wtorek, 08 grudzień 2020 07:05

Wizyta młodzieży z Internatu przy ZSOiZ Ciechanowcu w Domu Dziecka w Zambrowie.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie lubi odwiedzać dzieci w każdym wieku  i w każdym miejscu. Nasz bohater spełnia marzenia nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Młodzież z Internatu przygarnęła Świętego Mikołaja i z wychowawcą Barbarą Jóźwiak 04.12.2020r. przyjechała z prezentami dla wychowanków Zambrowskiego Domu Dziecka. Oprócz upominków Mikołaj przywiózł dobry humor i uśmiech. Bardzo miło przyjął nas Pan Dyr. Marek Dąbrowski, który podziękował za prezenty, życzył nam spełnienia marzeń, wiele nadziei, spokojnych, zdrowych Świąt,  a także dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro.
Jednocześnie przekazał nam stroik świąteczny wykonany przez wychowanków Domu Dziecka. Wszystkim wychowankom i pracownikom Domu Dziecka życzyłyśmy spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele dobrego w Nowym Roku 2021.  W rolę Mikołaja wcielił się  Kyrył Denysenko, pomocnikiem Mikołaja była Gabrysia Uszyńska. W przygotowaniu wyjazdu i słodkim wsparciu pomagała Pani Kierownik Internatu Elżbieta Bryc. Do pomocy włączyła się też Pani Marta Malinowska oraz wychowanka Alicja Dłuska. Za możliwość wyjazdu i wsparcie dziękujemy Panu Dyrektorowi Łukaszowi Godlewskiemu.

Czytany 6026 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top