wtorek, 30 listopad 2021 06:44

Bezpłatny kurs - Operator kombajnu zbożowego – dla naszych uczniów.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szesnastu uczniów naszej szkoły realizuje bezpłatny kurs z zakresu operator kombajnu zbożowego. Zajęcia prowadzone są pod opieką wykfalifikowanych instruktorów.

 

Realizacja kursu umożliwi podniesienie uczniom kompetencji zawodowych i nabycie nowych kwalifikacji. Ułatwi przyszłym absolwentom naszej szkoły odnaleźć się na rynku pracy.

Celem kursu operatora kombajnu jest przygotowanie do samodzielnej obsługi kombajnów zbożowych. Kurs został podzielony na zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Ukończenie kursu gwarantuje otrzymanie uprawnień i zaświadczenia o uprawnieniach do operowania i wykonywania pracy kombajnem zbożowym.

Kurs realizowany w ramach projektu „Podniesienie konkurencyjności na rynku pracy uczniów w ZSOiZ w Ciechanowcu” Nr projektu: RPO.03.03.01-20-0125/17, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Priorytet III Kompetencje i Kwalifikacje, Poddziałanie 3.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki.

Czytany 596 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top