piątek, 05 marzec 2021 12:26

Zagwarantowane bezpłatne wyjazdy zagraniczne dla naszych uczniów do 2027 roku

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Bezpłatne dwutygodniowe wyjazdy zagraniczne każdego roku szkolnego dla 80 uczniów naszej szkoły !

 Z wielką przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu uzyskał sześcioletnią akredytacje w ramach programu Erasmus+. Wieloletnie doświadczenie i pięć pozytywnie zrealizowanych projektów z zakresy staży zawodowych na terenie Grecji / Hiszpanii / Portugalii / Italii umożliwiło spełnienie kryteriów postawionych przez FRSE oraz standardy jakościowe i ilościowe Komisji Europejskiej. Nasza placówka umacnia tym samym swoją międzynarodową pozycję i pozostaje w gronie elitarnych szkół.

Dzięki uzyskanej akredytacji nasza szkoła zagwarantuje uczniom stałe członkostwo w programie Erasmus+ aż do 2027 r. a tym samym regularnego otrzymywania dofinansowania na bezpłatne dwutygodniowe wyjazdy zagraniczne w celu podniesienia kompetencji i kwalifikacji zawodowych naszych uczniów w połączeniu z realizacją bogatych i urozmaiconych programów kulturowych. W każdym roku szkolnym 80 uczniów naszej szkoły ze wszystkich kierunków kształcenia będzie miało możliwość wyjechać całkowicie bezpłatnie na dwutygodniowe staże zawodowe do Grecji / Hiszpanii / Portugalii / Italii.

Pierwsze wyjazdy planujemy już w maju/czerwcu i wrześniu 2021 roku ! Już niedługo na stronie szkoły zostaną opublikowane wnioski i rozpocznie się rekrutacja na bezpłatne wyjazdy zagraniczne. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

akredytac

Czytany 1415 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top