sobota, 04 wrzesień 2021 09:30

51 naszych uczniów otrzymało stypendia Starosty Wysokomazowieckiego

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

51 naszych uczniów otrzymało stypendia Starosty Wysokomazowieckiego

 

 

Miło nam poinformować, że w dniu 1 września 2021 r. w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży przyznano dla 133 uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Wysokomazowiecki stypendia Starosty Wysokomazowieckiego za osiągnięcie wysokich wyników w nauce i / lub osiągnięcia sportowe za rok szkolny 2020/2021.

Spośród 133 nagrodzonych aż 58 to uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Uhonorowani stypendyści bardzo serdecznie dziękują Zarządowi Powiatu Wysokomazowieckiego, którego przewodniczącym jest Pan Starosta Bogdan Zieliński, za docenienie zdolności i wysiłku naszej młodzieży.

Gratulujemy nagrodzonym i ich rodzicom, a nauczycielom dziękujmy za włożony trud w kształcenie naszej młodzieży.

 

Wykaz stypendystów za rok szkolny 2020/2021

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1. Stokowski Maciej I A LO
2. Tenderenda Małgorzata I A LO
3. Stryjek Aleksandra I B LO
4. Stpiczyńska Olga I B LO
5. Niemyjski Kuba I B LO
6. Zieleniewska Milena I C LO
7. Kolińska Magdalena I C LO
8. Lipski Seweryn Mikołaj II A LO
9. Zawistowski Paweł II A LO
10. Pawlik Jakub II A LO
11. Wąsak Patrycja II E LO
12. Kwiek Julia II E LO
13. Bachorek Dawid II E LO
14. Gawryś Kinga II E LO
15. Racińska Aleksandra II E LO
16. Wojtkowska Joanna II E LO
17. Grodzka Wiktoria II E LO
18. Wrzesińska Natalia II E LO
19. Cieśluk Weronika II E LO
20. Maksimowicz Sandra II E LO
21. Odorczuk Katarzyna II E LO
22. Oksztulska Gabriela II F LO
23. Boratyńska Patrycja II F LO
24. Mlonek Rafał II F LO
25. Płaskocińska Aleksandra II F LO
26. Ryczkowska Joanna V OSSP
27. Uszyńska Paulina V OSSP
28. Grabarz Dawid I A Tech.
29. Ołdakowski Piotr II B Tech.
30. Prokopiak Paweł III Tech.
31. Poniatowska Kinga III Tech.
32. Smolarczuk Hubert II C LO
33. Szymaniak Mateusz I B LO
34. Łagoda Paulina II E LO
35. Wrzesińska Natalia II E LO
36. Borzym Adrianna II B LO
37. Lewandowski Jakub III B LO
38. Muladze Inesa III B LO
39. Bralińska Gabriela III A LO
40. Wysocka Gabriela VI OSSP
41. Trzcińska Paulina III B LO
42. Grabowska Paulina III B LO
43. Zawistowski Piotr III B LO
44. Niewiarowska Katarzyna III Technikum
45. Koc Adrian III B LO
46. Radulska Gabriela III B LO
47. Odorczuk Ewelina III C LO
48. Radłowska Kamila III C LO
49. Grabowska Łucja Klaudia VI OSSP
50. Czarkowski Michał III A LO
51. Tryniszewska Andżelika III A LO
52. Denysenko Kyrylo III A LO

Czytany 1733 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top