Wycieczka klasy IB i IE LO do Warszawy

utworzone przez | lut 27, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

Dnia 23 lutego 2023 roku uczniowie klasy IB i IE LO uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Opiekunami wyjazdu byli pan Bogdan Kacprzuk, pan Adam Trzeszczkowski i pani Karolina Tarkowska.

Pierwszym punktem wycieczki było lodowisko (w ośrodku Stegny), na którym młodzież spędziła dwie godziny aktywnego wypoczynku rozwijając w tym czasie swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Nie mogło również zabraknąć wizyty w galerii handlowej, gdzie każdy mógł miło spędzić czas wolny tak jak lubi: na zakupach, w kawiarni czy restauracji. Ostatnim punktem programu była wizyta w jednym z największych kin w Polsce (Imax). W naszym kraju znajduje się sześć sal kinowych tego typu. Cechują się one min. bardzo dobrą jakością obrazu i dźwięku oraz ogromnymi ekranami. Polskie kina Imax  charakteryzują się 24 metrową szerokością i 18 metrową wysokością. W tak nowoczesnych warunkach, klasy mogły obejrzeć najnowszy film z uniwersum Marvela w technologii 3D.

Po udanym seansie, wypoczęta i zrelaksowana młodzież udała się w drogę powrotną do Ciechanowca.

 

Skip to content