lipski Michał I B
  4. Piętka Monika II B

II etap:

  1. Perlejewski Dawid I B
  2. Lipski Michał I B
 

56 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Pan Adam Olszewski

Pan Łukasz Godlewski

  1. Perlejewski Dawid I B
  2. Lipski Michał I B
  3. Węgrzyniak Weronika II A
  4. Antoniak Paulina II A
  5. Piętka Monika II B
  6. Tworkowski Konrad II A

II etap:

  1. Perlejewski Dawid I B
  2. Lipski Michał I B
  3. Węgrzyniak Weronika II A
  4. Antoniak Paulina II A
 

38 Olimpiada Języka Niemieckiego

Pan Wiesław Susoł

  1. Susoł Aleksandra V OSSP

II etap:

1. Susoł Aleksandra V OSSP

 

Ogólnopolska XXIII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Pani Grażyna Panas

Uczestniczyło 36 uczniów.

II etap:

OSSP:

  1. Susoł Przemysław III
  2. Derewońko Michał III
  3. Wiński Hubert III

Szkoły ponadgimnazjalne:

III miejsce drużynowo

  1. Gromadko Anna III E – III miejsce
  2. Boguszewska Aleksandra II B
  3. Murawska Aleksandra III A
 

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Pani Karolina Wojtkowska

  1. Boguszewska Karolina I E
  2. Górecka Martyna I E
  3. Gromadko Anna III E
  4. Rutkowski Adam III E
  5. Łuniewski Hubert III E
  6. Porzezińska Sylwka II E
  7. Ślepowrońska Marzena II E

Szczebel okręgowy:

1. Gromadko Anna III E

 

Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Pan Bogdan Olszewski

  1. Sylwestrzuk Maciej III A
  2. Olszewski Arkadiusz II D
  3. Truszkowski Remigiusz I A

Etap wojewódzki:

  1. Sylwestrzuk Maciej III A
  2. Olszewski Arkadiusz II D
  3. Truszkowski Remigiusz I A

Etap rejonowy:

  1. Sylwestrzuk Maciej III A
  2. Truszkowski Remigiusz I A – VII miejsce
 

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Pan Tomasz Chomicz

  1. Wakuluk Jakub III OSSP
  2. Bachorek Robert III OSSP
  3. Uszyński Mateusz III OSSP
  4. Kamiński Szymon III OSSP

Etap okręgowy:

1. Uszyński Mateusz III OSSP

 

XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej

Ks. Łukasz Borzęcki

  1. Radziszewski Krzysztof I B
  2. Sieklucka Izabela III B
Etap diecezjalny:
  1. Radziszewski Krzysztof I B
  2. Sieklucka Izabela III B
 

Olimpiada Przedsiębiorczości

Pani Ewa Radziszewska

  1. Piętka Monika II B
  2. Anusiewicz Ernest III B
  3. Piętka Monika II B
  4. Anusiewicz Ernest III B
   

XVI Podlaskie Mistrzostwa

w Ortografii

Pani Boguszewska Grażyna

Pani Ilczuk Monika

Pan Dariusz Okieńczuk

Uczestniczyło 20 uczniów z klas LO, Tech. i OSSP

Etap wojewódzki (finałowy):

1. Czarkowska Marzena I C LO – V miejsce

2. Susoł Aleksandra V OSSP – IV miejsce

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Pani Jolanta Puszkiewicz

Uczestniczyło około 35 uczniów i słuchaczy. Etap okręgowy:
  1. Maksimczuk Marek - słuchacz
  2. Puchacz Barbara – słuchaczka
  3. Kamiński Łukasz – słuchacz
  4. Koc Jacek – I A
  5. Dąbrowski Piotr – III B
 

Olimpiada historyczna

Pan Łukasz Godlewski

1. Krysińska Marta I A

2. Remigiusz Truszkowski I A

Etap rejonowy:

1. Krysińska Marta I A

2. Remigiusz Truszkowski I A

 

Olimpiada Artystyczna

Pan Łukasz Godlewski

1. Niemyjska Paulina V OSSP

Etap wojewódzki:

1. Niemyjska Paulina V OSSP – VI miejsce

 

Olimpiada tematyczna z WOS-u

Pan Łukasz Godlewski

1. Węgrzyniak Weronika II A

2. Antoniak Paulina II A

Etap rejonowy:

1. Węgrzyniak Weronika II A

2. Antoniak Paulina II A

 

Wojewódzki Turniej Matematyczny „Sigma”

Pan Tomasz Chomicz

Pan Paweł Niemyjski

Pani Katarzyna Rostkowska

Uczestniczyło 40 uczniów.

Etap wojewódzki (finałowy):

1.Wojtkowska Emilia II C – I miejsce

2. Bekier Sebastian II B

3. Bogucka Sylwia II C

4. Radziszewski Krzysztof I B – III miejsce

5. Nadolny Karol I B

6. Bogucka Katarzyna I A

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Religijnej

Ks. Łukasz Borzęcki

 

Etap diecezjalny:

1. Morawska Sylwia I B

2. Radziszewski Krzysztof I B

3. Wrzesińska Kamila I B

 

X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Pan Adam Olszewski

 

Etap powiatowy:

1. Koc Dawid III OSSP – V miejsce

2. Łopuski Kacper III OSSP

3. Uszyński Mateusz III OSSP

4. Wiński Hubert III OSSP

 

Konkurs historyczny „Epoka Prymasa Tysiąclecia” w Czyżewie

Pan Bogdan Olszewski

 

1. Bogucka Ewa III C

2. Radziszewski Łukasz V OSSP

3. Radziszewski Paweł V OSSP

 

II Podlaski Konkurs Chemiczny

Pan Wojciech Cieszkowski

  1. Piętka Monika II B
  2. Wińska Edyta II B
Etap wojewódzki:
  1. Piętka Monika II B
  2. Wińska Edyta II B
 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Pan Tomasz Chomicz

Pan Paweł Niemyjski

Pani Katarzyna Rostkowska

Pani Karolina Faszczewska

Uczestniczyło około 35 uczniów.    
       

