piątek, 03 lipiec 2020 13:11

Ważne informacje dla rodziców i kandydatów klasy Mundurowej / Oddziału Przygotowania Wojskowego.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu z powodu licznych pytań rodziców i bardzo dużej liczby złożonych podań do klasy pierwszej Mundurowej / Oddziały Przygotowania Wojskowego informuje, że powstaną najprawdopodobniej DWIE CERTYFIKOWANE klasy MUNDUROWE / „Oddziały Przygotowania Wojskowego”.

 

Nasza szkoła jest JEDYNĄ szkołą w Powiecie Wysokomazowieckim oraz okolicznych powiatach, oraz jedną z trzech w województwie, która realizuje CERTYFIKOWANE przez MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ klasy mundurowe. Ukończenie zwykłej klasy mundurowej nie zapewnia wolnego wstępu do wojska czy policji oraz dodatkowych punktów podczas rekrutacji do tych instytucji. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z wojskiem, policją lub innymi służbami mundurowymi wybierz szkołę CERTYFIKOWANĄ jaką jest Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

Ponadto przypominamy, że w dniu 6 lipca 2020 r. o godz. 9:00 odbędzie się w ZSOiZ w Ciechanowcu egzamin sprawnościowy dla kandydatów Oddziału Przygotowania Wojskowego. Do egzaminu należy przystąpić i wykonać ćwiczenia, osiągnięty wynik i czas jest mniej istotny. Przed egzaminem odbędzie się spotkanie z dyrektorem szkoły oraz z przedstawicielami Wojska Polskiego i Policji o korzyściach z ukończenia klasy CERTYFIKOWANEJ oraz możliwościach rozwoju jakie daje nasza placówka przy współpracy z instytucjami militarnymi.

Wszyscy uczniowie przyszłej klasy pierwszej zostaną wyposażeni w DWA NOWE mundury (moro + galowy), których koszt pokryje Szkoła i MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ.

Zapraszamy na spotkanie także rodziców kandydatów klasy mundurowej.

Serdecznie zapraszamy

Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu mgr Łukasz Godlewski

Czytany 1608 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top