poniedziałek, 19 październik 2020 09:50

Komputer od Świętego Mikołaja

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu od 2011 roku współpracuje z Fundacją Świętego Mikołaja, której celem jest pomoc i wspieranie uzdolnionych i  zaangażowanych uczniów z całej Polski. Najbardziej znaną formą pomocy są Stypendia Świętego Mikołaja. W  sytuacji  pandemii,  kiedy szkoły w większości  są zamknięte, jedynie dostęp do komputera umożliwia uczniom kontakt z nauczycielami, naukę i możliwość wykonywania zadanych lekcji. Fundacja Świętego Mikołaja przekazała 100 laptopów uczniom z małych miejscowości, którym brak dostępu do komputera najbardziej utrudnia zdobywanie edukacji.

 

 Miło nam poinformować, że nasza szkoła została doceniona przez Zarząd Fundacji, gdyż wśród 50 szkół, które zostały wyróżnione, znalazł się również Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Fundacja Świętego Mikołaja przekazała w formie darowizny 2 komputery. Dzięki hojności darczyńcy IG Knowhow Limited dwie nasze uczennice otrzymały laptopy. Prezenty od Fundacji Świętego Mikołaja otrzymały: Gabriela Wysocka z kl. VI OSSP oraz Karolina Galimska z kl. III a LO.

Dziękujemy za te ogromne wyróżnienie i docenienie naszej szkoły przez Fundację Świętego Mikołaja. Z pewnością możemy stwierdzić, że akcja „Komputer od Świętego Mikołaja”  jest wspaniałą inicjatywą, dzięki której można wesprzeć  uczniów wyróżniających się  wszelkimi osiągnięciami, zaangażowaniem, których zachowanie i kultura osobista są przykładem dla innych oraz pomóc najbardziej potrzebujących.

Czytany 7495 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top