sobota, 31 październik 2020 12:05

BOHATERON- NASZA SZKOŁA JUŻ WŁĄCZYŁA HISTORIĘ!

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już po raz drugi uczniowie i nauczyciele naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję „BohaterON.Włącz historię”.

W tegorocznej edycji udział wzięli uczniowie klasy II A Technikum wraz z wychowawcą panią Karoliną Faszczewską oraz nauczycielem języka polskiego panią Agnieszką Kędzierską jak również mieszkańcy internetu i czytelnicy biblioteki szkolnej pod opieką pani Katarzyny Bachorek. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach związanych z Powstaniem Warszawskim podczas których przygotowali kartki i listy skierowane do uczestników tego wydarzenia. Akcja została przeprowadzona w październiku i zakończyła się przesłaniem do Powstańców przygotowanych listów i kartek.

„BohaterON – włącz historię!” to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za udział w przygotowanej akcji i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok.

Czytany 11137 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top