UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

  rekrutacjaboton azul

 

x zjazd maly    Pilecki Cegiełka  fundacja mikolaja

Informacja dotycząca wyników egzaminu sprawnościowego kandydatów do I klasy wojskowo-sportowej roku szkolnego 2017/2018 r.

Uprzejmie informujemy, że wszyscy kandydaci przystąpili do egzaminu sprawnościowego w dniu 18.06.2018 t. uzyskali wynik pozytywny.

wystepy

         
1a 8 6  6  5
środa, 17 wrzesień 2014 10:16

Lista słuchaczy

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LO dla Dorosłych na podb. Gimnazjum

 


 

Rok szkolny 2013/2014
Klasa I semestr II wychowawca Adam Olszewski


1    Biała Sylwia
2    Biszewska Patrycja
3    Bruś Maciej
4    Dobrogowska Urszula
5    Gontarczuk Przemysław
6    Grabarz Tomasz
7    Klepacki Sławomir
8    Kłopotowski Łukasz
9    Koc Mateusz
10    Kryński Patryk
11    Kujawski Tomasz
12    Lachowicz Patrycja Paulina
13    Łęczycki Rafał
14    Olszewski Adam
15    Polak Przemysław
16    Prokop Marcin
17    Samulska Edyta
18    Uszyński Piotr

Liceum Oglólnokształcące dla Dorosłych na podb. Gimnazjum

 


 

Rok szkolny 2013/2014
Klasa II semestr IV wychowawca Katarzyna Wielgat



1    Baltaziuk Przemysław
2    Biszewska Irmina
3    Bondarczuk Adrian Jakub
4    Dąbrowski Arkadiusz
5    Jóźwiak Karolina
6    Kamińska Kamila
7    Koc Urszula
8    Kostro Patrycja
9    Kulesza Anna
10    Kulesza Wiesław
11    Niemyjski Patryk
12    Pawełczuk Artur
13    Sokołowski Damian
14    Szcześniak Michał
15    Wincenciak Dawid Jakub
16    Wincenciak Grzegorz
17    Zalewski Łukasz
18    Ziółkowska Joanna


Liceum Oglólnokształcące na podb. Gimnazjum

 


 

Rok szkolny 2013/2014
Klasa III semestr  VI wychowawca Bogdan Tarkowski



1    Borkowska Izabela Karolina
2    Busma Agnieszka
3    Czechowicz Kacper
4    Częścik Anna Ewa
5    Niemyjska Karolina
6    Pełszyk Karolina
7    Safaryn Ewelina
8    Sternik Justyna
9    Szerściennikow Agnieszka
10    Wasiluk Diana
11    Żoch Maria




Uzupełniające Technikum dla Dorosłych – TECHNIK ROLNIK

 


 

Rok szkolny 2013/2014
Klasa II semestr IV wychowawca Ewa Radziszewska


1    Biały Rafał
2    Godlewski Wojciech
3    Kutyłowski Zbigniew
4    Pietraniuk Karol
5    Szostak Krzysztof Tomasz
6    Szulborski Tomasz
7    Tupaczewski Artur

Policealna Szkoła dla Dorosłych TECHNIK ADMINISTRACJI

 


 

Rok szkolny 2013/2014

 

Klasa I semestr II wychowawca Justyna Szymańska


1    Bachurzewska Agnieszka
2    Baranowskas Edyta
3    Jaszczołt Dominika
4    Kaczyńska Marlena
5    Kaszubińska Magdalena
6    Kulesza Magdalena
7    Maliszewska Anna
8    Popławski Sebastian
9    Radziszewski Paweł
10    Sylwestrzuk Krzysztof
11    Szczepańska Izabela
12    Szymborski Karol Marek
13    Wyszyńska Edyta

Policealna Szkoła dla Dorosłych TECHNIK ADMINISTRACJI

 


 

Rok szkolny 2013/2014
Klasa II semestr IV wychowawca Justyna Szymańska




1    Brzostek Jacek
2    Gnat Wojciech
3    Kempisty Agata
4    Kowalczuk Marcin
5    Łagoda Marek Damian
6    Matysiak Justyna
7    Olszewski Mariusz
8    Perkowska Justyna
9    Piętka Teresa
10    Polak Ewelina
11    Puchalska Ewa
12    Putkowska Sylwia
13    Stankiewicz Agnieszka
14    Terlikowska Ewelina Justyna
15    Tonkiel Elwira
16    Zawistowska Sylwia Jadwiga

Szkoła Policealna dla Dorosłych – TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ

 


 

Rok szkolny 2013/2014
Klasa I semestr II wychowawca Jan Puszkiewicz



1    Biszewski Rafał
2    Bojar Angelika
3    Brak Sylwia Małgorzata
4    Czarkowska Katarzyna
5    Czarkowska Magdalena
6    Czarkowski Adam
7    Felczuk Katarzyna
8    Grocholska Róża Maria
9    Jaszczołt Mateusz
10    Kamiński Piotr
11    Krasnodębski Piotr Krzysztof
12    Leszczyńska Kinga
13    Mazurczak Lucyna
14    Mróz Patryk
15    Paczuska Emilia
16    Puchacz Barbara
17    Pykało Przemysław
18    Rosochadzka Paulina Anna    
19    Twarowski Szymon
20    Tymiński Kamil
21    Tymiński Szymon
22    Wiercińska Ewa
23    Wojno Jakub
24    Wojno Olga
25    Wyszyński Michał
26    Zawadzki Marcin
27    Złotkowski Adam
28    Żero Paweł

Szkoła Policealna dla Dorosłych – TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ

 


 

Rok szkolny 2013/2014
Klasa II semestr IV wychowawca Karolina Wojtkowska



1    Czołomiej Katarzyna
2    Dąbrowski Łukasz
3    Faszczewska Karolina Diana
4    Godlewska Marzena
5    Hetman Marcin
6    Jacyniewicz Artur
7    Kietliński Wojciech
8    Koc Adam
9    Koc Patryk
10    Kryński Damian
11    Kryński Paweł
12    Łuniewski Dominik
13    Łuniewski Maciej
14    Pietrow Radosław
15    Puchalski Paweł
16    Szmurło Michał
17    Wojno Daniel
 

Czytany 3955 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top