środa, 05 maj 2021 05:54

Uczniowie Technik usług fryzjerskich i kosmetycznych w Bydgoszczy

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach projektu ,,Nowoczesne fryzjerstwo i kosmetyka gwarancją sukcesu na rynku pracy”  w dniu 03.05.2021 uczniowie naszej szkoły bezpłatnie wyjechali do Bydgoszczy.

Uczniowie wezmą udział w czterodniowym szkoleniu  w  Zaremba International Academy  w Bydgoszczy. Jest to pierwsza elitarna szkoła w Polsce oferująca system kształcenia na najwyższym światowym poziomie. Zajmuje się kształceniem zarówno osób praktykujących w zawodzie jak i tych, którzy dopiero zamierzają zacząć swoją przygodę z fryzjerstwem. Szkoła prowadzona jest przez najbardziej utytułowaną stylistkę Joannę Zarembę-Wanczurę – Mistrza Polski, Mistrza Świata, trenera Kadry Narodowej, międzynarodowego sędziego, dyrektora artystycznego Intercoiffure Polska, edukator - członek World Artistic Team OMC, członek Artistic Pool Intercoiffure Mondial.

Młodzież pierwszego dnia na zajęciach praktycznych poznawała  tajniki pracy strzyżenia włosów form damskich. Aktywnie uczestniczyli w profesjonalnym szkoleniu, ćwicząc pod okiem wybitnych instruktorów stylizacji fryzjerstwa. Uczniowie byli bardzo zaangażowani podczas ćwiczeń na główkach treningowych, na których wykonywali : kreatywne strzyżenia formy bob, podziały klasyczne figur i brył geometrycznych w strzyżeniu oraz projekcję i dystrybucje a także  nowoczesne techniki  strzyżenia.

Pierwszy dzień upłynął bardzo aktywnie i w miłej atmosferze.  Z niecierpliwością czekamy na jutrzejsze zajęcia.

Czytany 754 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top