czwartek, 24 grudzień 2020 11:16

"Gwiazdo świeć, kolędo leć..” - prezent świąteczny od uczniów ZSOiZ w Ciechanowcu

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Ten rok kończy się dla naszych uczniów nietypowo. Nie spotykamy się na klasowych wigiliach, aby podzielić się opłatkiem. Nie spotykamy się również na wspólnym kolędowaniu podczas uroczystego apelu, które corocznie było naszą szkolną tradycją.


Te przedświąteczne spotkania, życzenia, kolędy, szkolne dekoracje na korytarzach i w klasach wprowadzały nas w okres ferii świątecznych i sprawiały, że aż czuć było ducha świąt. Każdy z nas był jakiś taki rozpromieniony, radosny i podekscytowany zbliżającą się gwiazdką.
Ten rok jest jednak zupełnie inny niż poprzednie. Nie widzimy się już od dwóch miesięcy, a przed nami kolejne tygodnie ferii, które spędzimy w domach.
Aby dodać nam otuchy oraz wnieść do naszych serc trochę tego świąteczno- szkolnego klimatu Bożonarodzeniowego, chór szkolny pod opieką pani Karoliny Faszczewskiej, postanowił sprawić uczniom, rodzicom i nauczycielom świąteczną niespodziankę.
Dzięki współpracy z Ciechanowieckim Ośrodkiem Kultury i Sportu w Ciechanowcu oraz Stowarzyszeniem Inicjatyw Kulturalno Artystycznych “Harmonia” powstało wyjątkowe nagranie kolęd w wykonaniu naszej młodzieży.
Zapraszamy więc do obejrzenia nagrania, a wszystkich tych, którzy chcieliby śpiewać w naszym szkolnym chórze zapraszamy na próby.

Życzymy miłego odbioru i Wesołych Świąt :)

 

 

Czytany 3490 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top