środa, 21 październik 2020 11:53

Program stypendialny Fundacji Świętego Mikołaja w naszej szkole ma już swoją tradycję.

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dziś, jak  tradycyjnie  od  kilku lat rozdane zostały stypendia Świętego Mikołaja. Zostały one przyznane Adriannie Borzym z klasy 3 B LO i Gabrieli Uszyńskiej z klasy 3 A LO.  Stypendia wypłacane są  w comiesięcznych transzach, przez 10 miesięcy roku szkolnego. W tym roku, ze względu na stan epidemiologiczny, stypendium rozdawano z zachowaniem restrykcji sanitarnych. Stypendium przyznawane jest osobom, które osiągnęły wysokie wyniki w nauce oraz odznaczyły  się dużym zaangażowaniem społecznym. Dzięki temu wyróżnieniu, dziewczęta będą mogły rozwijać swoje zainteresowania, pasje a także  pozwolić sobie na zakup nowych artykułów szkolnych. wyjazdy edukacyjne.

 

Pieniądze przeznaczone na stypendia są pozyskiwane w ciągu całego  roku . Nasza placówka posiada je głównie z wpłat anonimowego darczyńcy, który regularnie od trzech lat zasila nasze konto stypendialne oraz z wpłat 1 % podatku.  Godne uwagi jest to, że fundacja Świętego Mikołaja za każde zebrane w szkole pieniądze dopisuje do konta placówki dodatkowe kwoty.

Wszystkich ludzi dobrej woli i ogromnym sercu zachęcamy do wsparcia stypendiów św. Mikołaja poprzez wpłacanie złotówek na subkonto szkoły pod patronatem fundacji oraz przekazywanie 1 % podatku.

Dzięki hojności naszego  darczyńcy, któremu bardzo dziękujemy i fundacji możemy  corocznie wspierać finansowo młodych, zaangażowanych społecznie uczniów i umożliwiać rozwój ich talentów. Koordynatorem programu stypendialnego i współpracy z fundacją jest pani pedagog Bożena Marońska.

 Stypendystkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Subkonto szkoły

 Odbiorca:  Fundacja Świętego Mikołaja, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno

Nr konta : 90 1090 0004 9149 0000 0000 1213

Tytułem:

Darowizna na stypendia w szkole – Zespół Szkół Ogólnokształcących Zawodowych w Ciechanowcu,

18-230 Ciechanowiec, ul. Szkolna 8

Czytany 8275 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top