fundacja mikolaja     boton azul    pilecki patron4

ad080c60fb1a2b5af2648d7e32ea2a22 XL

         
1a 8 6  6  5
czwartek, 04 styczeń 2018 11:48

Piłka siatkowa chłopcow - sekcja

sekcja siaktowka chlopcow

 

 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2017/2018

 

1718siatkarze Copy

1. Sylwester Miłkowski
2. Wojciech Niemyjski
3. Damian Brzeziński
4. Szymon Kaczmarek
5. Tomasz Tryniszewski
6. Mateusz Zawadzki
7. Arkadiusz Plichta
8. Adrian Wilk
9. Jakub Grzesiuk
10. Krystian Koc
11. Kacper Boratyński

Prowadzący: Artur Szymoniak

 


 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2016/2017

 

1617siatkarze Copy

1. Wojciech Niemyjski
2. Szymon Kaczmarek
3. Patryk Ogonowski
4. Sebastian Godlewski
5. Damian Brzeziński
6. Tomasz Wojtkowski
7. Konrad Kalinowski
8. Rafał Pampuch
9. Mateusz Zawadzki
10. Damian Jackowiak
11. Kacper Warchoł
12. Sylwester Miłkowski

Prowadzący: Artur Szymoniak / Ryszard Kulczakiewicz

 


 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2015/2016

 

1516siatkarze Copy


1. Szymon Zieleniewski - kapitan
2. Mateusz Lasiuk
3. Paweł Toczko
4. Krzysztof Malewski
5. Mateusz Pawlak
6. Patryk Olszewski
7. Wojciech Niemyski
8. Sylwester Miłkowski
9. Szymon Kaczmarek
10. Szymon Kamiński
11. Przemysław Susoł

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2014/2015


1415siatkarze Copy

 

 

1. Michał Kryński
2. Mateusz Tenderenda
3. Zieleniewski
4. Michał Włodarczyk
5. Wojciech Niemyjski
6. Adam Rutkowski
7. Daniel Olszewski
8. Mateusz Lasiuk
9. Krzysztof Malewski
10. Sebastian Godlewski

Prowadzący: Artur Szymoniak


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2013/2014

 

1314siatkarze Copy


1. Michał Kryński
2. Mateusz Tenderenda
3. Daniel Olszewski
4. Krzysztof Malewski
5. Mateusz Lasiuk
6. Bartosz Śliwowski
7. Paweł Toczko
8. Sebastian Bekier
9. Daniel Niemyjski
10. Mateusz Pawlak
11. Szymon Zieleniewski
12. Michał Włodarczyk


Prowadzący: Artur Szymoniak

 

 


 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2012/2013

 

1213siatkarze Copy


1. Arkadiusz Komiażyk
2. Szymon Wanaks
3. Bartosz Śliwowski
4. Tomasz Śliwowski
5. Daniel Niemyjski
6. Michał Kryński
7. Szymon Zieleniewski
8. Michał Włodarczyk
9. Daniel Olszewski
10. Mateusz Tenderenda
11. Mateusz Lasiuk
12. Przemysław Susoł
13. Przemysław Łyskawy
14. Szymon Kaczmarek
15. Szymon Kamiński

Prowadzący: Artur Szymoniak

 


 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2011/2012

 

1112siatkarze Copy

1. Bartosz Kłosek
2. Szymon Wanaks
3. Jarosław Dybowski
4. Patryk Koc
5. Arkadiusz Komiarzyk
6. Mateusz Moczulski
7. Tomasz Śliwowski
8. Patryk Olszewski
9. Bartosz Śliwowski
10. Łukasz Radziszewski
11. Olgierd Komiażyk
12. Bartosz Niemyjski
13. Damian Tomczuk
14. Daniel Zalewski


Prowadzący: Artur Szymoniak

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2010/2011

 

--------------

 

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2009/2010

 

0910siatkarze Copy

 

1. Mateusz Orzepowski
2. Karol Wilk
3. Mateusz Koc
4. Bartosz Ksepka
5. Szczepan Jóźwiak
6. Mariusz Bachórzewski
7. Jarosław Dybowski
8. Przemysław Karolewski
9. Adrian Hilarczuk
10. Przemysław Pełszyk

Prowadzący: Artur Szymoniak

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2008/2009

 

1. Michał Kulczakiewicz
2. Łukasz Brzósko
3. Rafał Murawski
4. Artur Włodarczyk
5. Patryk Stelmach
6. Bartosz Ksepka
7. Mateusz Orzepowski
8. Szczepan Jóźwiak
9. Arkadiusz Jóźwiak
10. Mariusz Wojtkowski
11. Daniel Łasiewicz
12. Dawid Supryniuk

Prowadzący: Artur Szymoniak

 

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2006/2007

 

0708siatkarze Copy

 

1. Przemysław Piotrowski
2. Patryk Stelmach
3. Arkadiusz Jóźwiak
4. Damian Hilarczuk
5. Michał Kulczakiewicz
6. Rafał Murawski
7. Łukasz Brzósko
8. Łukasz Nowicki
9. Artur Włodarczyk
10. Mariusz Wojtkowski
11. Mateusz Trochimowicz
12. Maciej Florczuk

Więcej w tej kategorii: « UKS "STÓŁ POLSKI"

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top