poniedziałek, 23 maj 2022 09:17

Wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS

Napisał

W minionym tygodniu troje uczniów ZSOiZ zmagało się z zadaniami konkursowymi ostatniego, wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS.

W ramach realizacji z Ministerstwem Obrony Narodowej programu szkolenia Oddziałów Przygotowania Wojskowego oraz Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych w ciągu ostatniego miesiąca odbyły się w ZSOiZ w Ciechanowcu dla naszych kadetów nocne zajęcia z zakresu taktyki i walki w terenie.

piątek, 20 maj 2022 10:26

Zajęcia na pracowni kosmetycznej.

Napisał

Zabieg pielęgnacyjny dłoni z użyciem parafinoterapii oraz manicure japoński wykonywany przez uczniów technikum usług fryzjersko-kosmetycznych.

W ramach realizacji z Ministerstwem Obrony Narodowej programu szkolenia Oddziałów Przygotowania Wojskowego oraz Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych w ciągu ostatniego miesiąca odbyły się w ZSOiZ w Ciechanowcu dla naszych kadetów nocne zajęcia z zakresu taktyki i walki w terenie.

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Profesjonalizm w działaniu, skuteczność w przyszłości” rozpoczęliście serię bezpłatnych szkoleń, warsztatów, wjazdów do restauracji i staży zawodowych z wynagrodzeniem dla naszych uczniów.
Jako pierwsze odbyło się szkolenie „Szefowie kuchni w hotelach / restauracjach – dania szefów kuchni”.
Młodzież pod okien szefów kuchni z renomowanych restauracji i hoteli podnosiła swoje umiejętności przygotowywania posiłków oraz zapoznała się z niecodziennymi przepisami, które zachwyciły naszych uczniów i degustatorów. Zachwyt zbudziły m.in. krewetki i gołąbki z dziczyzną.
Już niedługo kolejne szkolenia i fotorelacje.

W dniu 12.05.2020 r. kadeci Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, realizujący program Oddziałów Przygotowania Wojskowego, uczestniczyli w niecodziennym wydarzeniu, jakim był „Dzień Otwartych Koszar”. Zorganizowany on został przez naszą jednostkę patronacką 18 Łomżyński Pułk Logistyczny.
Kadeci ZSOiZ mieli możliwość zapoznania się z uzbrojeniem, indywidualnym wyposażeniem żołnierzy, a także zobaczyć ekspozycję sprzętu wojskowego wykorzystywanego obecnie w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.
 W piątek 13.05.2022 odbyły się kolejne zawody lekkoatletyczne na stadionie w Białymstoku. Były to Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział około 200 zawodników w kategoriach wiekowych U18 i U20.
środa, 11 maj 2022 07:37

Zajęcia z musztry dla naszych kadetów

Napisał

W ramach realizacji z Ministerstwem Obrony Narodowej programu szkolenia Oddziałów Przygotowania Wojskowego oraz Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych w ciągu ostatniego miesiąca odbyły się w naszej szkole dwa szkolenia dla naszych kadetów z zakresu musztry wojskowej.

W dniu 8 maj 2022 roku Poczet Sztandarowy ZSOiZ w Ciechanowcu wraz z Pododdziałem miał zaszczyt uczestniczyć w uroczystej Inwestyturze Orderu Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika.

27 kwietnia na terenie całej Polski odbyły się wojskowe zawody w różnych dyscyplinach sportowych. Hasłem tegorocznego Dnia Sportu w Siłach Zbrojnych RP jest "Armia w formie".

Trzeciego Maja - Białystok, 03.05.2022

Z wielką dumą informuje że dyrektor naszej szkoły mgr Łukasz Godlewski decyzją Nr 3115/KADR Ministra Obrony Narodowej został odznaczony Brązowym Medalem Za Zasługi dla Obronności Kraju.

czwartek, 05 maj 2022 05:56

„Żegnaj nam dostojny, stary porcie…”

Napisał

Po trzech wspólnie spędzonych latach, dotarliśmy do momentu, kiedy trzeba się z niektórymi rozstać. Mieszkańcy internatu zorganizowali ognisko w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, by pożegnać koleżanki kończące szkołę. Ognisko, muzyka, tańce, pieczenie kiełbasek-w takiej wesołej atmosferze i pięknych okolicznościach przyrody żegnaliśmy nasze absolwentki. Spotkanie było też wspaniałą okazją , by nowi mieszkańcy internatu - Rostik I Jarek zintegrowali się z naszą wspólnotą.

Niektórzy dopłynęli do brzegu, obierają kierunek na nowy rejs, przed nimi nowe morza i porty. Drodzy maturzyści „Szczęśliwej drogi, już czas…”

W czwartek 28 kwietna uczniowie klasy ósmej Zespołu Szkół w Ceranowie oraz Szkoły podstawowej w Łazowie przyjechali  do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i zawodowych w Ciechanowcu celem zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły na rok szkolny 2022/2023.           

środa, 04 maj 2022 09:15

Uroczyste pożegnanie Absolwentów 2022

Napisał

29 kwietnia 2022 roku w odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów szkół średnich ZSOiZ w Ciechanowcu. W tym dniu uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa dojrzałości oraz wzięli udział w poświęconej im akademii.

Dzień pierwszy (8.04.2022r.) :

Nasza młodzież pełna entuzjazmu wyjechała z Ciechanowca o godz. 8:00. Do Krakowa dotarliśmy około godz. 15:00, chwilę później zakwaterowaliśmy się w Lorf Hostel&Apartaments znajdujący się w ścisłym centrum miasta. Nie mieliśmy jednak wiele czasu na zaaklimatyzowanie się, prawie natychmiast ruszyliśmy na Kopiec Kościuszki.

środa, 04 maj 2022 06:21

Maraton maturalny rozpoczęty!

Napisał

W roku szkolnym 2021/2022 do egzaminu maturalnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu przystępuje 117 uczniów. Dziś nasi maturzyści zmierzyli się z językiem polskim, jutro egzamin z „królową nauk” matematyką, a 6 maja z językiem angielskim. Egzaminy potrwają do 23 maja.

Strona 1 z 71

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top