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Pani Monika Ilczuk

  Szczebel powiatowy:
  1. Kraszewska Klaudia I A
  2. Leończak Magdalena I A - wyróżnienie
  3. Niewiarowski Kewin I A
  4. Bogucka Dominika I C
  5. Rusiniak Mateusz III A
 

Konkurs poezji i piosenki patriotycznej „Polska – to my”

Pani Monika Ilczuk

 
  1. Ilczuk Zuzanna I OSSP - wyróżnienie
  2. Niewiarowski Kewin IV OSSP
  3. Koc Łukasz II A
  4. Tworkowski Konrad II A
  5. Bogucka Dominika I C
 

Powiatowy Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów

Pani Monika Ilczuk

 

Szczebel powiatowy:

1. Binaś Weronika – I miejsce

2. Sabak Julia - wyróżnienie

 
       

Turniej Pożarniczy „Młodzież zapobiega pożarom”

Pan Arkadiusz Kendzierski

 
  1. Anusiewicz Ernest III B – II miejsce
  2. Złotkowski Norbert III C
 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Magia wody” - COKiS

Pani Barbara Pełszyk

  Lista nagrodzonych uczniów:
  1. Niemyjska Paulina V OSSP – I miejsce
  2. Klejzerowicz Agata V OSSP – II miejsce
  3. Dąbrowska Karolina V OSSP- wyróżnienie
  4. Wakuluk Jakub III OSSP – I miejsce
  5. Mularczuk Hubert I OSSP - wyróżnienie
 

XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie”

Pani Barbara Pełszyk

    1. Niemyjska Paulina V OSSP - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu”

Pani Barbara Pełszyk

    1. Niemyjska Paulina V OSSP - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Polesie w naturze – 25 lat Poleskiego Parku narodowego”

Pani Barbara Pełszyk

    1. Klejzerowicz Agata V OSSP – V miejsce

XVIII Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej

Pani Barbara Pełszyk

Pani Grażyna Święcka

Pan Michał Selerowski

 

1. Ziółkowska Natalia II OSSP – I miejsce

2. Sabak Julia I OSSP – II miejsce

III miejsce:

3. Kuczabo Rafał III OSSP

4. Pełszyk Marta IV OSSP

5. Pełszyk Urszula I OSSP

6. Jabłońska Emilia   IV OSSP – IV miejsce

7. Kaczmarek Szymon III OSSP – wyróżnienie

8. Mularczuk Hubert I OSSP - wyróżnienie

 

VII Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej

„ 100 Lat w Modzie 1915 – 2015”

Warszawa

Pani Agnieszka Gaczkowska

 

1. Tatko Małgorzata IV E - wyróżnienie

2. Pietrzak Żaneta IV E - wyróżnienie

3. Radziszewska Kinga III E - wyróżnienie

4. Niewiarowska Katarzyna II B

5. Bogucka Ewa III C

6. Radziszewska Bogumiła II B

 

Szkolny Konkurs Fryzjerski – Wyszków

Pani Agnieszka Gaczkowska

 

1. Tatko Małgorzata IV E - I miejsce

2. Pietrzak Żaneta IV E

3. Ignaciuk Sylwia IV E

4. Radziszewska Bogumiła II B

5. Wojtkowska Zuzanna II C

6. Boguszewska Paulina II B

7. Zalewski Dawid II D

 

Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego

„ Cztery pory roku’

Ostrołęka

Pani Agnieszka Gaczkowska

 

1. Tatko Małgorzata IV E - I miejsce

2. Pietrzak Żaneta IV E

3. Ignaciuk Sylwia IV E

4. Radziszewska Bogumiła II B

5. Bogucka Dominika I C

6. Malinowska Judyta II B

 

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerstwa „Fryzury z okresu Rokoko”

Pani Agnieszka Gaczkowska

 
  1. Kłosek Karolina IV E
  2. Radziszewska Kinga IV E
  3. Tatko Małgorzata IV E - I miejsce
  4. Orzepowska Paulina IV E
  5. Zdzichowska Sylwia III E
  6. Bogucka Dominika I C
  7. Bogucka Ewa III C
 

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

„ Kobieta w czterech porach roku”

Wysokie Mazowieckie

Pani Agnieszka Gaczkowska

 
  1. Ratyńska Paulina I E
  2. Czarnecka Karolina I B
  3. Tatko Małgorzata IV E - I miejsce
  4. Bogucka Dominika II B
  5. Ignaciuk Sylwia IV E - II miejsce
  6. Malinowska Judyta II B
  7. Pietrzak Żaneta IV E - III miejsce
  8. Radziszewska Bogumiła II B
 

Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego – Konkurs Kreator 2015 – Poznań

Pani Agnieszka Gaczkowska

   

1. Tatko Małgorzata IV E

2. Pietrzak Żaneta IV E

3. Bogucka Ewa III C

4. Malinowska Judyta II B

 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top