• Start
  • /
  • 1 % podatku dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

1 % podatku dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

W imieniu całej społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Stół Polski”, przez odpisanie 1% podatku dochodowego. UKS „Stół Polski” przy ZSOiZ w Ciechanowcu jest organizacją pożytku publicznego wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000350044.
   Dzięki działalności klubu możemy rozwijać swoje sportowe pasje i osiągać sukcesy w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych. Środki pozyskiwane przez UKS „Stół Polski” przeznaczane są m.in. na sfinansowanie wyjazdów na zawody i turnieje, zakup sprzętu sportowego oraz prowadzenie różnorodnych sekcji i zajęć dodatkowych. Chociaż jesteśmy niewielką szkołą i mamy bardzo trudne warunki lokalowe, osiągamy wiele sukcesów. W tak niewielkim miasteczku jak Ciechanowiec nie ma też zbyt wielu rozrywek, a sport jest dobrym sposobem na wartościowe spędzanie wolnego czasu.
    Klub nie mógłby istnieć, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców i Sponsorów. Zawsze myślimy o nich z wdzięcznością, wiedząc, jak wiele zawdzięczamy ich pomocy.
    W tym roku mamy szczególnie dużo powodów do radości. Planowana jest bowiem rozbudowa szkoły – powstaną nowe klasopracownie i nowoczesna hala sportowa. Niestety, aby w pełni korzystać z jej możliwości, należy ją także odpowiednio wyposażyć. Szkoła nie posiada wystarczającej ilości sprzętu ani środków na jego zakup.
   W tym miejscu chcielibyśmy bardzo prosić Państwa o wsparcie nas, przez odpisanie 1% podatku dochodowego za ubiegły rok. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia naszej nowej hali gimnastycznej. Obiecujemy Państwu, że zakupiony sprzęt sportowy nie będzie stał bezużyteczny i kiedy już będzie to możliwe, z pasją przystąpimy do treningów. Dzięki swemu pięknemu gestowi, mogą Państwo stać się jednymi z fundatorów naszych przyszłych sukcesów i organizatorami aktywnego spędzania wolnego czasu.
    Liczymy na Państwa wsparcie i pamięć przy wypełnianiu ubiegłorocznego PIT-u.

 
Z wyrazami szacunku,
członkowie UKS „Stół Polski”
przy ZSOiZ w Ciechanowcu

1.
Nazwa organizacji:

Uczniowski Klub Sportowy „Stół Polski” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

2.
Numer KRS:

0000350044

 

Skip to content