środa, 10 luty 2021 05:49

Kartka dla Świętego Mikołaja - I miejsce Pauliny Uszyńskiej w adwentowym konkursie na kartkę świąteczną

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kartka dla Świętego Mikołaja to hasło tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego. Konkurs został zorganizowany przez Fundację Świętego Mikołaja , z którą szkoła współpracuje od 2011 roku. W tej edycji konkursu udział wzięła liczna grupa uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych pod kierunkiem nauczyciela plastyki Pani Barbary Pełszyk, a  koordynatorem do współpracy z fundacją z ramienia szkoły jest Pani pedagog Bożena Marońska. Prace można było  przygotowywać w ramach jednej z trzech kategorii konkursu:

  1. „Stajenka w Betlejem”
  2. „Biskup Święty Mikołaj i dzieci”
  3. „Świąteczny pejzaż zimowy” 

Wszystkie wysłane na konkurs prace nawiązywały do tematu, wykazywały wielki kunszt i zaangażowanie uczniów. Bardzo miło jest nam poinformować, w kategorii ,,Stajenka w Betlejem" I miejsce  zajęła uczennica klasy  V OSSP Paulina Uszyńska.  Poniżej prezentujemy nagrodzoną pracę. Gratulujemy Paulinie i życzymy dalszych sukcesów.

Kartka dla Świętego Mikołaja

Chcemy również podkreślić, że  współpraca z Fundacją Świętego Mikołaja jest bardzo owocna  i korzystna, a polega przede wszystkim na fundowaniu stypendiów dla naszych uczniów. W  sytuacji  pandemii  fundacja poszerzyła swoją działalność  i  przekazała bezpłatnie naszym uczniom 10 komputerów, które  umożliwiają  im kontakt z nauczycielami, naukę i możliwość wykonywania zadanych lekcji. Za wszystkie oznaki dobrego serca i wielkiej życzliwości składamy serdeczne podziękowania.

Czytany 1795 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top