wtorek, 15 wrzesień 2020 05:48

Sukces naszych lekkoatletów w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dobry debiut w nowym roku szkolnym naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego – ROTMISTRZ CIECHANOWIEC, który funkcjonuje przy ZSOiZ w Ciechanowcu.

 

Klub zrzesza kilkunastu uczniów naszej szkoły, zawodników uprawiających dyscypliny sportowe z zakresu lekkiej atletyki: rzuty dyskiem i oszczepem, pchnięcie kulą, skoki wzwyż i w dal oraz biegi krótkie i średnie. Zawodnicy prowadzeni są przez trenera Cezarego Koziarskiego. Pierwszym sprawdzianem naszych zawodników w tym roku szkolnym okazały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkoatletyce, które odbyły się 12. września 2020 roku w Lublinie, w których rywalizowali zawodnicy klubów lekkoatletycznych z województw podlaskiego i lubelskiego.                                                                                  

W zawodach tych wzięli udział nasi uczniowie i zawodnicy UKS Rotmistrz Ciechanowiec:

  1. Tymińska Natalia z klasy IIB LO
  2. Puchalska Oliwia z klasy IIB LO
  3. Moczulska Angelika z klasy IB LO
  4. Szymaniak Mateusz z klasy IB LO

Debiut klubu był udany, ponieważ cała czwórka zawodników spisała się świetnie zdobywając czołowe lokaty w zawodach. Najlepiej na stadionie w Lublinie wypadła Natalia Tymińska, która wywalczyła srebrny medal w pchnięciu kulą i medal brązowy w rzucie dyskiem. Mateusz Szymaniak został srebrnym medalistą zawodów w rzucie dyskiem, natomiast w pchnięciu kulą uplasował się na IV miejscu. Oliwia Puchalska zajęła także dobre - IV miejsce w pchnięciu kulą i IV miejsce w rzucie dyskiem. Moczulska Angelika zajęła V miejsce w rzucie dyskiem.

Gratulujemy zawodnikom udanego startu i życzymy kolejnych sukcesów.

Czytany 1110 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top