niedziela, 02 maj 2021 11:21

Spotkanie organizacyjne dotyczące wyjazdu do WŁOCH

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 30 kwietnia 2021 roku odbyło się w ZSOiZ w Ciechanowcu spotkanie organizacyjne w ramach projektu Europejskie kierunki zawodowe realizowanego w naszej placówce w ramach Erasmus+ oraz w ramach projektu „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów”.

 


Na spotkanie organizacyjne zostali zaproszeni rodzice wraz z uczniami, którzy w wyniku przeprowadzonej rekrutacji zakwalifikowali się do wyjazdu na staże zawodowe i naukę języków obcych w Italii. Młodzież wyjedzie w lipcu bezpłatnie na dwa tygodnie do Italii. W ramach projektu nasi uczniowie odbędą staże zawodowe w renomowanych firmach i konsorcjach oraz będą podnosić swoją znajomość języków obcych w partnerskiej szkole językowej. Ponadto przewidziano bogaty program kulturowy, m.in. zwiedzanie Wenecji, Padwy, Werony, Toskanii.

W ramach projektów wyjadą:

tab

 

         Uczestnicy mobilności do Włoch zostali poinformowani przez Dyrektora Pana Łukasza Godlewskiego o założeniach, warunkach uczestnictwa oraz o harmonogramie realizacji wyjazdu, kwestiach organizacyjnych i pobytu młodzieży w Italii.

Uczniowie przed wyjazdem do Włoch zostaną objęci wsparciem językowym (j. angielski, j. włoski) i kulturowym, który przygotuje ich na zagraniczne staże.   

         Serdecznie dziękujemy rodzicom i młodzieży za przybycie i poświęcenie wolnego czasu oraz Dyrektorowi naszej szkoły za przygotowanie projektu staży zawodowych dla naszych uczniów oraz organizację spotkania.

log

Czytany 893 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top