środa, 25 listopad 2020 09:54

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Niech dla wszystkich Święta będą godne, a nie głodne. Razem możemy sprawić, żeby nikt nie obchodził ich przy pustym stole.

 


Z powodu pandemii młodzież i Wolontariusze ZSOiZ w Ciechanowcu nie mogą  uczestniczyć, jak co roku,  w akcji Świątecznej Zbiórki Żywności. Jako społeczność szkolna włączyliśmy się jednak do akcji poprzez promocję w mediach społecznościowych.  

Jednocześnie informujemy, że w tym roku zbiórka dla osób potrzebujących będzie przeprowadzana na dwa sposoby: stacjonarnie w sklepach oraz w sklepie on-line.

1. Stacjonarnie bez wolontariuszy: od 23.11.2020 - 28.11.2020 r.

Zbiórki w sklepach odbędą się bez udziału wolontariuszy, ale jak zawsze klienci będą mogli przekazać artykuły do koszy stojących przy kasach.

Informujemy, że na terenie Ciechanowca do akcji zbiórki żywności włączyły się następujące sklepy:

 • MARKET U TOMKA PLAC 3 MAJA
 • MARKET U TOMKA UL. KOŚCIELNA
 • SKLEP SZCZĘSNY
 • TOPAZ
 • DELIKATESY SPÓŁDZIELNI ROLNICZO-SPOŻYWCZEJ JEDNOŚĆ
 • PIEKARNIA KOBUS
 1. Sklep online: 23.11.2020 - 05.12.2020 r.

  Charytatywny sklep:   https://liblink.pl/K4En1zTdTQ

Nie ma w nim prawdziwych produktów, ale jest za to coś ogromnie ważnego - szansa na uratowanie czyichś Świąt! Wystarczy kupić wirtualny koszyk z produktami. Przed dokonaniem zapłaty należy wybrać Stowarzyszenie Bank Żywności Suwałki - Białystok, do którego mają zostać przekazane środki. Tym samym można pomóc lokalnej społeczności, sąsiadom, osobom w trudnej sytuacji życiowej, którzy być może mieszkają przy naszej ulicy.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za współpracę ze szkołą oraz wsparcie i zaangażowanie się w akcję zbiórki żywności Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu, w szczególności Prezes Stowarzyszenia Pani Cecylii Szmurło oraz Środowiskowemu Dom Samopomocy w Ciechanowcu przy współpracy z Bankiem Żywności Suwałki – Białystok.

W szczególności dziękujemy szkolnemu wolontariatowi ŚWIĄTECZNYCH ZBIÓREK ŻYWNOŚCI, którzy od wielu lat biorą udział w akcji:

 1. Elżbieta Sikoń – szkolny koordynator
 2. Grażyna Świecka
 3. Eugeniusz Święcki
 4. Artur Bojar
 5. Jarosław Zdunek
 6. Lech Przekopiński
 7. Bogdań Panas
 8. Adam Olszewski
 9. Artur Szymoniak
 10. Bożena Marońska
 11. Dorota Mlonek
 12. Karolina Faszczewska
 13. Ewa Skorupska
 14. Magdalena Kujawska
 15. Katarzyna Bachorek
 16. Ewa Radziszewska
 17. Sylwia Dołęgowska

W szczególności dziękujemy jednak naszej młodzieży, która zawsze chętnie zgłaszała się do przedświątecznych zbiórek żywności dla osób potrzebujących, poświęcając bezinteresownie swój wolny czasu. Cieszymy się, że wśród naszej szkolnej społeczności jest tak dużo osób wrażliwych na ludzką krzywdę.

Czytany 6871 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


 • Dyrektor Szkoły
  mgr Łukasz Godlewski
  (86) 277 11 35
Top