Udział naszych uczniów w mistrzostwach Makroregionu

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w lekkoatletyce odbyły się 11 września 2021 roku w Białej Podlaskiej na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego. W zawodach tych uczestniczyła czteroosobowa ekipa z naszej szkoły reprezentująca klub UKS Rotmistrz Ciechanowiec. Dla Wiktorii Zaremby, Ewy Jankowskiej, Dominika Daniziaka i Konrada Krysiewicza był to pierwszy start w tak wielkiej imprezie sportowej i możliwość rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z województwa lubelskiego i podlaskiego.

Bliskie zdobycia medalu były Wiktoria Zaremba, która zajęła IV miejsce w rzucie oszczepem i Ewa Jankowska V miejsce w pchnięciu kulą. Ewa startowała jeszcze w rzucie dyskiem i uplasowała  się na miejscu IX.

Dominik Deniziak w rzucie dyskiem zajął VIII miejsce w zawodach. W tej samej konkurencji startował także Konrad Krysiewicz.

Nasz start przyniósł 4 punkty w ogólnopolskiej rywalizacji dzieci i młodzieży.

Gratulujemy młodym sportowcom pierwszych rekordów życiowych i czekamy na jeszcze lepsze starty w zawodach i mityngach.