W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Liceum Ogólnokształcące (trzyletnie)

Szkoły ponadgimnazjalne                                                                                                                                                           

 

Liceum Ogólnokształcące (trzyletnie):

 Lp.

  Klasa Rozszerzenie
1. Politechniczna Od klasy I w zakresie rozszerzonym: matematyka. Od klasy II w zakresie rozszerzonym do wyboru dwa lub trzy przedmioty z: fizyka, informatyka, język obcy, biologia, , chemia, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, historia sztuki, historia muzyki, filozofia, język łaciński i kultura antyczna.
2. Humanistyczna Od klasy I w zakresie rozszerzonym: język polski. Od klasy II w zakresie rozszerzonym do wyboru dwa lub trzy przedmioty z: język obcy, historia, wiedza o społeczeństwie, geografia, biologia, chemia, fizyka, informatyka, historia sztuki, historia muzyki, filozofia, język łaciński i kultura antyczna.
3. Medyczna Od klasy II w zakresie rozszerzonym do wyboru od dwóch do czterech przedmiotów z:, biologia, chemia, język obcy, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, fizyka, informatyka, historia sztuki, historia muzyki, filozofia, język łaciński i kultura antyczna.
4. Wojskowo -sportowa Od klasy I w zakresie rozszerzonym: matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia wojskowo-sportowe. Od klasy II w zakresie rozszerzonym do wyboru dwa lub trzy przedmioty: fizyka, informatyka, język obcy, biologia, chemia, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, historia sztuki, historia muzyki, filozofia, język łaciński i kultura antyczna.

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top