Walentynkowy wieczór w Internacie ZSOiZ w Ciechanowcu

utworzone przez | lut 18, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

 W dniu 14.02.2023 r. w Internacie obchodziliśmy wspólnie Walentynki. Kilka dni wcześniej młodzież z wychowawcami przygotowała dekoracje na obchody tego święta. Na korytarzach i w pokojach czuć było atmosferę „walentynkową”-pełno czerwonych serduszek, drzewko walentynkowe, unoszący się zapach czerwonych róż i tulipanów.

Dzień wcześniej młodzież pod opieką Wychowawców wybrała się na seans filmowy ” niespodziankę” z tej okazji do kina.

14 lutego w naszym Internacie nie zabrakło również Poczty Walentynkowej. Dawid w roli walentynkowego listonosza przekazał pocztę, za pomocą której młodzież mogła przekazać sobie życzenia miłości, przyjaźni czy sympatii.

Po kolacji odbył się Kiermasz Słodkości Walentynkowych. Mieszkańcy Internatu wspólnie z Wychowawcami kupowali i delektowali się pysznymi wypiekami. Słodkości na ten wieczór przygotowała młodzież wraz z Wychowawcami.

Dziękujemy:)

Zebrane fundusze przeznaczymy na wyjścia kulturowe naszych Wychowanków.

Na koniec uczniowie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia i uwiecznić te miłe chwile w Ramce Walentynkowej.

Wieczór walentynkowy był kolejna miłą okazją na integrację całej społeczności Internatu i do zawarcia nowych przyjaźni.

Skip to content