niedziela, 26 czerwiec 2022 16:19

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021 - 2022

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

24 czerwca 2022 r. społeczność ZSOiZ w Ciechanowcu uczestniczyła w zakończeniu roku szkolnego. Z tej okazji wszyscy uczniowie przybyli na galowo ubrani do szkoły o godzinie 8:50, po czym wraz z wychowawcami klas uczestniczyli w pochodzie do kościoła. Pochód otwierał poczet sztandarowy, za którym podążali uczniowie Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych, a za nimi pozostali uczniowie naszej szkoły.

 O 9:00 rozpoczęła się Msza Święta, którą odprawił ksiądz Grzegorz Konopacki.

Po Mszy uczniowie udali się ponownie do szkoły, gdzie miała miejsce uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu wyśmienitych gości:

Pan Eugeniusz Święcki Burmistrz Miasta i Gminy Ciechanowca,

Pani Cecylia Szmurło Radna Powiatu Wysokomazowieckiego,

Ks. Dziekan Tadeusz Kryński Proboszcz Parafii pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej

Ks. Janusz Szymański

Ks. Grzegorz Konopacki

Pułkownik Paweł Gałązka Dowódca z 18 Pułku Logistycznego w Łomży,

Starszy Podoficer Krzysztof Fabiszewski z 18 Pułku Logistycznego w Łomży

Przedstawiciele Centrum Szkolenia Łączności I Informatyki w Zegrzu

Przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim,

Pani Grażyna Dembek Komendant Hufca Pracy w Zambrowie,

Pani Agata Koc Przewodnicząca Rady Rodziców,

Akademię rozpoczął Dyrektor  naszej szkoły Pan Łukasz Godlewski.

Dyrektor podziękował gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży, za dbanie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo.

Słowa wdzięczności skierował także do zaproszonych gości, w szczególności do przedstawicieli Powiatu Wysokomazowieckiego. Pan Dyrektor podziękował za dotychczasową współpracę, rozbudowę szkoły i internatu, wkłady finansowe do realizowanych projektów w naszej szkole oraz zainteresowanie szkołą i młodzieżą.

Podziękował przedstawicielom jednostek wojskowych  za profesjonalne podejście, zaangażowanie i oddanie na rzecz kształcenia młodzieży w naszej szkole. Zwrócił uwagę że dzięki owocnej współpracy nasze Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe oraz Oddziały Przygotowania Wojskowego odbywają szkolenia na najwyższym poziomie.

Dyrektor szkoły wspólnie z przybyłymi gośćmi nagrodził wszystkich uczniów wyróżnionych w nauce oraz tych, którzy wyróżnili się wysoką frekwencją. Dyrektor podziękował również rodzicom nagrodzonych uczniów za trud włożony w ich wychowanie i naukę. Pan Dyrektor Godlewski podziękował także wszystkim rodzicom za ich zaangażowanie, współpracę i pomoc w procesie zdalnej edukacji.

Wszyscy zaproszeni goście życzyli zarówno uczniom, jak i nauczycielom i pracownikom szkoły bezpiecznego i spokojnego wakacyjnego wypoczynku.

Po części oficjalnej nie mogło zabraknąć występu artystycznego. Jako pierwsi wystąpili uczniowie klas wojskowych, którzy wykonali wojskowy pokaz musztry paradnej. Następnie swoją część artystyczną zaprezentowała klasa I B Liceum wraz z wychowawcom Panem Tomaszem Chomiczem, którzy w innowacyjny i humorystyczny sposób przedstawili życie w naszej szkole. Na koniec wystąpił szkolny zespół rokowy pod opieką Pana Łukasza Kloca.

Część artystyczna była zwieńczeniem dzisiejszego dnia i początkiem długo oczekiwanych wakacji. Uczniowie wraz z wychowawcami klas udali się do klasopracowni, gdzie odebrali swoje świadectwa i w doskonałych nastrojach opuścili szkolne mury. Pozostało nam więc mieć nadzieję, że 1 września wszyscy wrócimy wypoczęci, pełni zapału do nauki i pracy w nowym roku szkolnym, a także wyrażamy troskę, żeby te wakacje okazały się dla wszystkich bezpieczne i żebyśmy już niedługo, wraz z dźwiękiem pierwszego dzwonka, spotkali się po raz kolejny.

 

 

 

Same listy do wyroznien 1 Copy

 

 

Same listy do wyroznien 2 Copy

Same listy do wyroznien 3 Copy

 

 

 

Same listy do wyroznien 4 Copy

 

 

Same listy do wyroznien 5 Copy

 

 

 

Czytany 379 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top