Rok szkolny 2016/2017 (pierwszy semestr)

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2016/2017

Semestr I

Liceum Ogólnokształcące

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1. 

Bachorek Robert

II A

5,22

2. 

Czarnecka Karolina   

III B

5,17

3. 

Maroński Kacper

II A

5,13

4. 

Radziszewski Krzysztof

III B

5,13

5. 

Kamiński Szymon

II A

5,11

6. 

Susoł Przemysław

II A

5,10

7. 

Cieśluk Kamila

I A

5,06

8. 

Zawistowska Magdalena

II A

5,00

9. 

Szymaniak Katarzyna Weronika

II B

5,00

10. 

Akonom Agnieszka

II B

5,00

11. 

Truszkowski Remigiusz

III A

5,00

12. 

Nadolny Karol

III B

5,00

13. 

Wąsak Weronika

I B

4,88

14. 

Kamiński Marcin

III B

4,71

15. 

Biała Paulina

II A

4,67

16. 

Godlewska Dominika

I B

4,63

17. 

Czarkowska Marzena

III B

4,63

18. 

Uszyński Mateusz

III B

4,63

19. 

Bielik Martyna

III A

4,57

20. 

Koc Natalia

III B

4,57

21. 

Uszyński Łukasz

III B

4,57

22. 

Niemyjska Kamila

I B

4,56

23. 

Białowarczuk Luiza

I B

4,50

24. 

Rażniak Karolina

I B

4,50

25. 

Ponichtera Agata

II B

4,50

26. 

Perlejewski Dawid

III B

4,50

27. 

Święciak Marlena

II A

4,44

28. 

Kraszewska Klaudia

III A

4,43

29. 

Godlewska Natalia

III A

4,43

30. 

Denysenko Kira

I B

4,38

31. 

Węgrzyniak Marta

I B

4,38

32. 

Murawski Łukasz

I C

4,38

33. 

Tenizbaieva Anita

II A

4,38

34. 

Półtorak Daria

III A

4,38

35. 

Lipski Norbert

III B

4,38

36. 

Deniziak Weronika

I A

4,31

37. 

Ilczuk Magdalena

I B

4,31

38. 

Rybicki Karol

I B

4,30

39. 

Wrzosek Patryk

II B

4,30

40. 

Bogucka Katarzyna

III A

4,29

41. 

Łagoda Mateusz

III B

4,29

42. 

Rusiniak Paulina

III B

4,29

43. 

Pieczyska Aleksandra

III C

4,29

44. 

Zakrzewska Ewelina

III C

4,29

45. 

Koc Jacek

III A

4,25

46. 

Uszyński Bartłomiej

II A

4,22

47. 

Shalashova Olha

II A

4,22

48. 

Koc Dawid

II A

4,20

49. 

Nowicki Kamil

II B

4,20

50. 

Wiśniewska Karolina

I A

4,19

51. 

Fiedorczuk Zuzanna

II B

4,18

52. 

Sabak Albert

III A

4,14

53. 

Pierewoj Krystian

III B

4.14

54. 

Wincenciak Karolina

III B

4,14

55. 

Jacyniewicz Honorata

I B

4,13

56. 

Kłosowska Karolina

I B

4,13

57. 

Kotkowicz Małgorzata

I B

4,13

58. 

Radziszewska Marta

I B

4,13

59. 

Sękal Aleksandra

I B

4,13

60. 

Morawska Sylwia

III B

4,13

61. 

Jakubowska Aleksandra Inez

III C

4,13

62. 

Uszyński Mateusz

II A

4,11

63. 

Stefaniak Weronika

I A

4,10

64. 

Wiński Hubert

II A

4,10

65. 

Chlebińska Barbara

I B

4,06

66. 

Zakrzewska Kinga

I B

4,06

67. 

Brzeziński Damian

I C

4,00

68. 

Łopuski Kacper

II A

4,00

69. 

Dacz Natalia

II B

4,00

70. 

Szmurło Patrycja

II C

4,00

71. 

Niemyjski Michał

III A

4,00

72. 

Wrzesińska Kamila

III B

4,00

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2016/2017

Semestr I - Technikum

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1. 

Plichta Marlena

III

5,00

2. 

Obniska Anna

III

4,71

3. 

Jóżwiak Magdalena

III

4,64

4. 

Górecka Martyna

III

4,57

5. 

Ratyńska Paulina

III

4,38

6. 

Porzezińska Sylwia

IV

4,36

7. 

Zdrójkowska Wioleta

III

4,29

8. 

Cholewicka Luiza

III

4,27

9. 

Marcjanik Katarzyna

II

4,27

10. 

Paplinska Izabela

II

4,27

11. 

