środa, 04 lipiec 2018 10:59

Podsumowanie staży zawodowych na terenie Grecji i Portugalii 71 uczniów Technikum z Ciechanowca.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 22 czerwca 2018 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie projektu „Zagraniczne staże zawodowe kluczem do rynku pracy - rozwój zawodowy technika żywienia i usług gastronomicznych, technika usług fryzjerskich oraz technika budownictwa” realizowanego w ramach konkursu Erasmus+, akcja: „Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego” na kwotę 571 031,40 zł (132 798 Euro). W ramach projektu młodzież naszego TECHNIKUM zrealizowała dwutygodniowe i całkowicie bezpłatne staży zawodowe:

 

a) 

 

 

40 uczniów kształcących się w zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych w Grecji,

   

b)

 

15 uczniów kształcących się w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich w Portugalii, 

   
         

c)

 

16 uczniów kształcących się w zawodzie  Technik Budownictwa w Grecji.

   

             Spotkanie podsumowujące zagraniczne staże prowadził dyrektor szkoły Pan Eugeniusz Świecki oraz koordynator projektu Pan Łukasz Godlewski.

            Uczniowie w dniu podsumowania projektu ponownie wymieli się miedzy sobą uwagami, doświadczeniami oraz cennymi poradami. W akademii wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Wszyscy obecni mieli okazję zapoznać się z celami projektu i jego efektami. Uczestnicy mobilności przedstawili podczas spotkania m.in. prezentację multimedialną o kulturze Grecji i Portugalii.

            Pan Dyrektor Eugeniusz Święcki podziękował uczniom i nauczycielom za udział w projekcie. Na koniec spotkania uczestnikom projektu zostały wydane certyfikaty potwierdzające ukończenie staży zawodowych na terenie Grecji i Portugalii.

 

portugalia znaczki

Czytany 2809 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 lipiec 2018 11:10

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top