piątek, 19 listopad 2021 06:47

Stypendium Świętego Mikołaja dla zdolnych i zaangażowanym społecznie uczniów naszej szkoły.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

            ZSOiZ w Ciechanowcu wspiera najzdolniejszych i najbardziej zaangażowanych uczniów poprzez realizację Programu Stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja.

            Stypendium niełatwo uzyskać, gdyż ubiegać się o nie mogą uczniowie spełniający ściśle określone kryteria. Tym razem przez gęste sito komisji stypendialnej udało się pomyślnie przejść dwóm ambitnym uczniom.

 

            18 listopada 2021 r., po raz kolejny w naszej szkole, z rąk pana Dyrektora, mgr Łukasza Godlewskiego  odebrali je uczniowie Patrycja Boratyńska i Rafał Mlonek z klasy 3F Liceum Ogólnokształcącego (profil Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe, wychowawca – Pani mgr Magdalena Kujawska).

            Kim są nasi stypendyści?

            Patrycja to osoba bardzo zaangażowana społecznie. Bierze udział w akcjach społecznych i wolontariackich - zbiórki żywności, BohaterON, pikniki militarne, oddawanie krwi. Należy do Oddziału Reprezentacyjnego Musztry Paradnej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Gra w piłkę nożną, rzuca dyskiem i aktywnie biega. Interesuje się geografią i naukami społecznymi. W poprzednim roku szkolnym uczestniczyła w olimpiadach/konkursach - konkurs geograficzny GALILEO 2020, olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości.

            Rafał jest świetnym sportowcem. Należy do szkolnej drużyny siatkówki, która jest w pierwszej lidze. Od pierwszej klasy liceum z powodzeniem pełni funkcję gospodarza klasy. Bierze aktywny udział we wszystkich wyjazdach i uroczystościach, godnie reprezentując sztandar szkoły. Chętnie uczestniczy w dodatkowych zajęciach przedmiotowych. Jest ambitny i zaangażowany w życie szkoły, propaguje zdrowy styl życia, co doceniła komisja stypendialna.

            Do 6 grudnia mamy jeszcze trochę czasu, a nasi stypendyści mogą powiedzieć, że już spotkali się ze Św. Mikołajem :-)

            Stypendystom serdecznie gratulujemy i już dziś zachęcamy wszystkich uczniów ZSOiZ w Ciechanowcu  do ubiegania się o stypendia w roku szkolnym 2022/2023.  

Czytany 330 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top