poniedziałek, 08 listopad 2021 08:11

Wycieczka do Warszawy i największego parku wodnego w Europie.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dnia 4 listopada 2021 roku uczniowie klasy 3B Technikum Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu wybrali się na wycieczkę szkolną do Warszawy i największego zadaszonego parku wodnego w Polsce i Europie – „Suntago  - Wodny Świat”. Wycieczkę sponsorował Starosta Wysokomazowiecki Pan Bogdan Zieliński za zajęcie przez uczniów trzeciego miejsca w akcji „Góra Monet”.

 

                Po dotarciu do stolicy uczniowie wraz z opiekunami wybrali się na spacer po Starym Mieście, gdzie mieli okazję podziwiać m.in. Kolumnę Zygmunta III Wazy, Zamek Królewski zbudowany w stylu barokowo-klasycystycznym.

                Kolejnym punktem wycieczki był park wodny we Wręczu. „Suntago  - Wodny Świat” oferował uczniom naszej szkoły 32 zjeżdżalnie o łącznej długości 3 km, rzekę przygód, zewnętrzne baseny termalne, basen relaks z dziką rzeką, basen z falami oraz najprawdziwsze palmy. Uczestnicy wycieczki mogli również skorzystać ze strefy relaksu, w której znajduje się basen termalny położony w cieciu palm sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki. Do dyspozycji była  również  strefa  Saunaria,  oferującą 10 saun z różnych stron świata, a także możliwość orzeźwiającego prysznica pod wodospadem Calla.

                Po zabawie i relaksie przyszedł czas na posiłek. Uczniowie jednogłośnie zdecydowali skorzystać z oferty restauracji McDonald. I to był już ostatni punkt wyprawy. W godzinach wieczornych zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do Ciechanowca.

Serdecznie dziękujemy Panu Staroście oraz całemu Zarządowi Powiatu Wysokomazowieckiego za ufundowanie wycieczki dla uczniów naszej szkoły i promowanie postawy solidarności i empatii społecznej w ramach akcji „Góra Monet”.

Czytany 466 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top