piątek, 04 grudzień 2020 07:49

Bezpłatne zajęcia dla uczniów

Napisał
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu z dnia 27.11.2020 r. w sprawie powołania Komisji Rekrutacyjnej rozpoczyna się rekrutacja uczniów i nauczycieli

 

         do projektu pt. „Wysoka jakość edukacji kluczem do kariery” realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Poddziałanie 3.1.2  Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych.


Projekt skierowany jest do:

  • uczniów OSSP i Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
    w Ciechanowcu
  • nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących w ZSOiZ w Ciechanowcu.


W ramach projektu przewidziano:

 

500

Chęć udziału w projekcie uczeń / nauczyciel zgłasza poprzez złożenie w sekretariacie dyrektora szkoły dokumentów rekrutacyjnych (formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika, deklaracja udziału w projekcie) lub przesłać skany podpisanych dokumentów na adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony szkoły https://www.zsoiz-ciechanowiec.pl/aktualnosci/1632.html lub w sekretariacie szkoły. Dokumenty należy składać
w sekretariacie do 11 grudnia 2020r.  

Informujemy, że rekrutacja w ramach Programu Stypendialnego-  miesięczne stypendia - od 300  do 500 złotych miesięcznie - dla 30 najzdolniejszych i osiągających najwyższe wyniki edukacyjne uczniów ZSOiZ w Ciechanowcu, rozpocznie się 1 grudnia 2020 r. Na stronie szkoły zostanie opublikowany regulamin programu stypendialnego oraz dokumenty, które będzie trzeba złożyć przy ubieganiu się o stypendium.  

Czytany 8730 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top