Ilczuk Aleksandra

I A

4,24

12. 

Wołosińska Emilia

I B

4, 24

13. 

Gostkowska Natalia

II

4,20

14. 

Krawczyk Paulina

II

4,20

15. 

Wilk Karolina

IV

4,18

16. 

Czapkowska Ewa

III

4,14

17. 

Bachorek Kinga

IV

4,09

18. 

Radziszewska Monika

IV

4,09

19. 

Ślepowrońska Marzena

IV

4,09

20. 

Barszczewska Joanna Dorota

III

4,07

21. 

Łuniewska Karolina

II

4,07

22. 

Kanciała Sylwia

I A

4,06

23. 

Pietraszko Barbara

III

4,00

24. 

Łasek Agnieszka

IV

4,00

                                            

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2016/2017

Semestr I

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1. 

Wakuluk Jakub

V

5,58

2. 

Wysocka Gabriela

II

5,28

3. 

Ziółkowska Natalia Aleksandra

IV

5,26

4. 

Pełszyk Marta

VI

5,22

5. 

Niewiarowski Kewin

VI

5,22

6. 

Ciszkowska Julia Amelia

II

5,18

7. 

Susoł Anna

II

5,11

8. 

Radziszewska Aleksandra

II

5,11

9. 

Piętka Aleksandra

IV

5,11

10. 

Bachorek Klaudia

II

4,89

11. 

Binaś Weronika

V

4,83

12. 

Wysocka Aleksandra

IV

4,79

13. 

Sabak Julia

III

4,72

14. 

Uszyńska Paulina

I

4,71

15. 

Bachorek Dawid

I

4,71

16. 

Bachorek Weronika

III

4,67

17. 

Zdunek Martyna

VI

4,67

18. 

Ryczkowska Joanna

I

4,64

19. 

Tokarska Bogumiła

VI

4,60

20. 

Daszkowska Kinga

V

4,58

21. 

Koc Mariola

I

4,57

22. 

Koc Adrian

II

4,56

23. 

Łyskawy Łukasz

I

4,54

24. 

Kierski Bartosz

V

4,50

25. 

Pełszyk Urszula

III

4,44

26. 

Krysińska Marta

VI

4,44

27. 

Wojtkowska Edyta

I

4,36

28. 

Grabowska Klaudia

II

4,33

29. 

Niewiarowska Natalia

II

4,33

30. 

Kamiński Maciej

II

4,28

31. 

Jabłońska Emilia

VI

4,22

32. 

Koc Krystian

IV

4,16

33. 

Rutkowski Dawid

V

4,15

34. 

Ołtarzewski Karol

I

4,14

35. 

Dudek Oliwia

I

4,14

36. 

Niemyjski Marcin

IV

4,11

37. 

Koc Dominik

I

4,07

38. 

Grześniak Aleksandra

III

4,06

39. 

Ilczuk Zuzanna

III

4,00

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2016/2017

Semestr I

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1. 

Fiedorczuk Adrian

II

4,29

2. 

Waszkiewicz Patryk

II

4,14

3. 

Ciuchta Aleksandra

III

4.14

4. 

Kamińska Natalia

I

4,07

5. 

Mularczuk Marcin

II

4,00

6. 

Złotkowska Karolina

III

4.00

Rok szkolny 2015/2016

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2015/2016

Liceum Ogólnokształcące

Lp. Nazwisko i imię Klasa

Średnia

1.

Radziszewski Krzysztof II B 5,40

2.

Kamiński Szymon I A 5,25

3.

Truszkowski Remigiusz II A 5,20

4.

Czarnecka Karolina II b 5,11

5.

Bogucka Katarzyna II A 5,00

6.

Godlewska Natalia II A 5,00

7.

Maroński Kacper I A 5,00

8.

Nadolny Karol II B 5,00

9.

Szymaniak Katarzyna   I B 5,00

10.

Akonom Agnieszka     I B 4,88

11.

Łopuski Kacper I A 4,81

12.

Święciak Marlena I A 4,81

13.

Czarkowska Marzena II B 4,80

14.

Perlejewski Dawid II B 4,80

15.

Uszyński Mateusz II B 4,80

16.

Bielik Martyna II A 4,78

17.

Korycka Aleksandra II A 4,78

18.

Wincenciak Karolina II B 4,78

19.

Ponichtera Agata         I B 4,75

20.

Uszyński Mateusz I A 4,75

21.

Fiedorczuk Zuzanna   I B 4,69

22.

Szalaszowa Ołga I A 4,64

23.

Zakrzewska Ewelina II C 4,63

24.

Półtorak Daria II A 4,60

25.

Koc Natalia II B 4,56

26.

Kraszewska Klaudia II A 4,56

27.

