SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

 
LIPSKI SEWERYN
   -  Przewodniczący Klasa III A LO
ŁOKIEĆ KLAUDIA
   -  Zastępca Klasa III B LO
RAŹNIAK DOMINIKA
   -  Skarbnik Klasa III B LO
TYMIŃSKA EWA
   - Sekretarz Klasa I B LO
ŻOCHOWSKA NATALI    - Członek Zarządu Klasa I A LO
mgr Rostkowska Katarzyna    - Opiekun  

 1. Regulamin pracy Samorządu Uczniowskiego    

2. Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022  

 

środa, 16 październik 2019 14:48

Otrzęsiny 2019

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

10 października odbyła się jedna z tradycyjnych imprez szkolnych – Otrzęsiny. Uroczystość ta, jest symbolicznym wyrazem przyjęcia "pierwszaków" do szkolnej społeczności przez ich starszych kolegów.

 

Wspólną zabawę zorganizowały klasy drugie przy współpracy Samorządu Uczniowskiego oraz przy wsparciu pana Wojciecha Cieszkowskiego, pani Agnieszki Kędzierskiej oraz pani Eweliny Kozłowskiej. Organizatorzy zadbali o ciekawe, niebanalne konkurencje. Reprezentacje aż jedenastu tegorocznych klas pierwszych, w skład których wchodzili także ich wychowawcy, musiały sprostać wielu zaskakującym wyzwaniom. Pierwszoklasiści, aby udowodnić, że zasługują na miano pełnoprawnych uczniów naszej szkoły musieli wykazać się sprytem, refleksem, wiedzą, ale też zakosztować tajemniczej mikstury. Emocje sięgały zenitu, tym bardziej, że zmaganiom towarzyszyła rywalizacja między zespołami. Doskonałą zabawę w dalszej części imprezy zapewnił zespół muzyczny.

Zarówno uczestnicy, jak i publiczność doskonale się bawili. Dziękujemy organizatorom, uczestnikom i publiczności za miłą, integrującą zabawę.

Pierwszoklasistom zaś życzymy, aby wszystkie szkolne wyzwania wykonywali z takim zaangażowaniem, jakim wykazali się podczas otrzęsinowych konkurencji. Liczymy, że w przyszłym roku, to właśnie oni   przygotują tradycyjne otrzęsiny swoim młodszym kolegom.

Czytany 7432 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top