SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

 
LIPSKI SEWERYN
   -  Przewodniczący Klasa IV A LO
ŁOKIEĆ KLAUDIA
   -  Zastępca Klasa IV B LO
RAŹNIAK DOMINIKA
   -  Skarbnik Klasa IV B LO
TYMIŃSKA EWA
   - Sekretarz Klasa II B LO
ŻOCHOWSKA NATALI    - Członek Zarządu Klasa II A LO
mgr Rostkowska Katarzyna    - Opiekun  

 1. Regulamin pracy Samorządu Uczniowskiego    

2. Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022  

 

Samorząd Uczniowski

czwartek, 01 grudzień 2022 07:03

Dyskoteka andrzejkowa w naszej szkole.

Napisał

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

środa, 30 listopad 2022 07:08

Zbiórka karmy - podsumowanie akcji

Napisał

 W naszej szkole w ramach akcji „Październik - miesiącem dobroci dla zwierząt” została przeprowadzona zbiórka karmy dla zwierząt z lokalnego przytuliska. Koordynatorem akcji byli nauczyciele bibliotekarze. Cieszymy się, iż praktycznie wszystkie klasy oraz wychowankowie internatu aktywnie wzięli udział w zbiórce. Udało nam się zebrać 250 kg. suchej karmy, która pozwoli zwierzakom przetrwać zimę. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest nam obojętny. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję.

21 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - Seweryn Lipski i Klaudia Łokieć pod opieką Pani Cecylii Szmurło mieli niebywałą przyjemność pełnić rolę pomocników Świętego Mikołaja. Odwiedzili naszych wyjątkowych absolwentów - Karolinkę Galimską, Bogusię Dąbrowską, Kamila Bachorka i Alberta Sabaka. Atmosfera podczas odwiedzin była wyjątkowa - nawet pojawiły się łzy szczęścia...
Ponieważ Mikołaj w tym czasie jest niezwykle zapracowany, dlatego dalsza część akcji odbędzie się zaraz po świętach...
Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli i poparli naszą akcję...
PAMIĘTAJMY, DOBRO ZAWSZE WRACA

16 grudnia 2021r w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski przy współpracy z panią Katarzyną Rostkowską.

Tego dnia można było nabyć przeróżne, smaczne ciasta i ciasteczka, jak również spróbować szczęścia w loterii, w której uczeń mógł wylosować np. dodatkowe nieprzygotowanie…

Bardzo dziękujemy całej społeczności uczniowskiej za hojność i otwarte serca, bo to dzięki Wam udało się zebrać aż 1375,01 zł. JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!!

W sposób szczególny dziękujemy Pani Karolinie Wojtkowskiej oraz klasom 3A Technikum i 2B Technikum za przygotowanie tych wspaniałych wypieków. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na szczytny cel, a dokładniej na świąteczne upominki dla niepełnosprawnych absolwentów naszej szkoły.

23 listopada 2021r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy.

środa, 08 grudzień 2021 09:31

Mikołajkowe zawody w piłce nożnej halowej

Napisał

6 grudnia już od samego rana po korytarzach szkoły chodzili uczniowie ubrani na czerwono, przede wszystkim w pięknych mikołajkowych czapkach⛄❤️Uczniowie doczekali się nawet wizyty Mikołaja i pani Mikołajowej.

poniedziałek, 05 październik 2020 07:38

„GÓRA MONET”

Napisał

Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski  ZSOiZ w Ciechanowcu, bardzo dziękują całej społeczności szkolnej za ogromne zaangażowanie w akcję „GÓRA MONET” zainicjowanej przez Starostę Wysokomazowieckiego – Pana Bogdana Zielińskiego.

