piątek, 18 czerwiec 2021 05:41

Dodatkowe zajęcia z FIZYKI w ZSOiZ w Ciechanowcu

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z fizyką spotykamy się na co dzień  ponieważ jest to nauka, której celem jest poszukiwanie i poznawanie podstawowych praw przyrody, od których zależą wszystkie obserwowane zjawiska.

 Fizyka uczy nas zatem poprawnego myślenia o otaczającej nas przyrodzie, pobudza wyobraźnię, angażuje różne nasze zmysły.

Jeśli jest Tobie bliskie właśnie takie poznawanie otaczającego świata i rządzących nim praw, to serdecznie zapraszamy na zajęcia z fizyki realizowane w naszej szkole.

Oprócz cotygodniowych lekcji uczniowie mają okazję korzystać też z  bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych – np. prowadzonych w ramach projektu  „Wysoka jakość kluczem do kariery”.

Zajęcia realizowane są we wtorki dla uczniów klas I i we czwartki dla uczniów klas II. Do  dyspozycji uczniów jest nowoczesna i dobrze wyposażona pracownia fizyczna. Pod opieką nauczyciela fizyki – Bogdana Kacprzuka uczniowie wykonują eksperymenty z takich działów fizyki, jak np.: mechanika, grawitacja, drgania, termodynamika, elektrostatyka, prąd elektryczny, magnetyzm, fale i optyka, bryła sztywna.

Zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy kolejne osoby.

Celem tych zajęć nie jest nabicie głowy jedynie wiedzą z fizyki. Uzyskane informacje pomogą Tobie lepiej poznać otaczający świat, dostrzec jak bardzo jest on zdumiewający, jak może zachwycać i zaskakiwać. Możesz być też przekonany, że zdobyte umiejętności staną się przydatne na kolejnych etapach Twojego  kształcenia, a także  w życiu codziennym -  w domu, przyszłej pracy, czy rozrywce.

Czytany 586 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top