wtorek, 11 maj 2021 06:42

Bezpłatne zajęcia i warsztaty z chemii dla naszych uczniów.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach projektu „Wysoka jakość kluczem do kariery” w piątki i soboty uczniowie z klas II i III uczestniczą w dodatkowych bezpłatnych zajęciach z chemii, które odbywają się w naszej niedawno zmodernizowanej pracowni chemii. To, czego nauczyli się teoretycznie na nauce zdalnej, teraz mogą uzupełnić, sprawdzić i rozwinąć poprzez działanie praktyczne. Samodzielnie ( ale pod czujnym okiem nauczyciela chemii – Pana Wojciecha Cieszkowskiego) poznają tajniki chemii wykonując doświadczenia z zakresu własności pierwiastków, związków chemicznych, analizy jakościowej i ilościowej, kinetyki chemicznej i termodynamiki. W programie są również przewidziane zajęcia z chemii organicznej.

 

Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów, umożliwiają przyswojenie trudnych zagadnień chemicznych. Dzięki takim zajęciom chemia staje się miła, łatwa i przyjemna, a stereotyp, że jest trudna i niezrozumiała, odchodzi w zapomnienie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – tych, którzy się chemia pasjonują, którzy z chemia będą mieli do czynienia i tych, którzy jej nie za bardzo rozumieją.

Aby w nich uczestniczyć , należy się zgłosić do nauczyciela chemii, Pana Wojciecha Cieszkowskiego.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu dzięki znakomitej infrastrukturze, nowoczesnym pracowniom, szerokiej ofercie edukacyjnej, możliwość realizacji dowolnego przedmiotu w zakresie rozszerzonym, bezpłatnym zajęciom, edukacyjnym wyjazdom, wykształconej kadrze pedagogicznej oraz współpracy z uczelniami wyższymi (m. in. Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Warszawski) stwarza dogodne warunki aby przygotować młodzież do egzaminu maturalnego i dostania się na wymarzony kierunek studiów.

Czytany 705 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top