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 07:27

„Góra monet” dla Michasia

Napisał

Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu oraz Samorząd Uczniowski zapraszają wszystkie klasy naszej szkoły do czynnego udziału w akcji „Góra monet”, zainicjowanej przez Starostę Wysokomazowieckiego – Pana Bogdana Zielińskiego. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie 11-nasto miesięcznego Michałka Boguckiego, który choruje na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

piątek, 21 luty 2020 15:15

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWA

Napisał

Wielkie zaskoczenie i mnóstwo radości – takie właśnie emocje towarzyszyły nam od rana, 20 lutego 2020 r., kiedy to do naszych sal lekcyjnych weszli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z zakupionymi przez Dyrekcję Szkoły pączkami. Nikt nie liczył kalorii, bo to przecież jedyny taki dzień w roku, kiedy możemy jeść pączki bezkarnie.

piątek, 21 luty 2020 15:05

WALENTYNKI

Napisał

W piątek 14 lutego 2020 roku, uczniowie naszej szkoły skoncentrowani byli wyłącznie na pisaniu i obdarowywaniu liścikami  wybrańców swojego serca.

sobota, 08 luty 2020 07:08

DYSKOTEKA SZKOLNA 2020

Napisał

Moc wrażeń i mnóstwo radości – takie właśnie emocje towarzyszyły uczestnikom dyskoteki szkolnej, która odbyła się w czwartek, 6 lutego 2020 r. W zabawie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, którzy bardzo chętnie i wytrwale tańczyli w rytm ulubionej muzyki. Nad oprawą muzyczną czuwał zespół „Sekret”. Chyba nie było ucznia, któremu by się nie podobało…

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Samorządowi Uczniowskiemu, Pani Emilii Krysińskiej wraz z klasą IB SzB oraz Panu Jackowi Pietkiewiczowi z klasą IA SzB za organizacje i przygotowanie całej imprezy.

sobota, 08 luty 2020 07:02

CHOINKA DLA DZIECI PRACOWNIKÓW SZKOŁY

Napisał

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa dla dzieci pracowników naszej szkoły, która odbyła się w czwartek 6 lutego.

Według dawnych wierzeń noc z 29 na 30 listopada miała moc magiczną, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości, ponieważ to w okresie przedadwentowym, najczęściej pojawiały się istoty pozaziemskie a wróżby miały moc największą.

środa, 16 październik 2019 14:48

Otrzęsiny 2019

Napisał

10 października odbyła się jedna z tradycyjnych imprez szkolnych – Otrzęsiny. Uroczystość ta, jest symbolicznym wyrazem przyjęcia "pierwszaków" do szkolnej społeczności przez ich starszych kolegów.

czwartek, 14 luty 2019 10:35

Choinka dla dzieci pracowników szkoły

Napisał

Wieczorem 13 lutego sala gimnastyczna przy ZSOiZ zamieniła się na kilka godzin w krainę z bajki, do której nasi wspaniali uczniowie zaprosili dzieci nauczycieli i pracowników szkoły. 

czwartek, 14 luty 2019 10:30

Dyskoteka choinkowo-walentynkowa.

Napisał

13 lutego 2019 roku był w naszej szkole dniem  wyjątkowym, bowiem w tym dniu odbyła się w godzinach wieczornych  „choinka szkolna”.

piątek, 30 listopad 2018 08:37

Dyskoteka Andrzejkowa

Napisał

W wigilię św. Andrzeja, czyli wieczorem 29 listopada, w naszej szkole odbyła się tradycyjnie dyskoteka andrzejkowa, połączona z wieczorem wróżb.

sobota, 20 październik 2018 07:06

Otrzęsiny klas pierwszych

Napisał

19 października odbyła się jedna z tradycyjnych szkolnych imprez. Otrzęsiny, bo o nich mowa, są symbolicznym wyrazem przyjęcia "pierwszaków" do szkolnej społeczności przez starszych kolegów i koleżanki.

piątek, 09 luty 2018 11:16

Szkolna zabawa choinkowa

Napisał

W Tłusty Czwartek, 8 lutego odbyła się szkolna zabawa choinkowa. Imprezę przygotowały klasy I-IV Technikum, pracujące pod kierunkiem swoich wychowawców. W organizację włączył się także Samorząd Uczniowski.  Młodzież zadbała o odpowiedni wystój sali gimnastycznej i karnawałową dekorację. Oprawę muzyczną zapewnił zespół „Sekret”. Uczniowie bawili się wyśmienicie, a w przerwach mogli też posilić się słodkimi pączkami, które przygotowano z okazji Tłustego Czwartku. Doskonała zabawa trwała aż do godz. 22.30.

poniedziałek, 06 listopad 2017 08:56

Rządowy program „Bezpieczna+”

Napisał

W tym roku szkolnym realizujemy Rządowy program wspomagania organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki wychowania i opieki „Bezpieczna+”

Strona 1 z 2

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top