czwartek, 17 czerwiec 2021 10:15

Nowa pracownia informatyczna gotowa do użytku młodzieży.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Z wielką przyjemnością informujemy, że zakończył się w naszej szkole remont pracowni informatycznej. Odnowiono ściany, położono nową terakotę, wymieniono wszystkie meble i ławki oraz stanowiska do pracy ucznia.

 

Pracownia została wyposażona w:

- nowoczesną tablicę interaktywną,

- projektor wraz z ekranem,

- urządzenie wielofunkcyjne (skanowanie / drukowanie),

- zestaw 8 robotów do nauki programowania,

- 27 komputerów stacjonarnych wyposażonych w:

Intel Hexa Core i5-9400F 2.90/4.10 GHz 9MB,

Nvidia GeForce GTX 1650 4GB DVI, HDMI, DP

Pamięć operacyjna:  16 GB

Pamięć masowa: dysk SSD  240 GB + dysk HDD  1TB

Przekątna monitora 23,8"

Niewątpliwie modernizacja pracowni przyczyny się do podniesienia jakości kształcenia w naszej szkole. Pracownia będzie wykorzystywana w naszej szkole na zajęciach z informatyki, programowania oraz grafiki cyfrowej.

Pracownia została zmodernizowana i doposażona w ramach środków własnych oraz Europejskiego Funduszu Społecznego – projekt pn. „Wysoka jakość kluczem do kariery”.

 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, pasjonujących się informatyką, programowaniem, robotyką oraz nowoczesnymi technologiami do udziału w zajęciach. Oferta skierowana jest także dla uczniów nowo powstałego profilu informatycznego, którzy swoją przyszłość zawodową pragną usadowić na fundamentach związanych z informatyką, matematyką czy fizyką. 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu dzięki znakomitej infrastrukturze, nowoczesnym pracowniom, szerokiej ofercie edukacyjnej, możliwości realizacji dowolnego przedmiotu w zakresie rozszerzonym, bezpłatnym zajęciom edukacyjnym, wyjazdom, wykształconej kadrze pedagogicznej oraz współpracy z uczelniami wyższymi (m. in. Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska) stwarza dogodne warunki aby przygotować młodzież do egzaminu maturalnego i dostania się na wymarzony kierunek studiów. 

Czytany 649 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top