UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4.09.2017r.

8.30 - spotkanie młodzieży z wychowawcami w szkole, sprawdzenie listy obecności.
9.00 - Msza Święta,
10.00 - Uroczysta inauguracja – hala sportowa,
10.45 -  spotkania z wychowawcami w klasach.


Wszyscy uczniowie przychodzą ubrani na galowo. Młodzież z klas wojskowych ( kl. II i III C w mundurach moro). 

 

Informacje dla nauczycieli.


1.    Posiedzenie Rady Pedagogicznej dotyczące podsumowania pracy dydaktyczno-wychowawczej za rok szkolny 2016/2017 odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2017r. o godz. 9.00 w budynku szkoły.
2.    Posiedzenie Rady Pedagogicznej dotyczące  organizacji roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2017r. o godz. 12.00 w budynku szkoły.
3.    Arkusz organizacji roku szkolnego 2017/2018 zostanie wywieszony na tablicy w pokoju nauczycielskim w dniu 21 sierpnia 2017r.

 

podrecznikizagadnienia przycisk

 

boton azul  rekrutacja2017

 

wystepy

1

7 6 5 6
czwartek, 17 marzec 2016 07:40

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Napisane przez Łukasz Godlewski
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

116

 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

 

Lp. Imię i nazwisko
klasa
Tytuł uzyskany
2012 / 2013

Tytuł uzyskany

2013/2014

Tytuł uzyskany

2014/2015

Tytuł uzyskany

2015/2016

Nauczyciele przygotowujący
  1.  

Anna Susoł

      Laureat – J. angielski Natalia Razumeika.
  1.  
Urszula Pełszyk     Finalista - Plastyka (historia sztuki)   Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  
Urszula Pełszyk       Laureat – Plastyka
(historia sztuki)
Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  

Ziółkowska Natalia

    Laureat – Plastyka
(historia sztuki)
  Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  

Ziółkowska Natalia

   

Finalista –

J. angielski

  Magda Załuska
  1.  

Ziółkowska Natalia

      Laureat – Plastyka
(historia sztuki)
Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  

Ziółkowska Natalia

      Laureat –
J. angielski
Magda Załuska
  1.  

Ziółkowska Natalia

  Laureat – Plastyka
(historia sztuki)
    Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  
Przemysław Susoł   Laureat –
J. angielski
    Natalia Razumeika,
Magda Załuska
  1.  
Przemysław Susoł    

Finalista –

J. angielski

  Natalia Razumeika,
Magda Załuska
  1.  
Przemysław Susoł   Finalista -
Historia
    Łukasz Godlewski
  1.  
Przemysław Susoł    

Laureat –

Historia

  Łukasz Godlewski
  1.  
Robert Bachorek   Finalista -
Historia
    Łukasz Godlewski
  1.  
Robert Bachorek     Finalista -
Historia
  Łukasz Godlewski
  1.  
Dawid Koc   Finalista -
J. angielski
    Natalia Razumeika,
Magda Załuska
  1.  
Marta Krysińska   Finalista -
J. angielski
    Natalia Razumeika
  1.  
Marta Pełszyk Laureat - Plastyka
(historia sztuki)
      Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  
Marta Pełszyk   Laureat – Plastyka
(historia sztuki)
    Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  
Remigiusz Truszkowski   Laureat -
Historia
    Łukasz Godlewski
  1.  
Remigiusz Truszkowski Finalista - Historia       Łukasz Godlewski
  1.  
Remigiusz Truszkowski Laureat – Plastyka
(historia sztuki)
      Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  
Remigiusz Truszkowski   Laureat – Plastyka
(historia sztuki)
    Łukasz Godlewski,
Barbara Pełszyk
  1.  
Jacek Koc   Finalista - Historia     Łukasz Godlewski
  1.  
Wojno Daria Laureat –
J. Francuski
      Sebastian Orłowski
  1.  

Susoł Aleksandra

Laureat –

J. angielski

      Natalia Razumeika
  1.  

Susuoł Aleksandra

Laureat –
J. niemiecki
      Susoł Wiesław
Czytany 5290 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top