poniedziałek, 05 grudzień 2016 12:53

Regionalny Konkursu Fryzjerski „GLAMOUR LOOK – UPIĘCIA, WARKOCZE, PLECIONKI”

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 grudnia 2016 r. odbył się Regionalny Konkursu Fryzjerski „GLAMOUR LOOK – UPIĘCIA, WARKOCZE, PLECIONKI” zorganizowany przez I Technikum Poligraficzno-Usługowe w Wyszkowie.

Jego uczestnikami byli przyszli adepci fryzjerstwa, którzy reprezentowali szkoły z Warszawy, Białej Podlaskiej, Białegostoku, Ostrołęki, Ciechanowca,  Wyszkowa i  Ostrowi Mazowieckiej. Każdy z uczestników  miał za zadanie wykonanie dla swojej modelki fryzury zgodnej z hasłem konkursu, makijażu oraz doboru pełnej stylizacji w ciągu 90 min. Jury w składzie  Pani Aldona Orman – znana aktorka filmowa i teatralna, Pani Krystyna Jechna – mistrzyni w zawodzie fryzjer, wykładowca na profesjonalnych kursach fryzjerskich oraz Pan Robert Dybkowski – Brand Menager Grupy Polwell oceniali poczucie  piękna, harmonii i gustu estetycznego dopasowanego  do charakteru fryzury Glamour.

Naszą szkołę reprezentowały:

  • Martyna Kalisz  z modelką Sylwią Ogórek,
  • Magda Kazimierczuk z modelką Martyną  Zdunek,
  • Monika Tymińska z modelką Katarzyną Kietlińską.

Przewodnicząca komisji konkursowej, pani Aldona Orman zwróciła uwagę  na stylizacje naszej uczennicy  Magdaleny Kazimierczuk i była pełna podziwu dla jej kreatywności i pomysłowości za stworzenie fryzury w stylu GLAMOUR LOOK. Magdalena Kazimierczuk zdobyła III miejsce. To ogromne wyróżnienie na tak prestiżowym konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a osoby, które znalazły się na podium – nagrody rzeczowe oraz nagrody finansowe ufundowane przez ZDZ w Warszawie CK w Wyszkowie oraz Grupę Polwell – Fale Loki Koki. Wszystkim dziękujemy z udział w konkursie a Magdzie składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Czytany 8031 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top