czwartek, 01 lipiec 2021 16:48

Nasi uczniowie zwiedzają Rzeszów.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To już trzeci dzień wyjazdy naszych uczniów do Rzeszowa. Tematem kolejnych warsztatów dla grupy naszych fryzjerów w Akademii VIP HAIR Luxury Professional było ,, Strzyżenia Damskie''. Uczniowie mieli możliwość  zapoznać się od fundamentów krok po kroku, aż do bardziej zaawansowanych, kreatywnych ale zarazem wygodnych w odtworzeniu fryzur,  a także rozbudowane i zaawansowane techniki cieć.

Mieli możliwość zdobycia nowych umiejętności, które z pewnością będą mogli wykorzystać  w przyszłości. Podczas szkolenia w jasny sposób pokazano jak podejmować  podstawowe decyzje przed i w trakcie strzyżenia, jak ważna w salonie jest obsługa klienta, rozmowa z nim oraz odpowiedni dobór fryzury.

 Popołudniu uczniowie wybrali się zwiedzać ciekawe miejsca w  Rzeszowie. Miasto jest stolicą położonego w południowo-wschodniej części Polski województwa podkarpackiego. Prawa miejskie uzyskało już w 1354 r. Miasto, które można określić mianem „compact city” jest świetnym miejscem do pieszego zwiedzania zabytków i atrakcji turystycznych. Rzeszów posiada urok pachnącego zielenią, pełnego kwiatów, czystego i przyjaznego dla turystów dawnego, urokliwego, galicyjskiego miasteczka. Nasza młodzież i opiekunowie mieli możliwość zobaczenia Fontanny Multimedialnej sterowanej elektronicznie zlokalizowanej przy ul. Alei Lubomirskich. W jej sąsiedztwie znajduje się także zabytkowy letni Pałac Lubomirskich.

Już jutro kolejne atrakcje dla naszej młodzieży.

Czytany 1040 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top