piątek, 22 listopad 2019 07:33

Wycieczka kl. IIA i III Technikum

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

20 listopada młodzież klas II A LO i III Technikum wybrała się na wycieczkę do Białegostoku. Towarzyszyli jej opiekunowie i wychowawcy: Pani Agnieszka Gaczkowska, Pani Emilia Krysińska oraz Pan Dariusz Okieńczuk. Wyjazd był okazją do wartościowego i aktywnego spędzenia wspólnego czasu.
Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w parku trampolin „Jumper”. Po intensywnie spędzonej na fizycznych ćwiczeniach i zabawie godzinie, uczestnicy wycieczki udali się do kina.


Następną atrakcją wyjazdu był seans filmowy w kinie „Helios”. Uczniowie wybrali film „Boże ciało” w reż. Jana Komasy. Trudne, ale ciekawe i poruszające dzieło, spotkało się z przychylnym przyjęciem większości oglądających je uczniów.
Ostatnim punktem naszego wyjazdu była wizyta w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Musical „Upiór w operze” bardzo spodobał się młodym widzom. Rozmach sceniczny, doskonała organizacja, wspaniali soliści oraz piękna, uniwersalna i ponadczasowa historia to tylko wybrane elementy tego niezapomnianego widowiska.
Wspólny wyjazd podobał się zarówno młodzieży, jak i opiekunom. Był on doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, lepszego wzajemnego poznania i integracji zespołów klasowych.
Wychowawcy klas IIA i III Technikum pragną też podziękować Paniom: Emilii Krysińskiej i Małgorzacie Galimskiej za opiekę nad młodzieżą podczas trwania wycieczki.

 

Czytany 3002 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top