środa, 28 kwiecień 2021 08:36

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu nadal liderem w Województwie Podlaskim!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykul

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu informuje, że nasza szkoła nadal zostaje liderem w Województwie Podlaskim w pozyskiwaniu środków finansowych na bezpłatne wyjazdy zagraniczne dla młodzieży na lata 2021 – 2023. Żadna inna szkoła z terenu Województwa Podlaskiego nie uzyskała w sumie tak wysokiego dofinansowania ze wszystkich możliwych programów unijnych i krajowych na bezpłatne wyjazdy zagraniczne - staże zawodowe oraz kształcenie kompetencji kluczowych i językowych dla młodzieży.
Prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem, a uczniów do wzięcia udziału w rekrutacjach:

tabelw wyjazdy2

Ponadto informujemy, że Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu uzyskał sześcioletnią akredytacje w ramach programu Erasmus+. Dzięki uzyskanej akredytacji nasza szkoła zagwarantuje uczniom stałe członkostwo w programie Erasmus+ aż do 2027 r.
a tym samym regularnego otrzymywania dofinansowania na bezpłatne dwutygodniowe wyjazdy zagraniczne w celu podniesienia kompetencji i kwalifikacji zawodowych naszych uczniów w połączeniu z realizacją bogatych i urozmaiconych programów kulturowych.
W każdym roku szkolnym 80 uczniów naszej szkoły ze wszystkich kierunków kształcenia będzie miało możliwość wyjechać całkowicie bezpłatnie na dwutygodniowe staże zawodowe do Grecji / Hiszpanii / Portugalii / Włoch.

Wszystkie szczegóły o realizacji projektów i planowanych rekrutacjach dla młodzieży znajdują się na stronie internetowej szkoły:

https://www.zsoiz-ciechanowiec.pl

oraz na podstronie poświęconej realizowanym i planowanym projektom w naszej szkole:

https://www.zsoiz-ciechanowiec.pl/projekty-ue.html

 

Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu
mgr Łukasz Godlewski

Czytany 1126 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top