piątek, 21 maj 2021 12:04

Zakończenie egzaminów maturalnych w ZSOiZ w Ciechanowcu.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

19 maja zakończyły się w naszej szkole egzaminy maturalne.

W roku szkolnym 2020/2021 do egzaminu maturalnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu przystąpiło łącznie 119 osób, w tym 114 uczniów szkół dziennych i 5 słuchaczy Liceum dla Dorosłych. Wszyscy tegoroczni uczniowie klas maturalnych ukończyli szkołę i zostali dopuszczeni do egzaminu maturalnego.

 

Ze względu na pandemię egzaminy maturalne odbywały się w formie pisemnej w reżimie sanitarnym. Podczas egzaminów zarówno uczniów, jak i nauczycieli obowiązywały wytyczne sanitarne, opracowane przez MEiN, CKE i GIS.

Dzięki szerokiej ofercie edukacyjnej naszej szkoły, uczniowie mogą uczęszczać na wszystkie ujęte w podstawie programowej przedmioty w zakresie rozszerzonym.

Tegoroczne matury przebiegły sprawnie i bez zakłóceń. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji oraz Radzie Pedagogicznej szkoły za profesjonalną organizację i nadzór nad egzaminami.

Absolwenci przystąpili do następujących egzaminów maturalnych:

 

 

matura liczby

Wyniki egzaminów maturalnych zostaną ogłoszone w dniu 5 lipca 2021 r. Życzymy tegorocznym maturzystom satysfakcji z rozwiązań maturalnych i wysokich wyników.

Czytany 714 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top