UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4.09.2017r.

8.30 - spotkanie młodzieży z wychowawcami w szkole, sprawdzenie listy obecności.
9.00 - Msza Święta,
10.00 - Uroczysta inauguracja – hala sportowa,
10.45 -  spotkania z wychowawcami w klasach.


Wszyscy uczniowie przychodzą ubrani na galowo. Młodzież z klas wojskowych ( kl. II i III C w mundurach moro). 

 

Informacje dla nauczycieli.


1.    Posiedzenie Rady Pedagogicznej dotyczące podsumowania pracy dydaktyczno-wychowawczej za rok szkolny 2016/2017 odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2017r. o godz. 9.00 w budynku szkoły.
2.    Posiedzenie Rady Pedagogicznej dotyczące  organizacji roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2017r. o godz. 12.00 w budynku szkoły.
3.    Arkusz organizacji roku szkolnego 2017/2018 zostanie wywieszony na tablicy w pokoju nauczycielskim w dniu 21 sierpnia 2017r.

 

podrecznikizagadnienia przycisk

 

boton azul  rekrutacja2017

 

wystepy

1

7 6 5 6
piątek, 17 luty 2017 11:21

Piłka siatkowa dziewcząt

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

 sekcja siaktowka2

 

 

 1617a

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2016/2017

 

1.   Barańczuk Karolina
2.   Czarnecka Karolina
3.   Ilczuk Magda
4.   Plichta Marlena
5.   Raźniak Karolina
6.   Raźniak Klaudia
7.   Rusiniak Paulina
8.   Stefaniak Weronika
9.   Szwagulińska Magda
10. Wincenciak Karolina
11. Zalewska Barbara

 


1516

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2015/2016

  1. Biała Kamila – kapitan
  2. Barańczuk Karolina
  3. Czarnecka Karolina
  4. Dacz Natalia
  5. Kalisz Martyna
  6. Kryńska Natalia
  7. Łukasiuk Justyna
  8. Niemyjska Zofia
  9. Plichta Karolina
  10. Rusiniak Paulina
  11. Wincenciak Karolina
  12. Zalewska Barbara

 1314

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2013/2014

  1. Biała Kamila
  2. Boguszewska Aleksandra
  3. Boguszewska Paulina
  4. Florczuk Martyna
  5. Kłosek Karolina
  6. Lubowicka Weronika
  7. Moczulska Agnieszka
  8. Orzepowska Paulina
  9. Plichta Karolina
  10. Prokop Julita
  11. Sidoruk Urszula
  12. Siekierko Marta
  13. Sokołowska Gabriela
  14. Zdzichowska Sylwia

 1213

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2012/2013

  1. Biała Kamila
  2. Fabisiak Aleksandra
  3. Florczuk Martyna
  4. Kazimierczuk Natalia
  5. Kłosek Karolina
  6. Lubowicka Weronika
  7. Moczulska Agnieszka
  8. Nowak Natalia
  9. Orzepowska Paulina
  10. Plichta Karolina
  11. Siekierko Marta
  12. Stankiewicz Martyna
  13. Sokołowska Gabriela
  14. Zdzichowska Sylwia

 


 1112

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2011/2012

  1. Binaś Adrianna
  2. Bogdan Sylwia
  3. Florczuk Martyna
  4. Kazimierczuk Natalia
  5. Kłosek Karolina
  6. Lubowicka Weronika
  7. Orzepowska Paulina
  8. Siekierko Marta
  9. Szerściennikow Agnieszka
  10. Zagubień Urszula
  11. Zgierun Anita
  12. Zielińska Magdalena

1011

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2010/2011

  1. Binaś Adrianna
  2. Bogdan Sylwia
  3. Dybowska Agata
  4. Gontarczuk Alicja
  5. Jóźwiak Paulina
  6. Kazimierczuk Natalia
  7. Myszkiewicz Małgorzata
  8. Myszko Joanna
  9. Moczulska Sylwia
  10. Ślepowrońska Anna
  11. Zacharewicz Dorota
  12. Zagubień Urszula
  13. Zgierun Anita
  14. Zielińska Magdalena

0910

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2009/2010

  1. Binaś Adrianna
  2. Binaś Kinga
  3. Bogdan Sylwia
  4. Gontarczuk Alicja
  5. Jóźwiak Paulina
  6. Mirecka Ewa
  7. Myszkiewicz Małgorzata
  8. Myszko Joanna
  9. Pietraniuk Martyna
  10. Rzeczkowska Katarzyna
  11. Ślepowrońska Anna
  12. Zacharewicz Dorota
  13. Zagubień Magdalena
  14. Zagubień Urszula
  15. Zielińska Magdalena

0809

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2008/2009

  1. Binaś Kinga
  2. Błażejewicz Aleksandra
  3. Gontarczuk Alicja
  4. Jóźwiak Paulina
  5. Mirecka Ewa
  6. Myszkiewicz Małgorzata
  7. Piekutowska Sylwia
  8. Pietraniuk Martyna
  9. Prokop Urszula
  10. Rutkowska Justyna
  11. Stelmach Angelika
  12. Szaciłowska Magdalena
  13. Zacharewicz Dorota
  14. Zagubień Magdalena

0708

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2007/2008

  1. Bazyluk Ilona
  2. Błażejewicz Aleksandra
  3. Filińska Kinga
  4. Jóźwiak Paulina
  5. Mirecka Ewa
  6. Niemyjska Agnieszka
  7. Piekutowska Sylwia
  8. Poniatowska Magdalena c. Zbigniewa
  9. Poniatowska Magdalena c. Stanisława
  10. Popławska Ewa
  11. Prokop Urszula
  12. Rutkowska Justyna
  13. Ryczkowska Katarzyna
  14. Stelmach Angelika
  15. Szaciłowska Magdalena
  16. Zagubień Magdalena

0607

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2006/2007

  1. Bazyluk Ilona
  2. Błażejewicz Aleksandra
  3. Danielak Gabriela
  4. Filińska Kinga
  5. Głuchowska Aleksandra
  6. Marciniak Ewa
  7. Piekutowska Sylwia
  8. Poniatowska Magdalena c. Zbigniewa
  9. Poniatowska Magdalena c. Stanisława
  10. Popławska Ewa
  11. Prokop Urszula
  12. Radziszewska Sylwia
  13. Szaciłowska Magdalena
  14. Terlikowska Anna
  15. Terlikowska Joanna
  16. Zagubień Anna

 


0506

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2005/2006

  1. Borkowska Dominika
  2. Klepacka Karolina
  3. Kubaczyk Sandra
  4. Mirecka Anna
  5. Poniatowska Magdalena c. Zbigniewa
  6. Popławska Ewa
  7. Radziszewska Sylwia
  8. Susoł Kinga
  9. Terlikowska Anna
  10. Terlikowska Joanna
  11. Tymińska Alicja

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2004/2005

  1. Borkowska Dominika
  2. Klepacka Karolina
  3. Kowalewska Katarzyna
  4. Kubaczyk Sandra
  5. Marciniak Beata
  6. Nowicka Katarzyna
  7. Panas Paulina
  8. Siwek Monika
  9. Terlikowska Anna
  10. Terlikowska Joanna
Czytany 2325 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 marzec 2017 12:56

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top