wtorek, 01 czerwiec 2021 06:41

Mamy laureatkę Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w bloku GASTRONOMIA!

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

28-29 maja 2021 roku na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odbył się finał centralny XLIV 2020/2021 edycji Olimpiady Wiedzy  i Umiejętności Rolniczych.

 

Uczennica naszej szkoły Sandra Boguszewska znalazła się wśród dziesiątki najlepszych uczniów w kraju i uzyskała tytuł laureata. Droga do sukcesu nie była łatwa, ponieważ w bloku gastronomia startowało prawie dwa tysiące uczniów. W osiągnięciu sukcesu wspierała uczennicę pani Karolina Wojtkowska, nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych.

Organizatorem wydarzenia był Komitet Główny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pod patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Laureaci OWiUR z bloku gastronomia, zgodnie z rozporządzeniem MEN są zwalniani z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, jak również mają możliwość podjęcia studiów kierunkowych na wybranych uczelniach wyższych z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.

Gratulujemy Sandrze i życzymy dalszych sukcesów.

Czytany 561 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top