piątek, 08 październik 2021 10:52

Pierwsze koty za płoty, czyli otrzęsiny klas pierwszych!!!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 07 października 2021 roku odbyły się otrzęsiny klas pierwszych połączone z dyskoteką szkolną. Jak co roku różne zabawy i konkursy przygotowali starsi koledzy i koleżanki. Tym razem nad całością czuwała klasa II A Techniku oraz klasa II B Technikum z wychowawcami Pinią Karoliną Wojtkowską i Panią Sylwią Grzymałą.

 

Zwyczaj włączenia „pierwszaków” do grona społeczności szkolnej rozpoczął quiz z pytaniami na temat naszej wspaniałej szkoły. Drugoklasiści przygotowali dla młodszych kolegów liczne konkursy – m. in. „bieg z przeszkodami”, „ wyścig rzędów na jednej nodze”, „taniec na gazecie” , „jaka to melodia”.

Uczniowie klas pierwszych mieli możliwość wykazania się nie tylko wiedzą, sprawnością fizyczną, talentem tanecznym ale także zdolnościami plastycznymi. W czasie trwania otrzęsin przedstawiciele klas narysowali portrety swoich wychowawców. Po wszystkich konkurencjach najlepsza okazała się klasa 1 B Liceum Ogólnokształcącego, która w nagrodę wraz z wychowawcą Panem Tomaszem Chomiczem dostąpi zaszczytu organizowania otrzęsin klas pierwszych w roku szkolnym 2022/2023.

Czytany 1746 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top