piątek, 04 grudzień 2020 07:55

PROGRAM STYPENDIALNY - od 300 do 500 złotych miesięcznie dla najzdolniejszych uczniów

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

znaczki rozwijamy skrzydla

 

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu z dnia 03.12.2020 r. rozpoczyna się rekrutacja do PROGRAMU STYPENDIALNEGO

         w ramach projektu pt. „Wysoka jakość edukacji kluczem do kariery” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Poddziałanie 3.1.2  Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych.


PROGRAM STYPENDIALNY skierowany jest do uczniów OSSP i Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Ciechanowcu

W ramach Programu Stypendialnego 30 najzdolniejszych i osiągających najwyższe wyniki edukacyjne uczniów otrzyma miesięczne stypendia - od 300  do 500 złotych miesięcznie przez okres minimum 10 miesięcy, maksymalnie 20 miesięcy.

Chęć udziału w programie stypendialnym uczeń zgłasza poprzez złożenie w sekretariacie dyrektora szkoły dokumentów rekrutacyjnych (wniosek o przyznanie stypendium, oświadczenie uczestnika) lub prosimy przesłać skany podpisanych dokumentów na adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony szkoły https://www.zsoiz-ciechanowiec.pl/aktualnosci/1632.html  lub w sekretariacie szkoły. Dokumenty należy składać
w sekretariacie do 17 grudnia 2020 r.  

Przed złożeniem dokumentów prosimy o zapoznanie się z regulaminem programu stypendialnego.

Informujemy że zgodnie z zapisami  Regulaminu konkursu  nr RPPD.03.01.02-IZ.00-20-001/19 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 , na podstawie którego zostało udzielone dofinansowanie projektu, rozdział III podrozdział  3.1.4  punkt 7)d , minimalny okres na jaki jest przyznawana pomoc stypendialna wynosi 10 miesięcy i może być skrócony jedynie w przypadku naruszenia przez ucznia lub słuchacza regulaminu programu stypendialnego. W związku z tym, wnioski uczniów, którzy w okresie pierwszej rekrutacji  o przyznanie stypendium są uczniami ostatnich klas liceum będą odrzucane ze względów formalnych.

 

logo aders

 

Czytany 6942 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top