niedziela, 08 listopad 2020 13:05

ZSOiZ w Ciechanowcu otrzymał kolejne komputery przenośne do zdalnego nauczania.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała „Szkolny Pakiet Multimedialny OSE” w postaci 25 komputerów przenośnych (nowoczesne tablety multimedialne). Tablety wraz z mobilnym dostępem do sieci internetu przekazała szkole NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy.

 

Głównym kryterium branym pod uwagę było podpisanie przez dyrektora naszej szkoły umowy na usytuowanie w ZSOiZ w Ciechanowcu szerokopasmowego internetu – OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna).

NASK jako operator OSE, został na mocy Ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej uprawniony do nieodpłatnego wyposażenia szkół w sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem i inne urządzenia multimedialne, a także do zapewnienia szkołom usługi bezprzewodowego dostępu do internetu wraz z niezbędnymi urządzeniami umożliwiającymi korzystanie z tych usług.

Zapraszamy kolejnych uczniów naszej szkoły nieposiadających do zdalnego nauczania własnego komputera lub mających problemy z dostępem do internetu po odbiór nowoczesnych tabletów multimedialnych z dostępem do internetu. 

Czytany 10988 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top