UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

 

 boton azul 22449803 1339561536172101 7187638306421197130 n

wystepy

1

7 6 5 6

EGZAMINY POPRAWKOWE

Harmonogram spotkań z nauczycielami do zaliczenia / poprawy przedmiotu

 

 


Dokumenty Szkoły

Statut Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu             
 Statut Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pieknych przy ZSOiZ w Ciechanowcu    

Programy nauczania

Programy nauczania obowiązujące w Zespole Szkól Ogólnokształących i Zawodowych w Ciechanowcu

1.

Programy nauczania obowiązujące w Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pieknych

 
2. Programy nauczania obowiązujące w Liceum Ogólnokształcącym     
3. Programy nauczania obowiązujące w Technikum  
4. Programy nauczania obowiązujące w Branżowej Szkole I Stopnia  

Laureaci i finaliści olimpiad centralnych

Laureaci i finaliści olimpiad centralnych

 

LP. Nazwisko i imię Rok Osiągnięcie Opiekun
1. Skwarski Marcin 2000/2001 Finalista Olimpiady Historycznej mgr Bogdan Olszewski
2. Powikrowska Marta 2001/2002 Finalistka Olimpiady Biologicznej mgr Jolanta Puszkiewicz
3. Koc Kamil 2004/2005

Finalista Konkursu Polska Piastowska

Finalista Konkursu „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

mgr Bogdan Olszewski
4. Wiliński Daniel

2004/2005

2006/2007

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. Swinarskiego

Finalista LIII   Olimpiady Chemicznej

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. Swinarskiego

mgr Wojciech Cieszkowski
5 Łuniewska Joanna 2005/2006 Finalistka XXXII Olimpiady Historycznej mgr Bogdan Olszewski
6. Niemyjski Kamil 2006/2007 Finalista Konkursu Internetowego z Matematyki mgr Tomasz Chomicz
7. Wróbel Paulina 2007/2008

Laureatka XXII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Zamki, pałace i dworki w otoczeniu parków”

mgr Grażyna Święcka
8. Koc Paweł 2008/2009 Finalista XIX Olimpiady Teologii Katolickiej Ks. Andrzej Falkowski
8. Wojtkowska Marta 2008/2009 Finalistka Olimpiady „ Losy Polaków na Wschodzie”

mgr Katarzyna Bachorek

mgr Bogdan Olszewski

9. Wiśniewska Joanna 2009/2010 Finalistka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego mgr Dariusz   Okieńczuk
10. Didiuk Irena 2009/2010 Finalistka Centralnej Olimpiady Języka Rosyjskiego mgr Hanna Wincenciak
11. Kombur Hanna 2009/2010 Finalistka Centralnej Olimpiady Teologii Katolickiej

Ks. Andrzej Falkowski

Ks. Paweł Solka

12. Kunicka Sylwia 2011/2012 Finalista XXII Olimpiady teologii Katolickiej „ Kościół naszym domem” Ks. Karol Lipczyński
13. Skłodowski Grzegorz 2011/2012 Finalista XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych mgr Jan Puszkiewicz
14. Szcześniak Paulina 2011/2012 Finalistka XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

mgr Grażyna Boguszewska

dr Monika Ilczuk

mgr Dariusz Okieńczuk

15. Bogucka Ewa 2012/2013 Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Solidarności mgr Bogdan Olszewski
16. Kazimierczuk Damian 2012/2013 Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego mgr Bogdan Olszewski
17. Renik Tomasz 2015/2016 Finalista XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętnośći Rolniczych (IV miejsce) mgr inż. Jolanata Puszkieiwcz

 

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Szkoła Branżowa I stopnia

 
wykaz zawodów:
- kucharz,
- sprzedawca,
- cukiernik
- wędliniarz,
- piekarz,
- stolarz,
- mechanik pojazdów samochodowych,
- elektryk,
- rolnik,
- blacharz samochodowy,
- murarz-tynkarz,
- elektromechanik,
- fryzjer,
- monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych,
- lakiernik,
- dekarz,
- krawiec,
- mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych,
- ślusarz,
- fotograf,
- tapicer,
- monter izolacji budowlanych,
- blacharz,
- elektromechanik pojazdów samochodowych,
- kowal,
- zegarmistrz,
- kominiarz,
- cieśla,
- monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie,
- operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego,
- operator maszyn leśnych,
- mechanik maszyn i urządzeń drogowych

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

wykaz zawodów:

- kucharz - praktyczna nauka zawodu w szkole.
- fryzjer - praktyczna nauka zawodu w szkole.
- sprzedawca
- rolnik
- murarz-tynkarz
- fotograf
- dekarz
- cieśla
- monter izolacji budowlanych
- monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
- monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
- lakiernik
- kominiarz
- blacharz
- blacharz samochodowy
- kowal
- ślusarz
- mechanik pojazdów samochodowych
- zegarmistrz
- elektryk
- elektromechanik
- elektromechanik pojazdów samochodowych
- wędliniarz
- cukiernik
- piekarz
- stolarz
- krawiec
- tapicer
- operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
- mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych
- operator maszyn leśnych
- mechanik maszyn i urządzeń drogowych

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top