Biała Paulina I A 4,50

28.

Koc Jacek II A 4,50

29.

Lipski Norbert II B 4,50

30.

Pieczyska Aleksandra II C 4,50

31.

Tenizbaieva Anita I A 4,50

32.

Hubert Wiński I A 4,44

33.

Łagoda Mateusz II B 4,44

34.

Wojtkowska Emilia     I B 4,44

35.

Koc Dawid I A 4,38

36.

Łukasiuk Justyna         I B 4,38

37.

Kamiński Marcin II B 4,33

38.

Uszyński Łukasz II B 4,33

39.

Wrzosek Patryk             I B 4,31

40.

Morawska Sylwia II B 4,30

41.

Uszyński Bartłomiej I A 4,25

42.

Pierewoj Krystian II B 4,22

43.

Murawska Weronika II B 4,20

44.

Niemyjski Michał II A 4,20

45.

Bogucka Dominika II C 4,13

46.

Kaczmarek Szymon I A 4,13

47.

Sabak Albert II A 4,13

48.

Białowarczuk Aleksandra II A 4,11

49.

Jakubowska Aleksandra Inez II C 4,11

50.

Leończak Magdalena II A 4,11

51.

Rusiniak Paulina II B 4,11

52.

Łuniewski Hubert II A 4,10

53.

Barańczuk Karolina I C 4,07

54.

Szmurło Patrycja I C 4,07

55.

Kietlińska Katarzyna   I B 4,06

56.

Kordulska Emilia         I B 4,06

57.

Nowicki Kamil             I B 4,06

58.

Boguszewska Karolina II A 4,00

59.

Dacz Natalia I B 4,00

60.

Filiński Tomasz II B 4,00

61.

Miliszkiewicz Elżbieta II B 4,00

62.

Ogonowski Patryk II A 4,00

63.

Siekierka Radosław     I B 4,00

64.

Steć Aleksandra II A 4,00

65.

Tokarski Michał I A 4,00

66.

Wrzesińska Kamila II B 4,00

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2015/2016

Technikum

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia

1.

Obniska Anna II 5,06

2.

Ratyńska Paulina II 4,82

3.

Jóźwiak Magdalena II 4,81

4.

Plichta Marlena II 4,75

5.

Górecka Martyna II 4,75

6.

Czapkowska Ewa II 4,50

7.

Wilk Karolina III 4,40

8.

Porzezińska Sylwia III 4,33

9.

Siemieniuk Dagmara II 4,31

10.

Gostkowska Natalia I 4,29

11.

Ślepowrońska Marzena III 4,27

12.

Marcjanik Katarzyna I 4,24

13.

Paplińska Izabela I 4,24

14.

Łasek Agnieszka III 4,20

15.

Truszkowska Natalia III 4,20

16.

Zdrójkowska Wioletta II 4,19

17.

Pietraszko Barbara II 4,17

18.

Murawska Monika III 4,07

19.

Radziszewska Monika III 4,07

20.

Krawczyk Paulina I 4,06

21.

Łuniewska Karolina I 4,06

22.

Tymińska Monika II 4,06

23.

Wincenciak Magdalena II 4,06

24.

Półtorak Barbara II 4,00

                                       

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2015/2016

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia

1.

Ziółkowska Natalia III 5,56

2.

Wakuluk Jakub IV 5,47

3.

Piętka Aleksandra III 5,44

4.

Bachorek Robert IV 5,37

5.

Pełszyk Marta V 5,33

6.

Zdunek Martyna V 5,33

7.

Susoł Przemysław IV 5,32

8.

Krysińska Marta V 5,25

9.

Susoł Anna I 5,21

10.

Wysocka Gabriela I 5,21

11.

Jabłońska Emilia V 5,17

12.

Niewiarowski Kewin V 5,17

13.

Tokarska Bogumiła V 5,15

14.

Bachorek Weronika II 5,11

15.

Ciszkowska Julia I 5,00

16.

Radziszewska Aleksandra I 4,93

17.

Sabak Julia II 4,89

18.

Binaś Weronika IV 4,84

19.

Zawistowska Magdalena IV 4,84

20.

Kierski Bartosz IV 4,79

21.

Koc Adrian I 4,79

22.

Pełszyk Urszula II 4,79

23.

Grześniak Aleksandra II 4,58

24.

Bachorek Klaudia I 4,50

25.

Kamiński Maciej I 4,50

26.

Daszkowska Kinga IV 4,47

27.

Wysocka Aleksandra III 4,44

28.

Rusiniak Bartłomiej IV 4,42

29.

Grabowska Klaudia I 4,29

30.

Cieśluk Patrycja III 4,22

31.

Koc Krystian III 4,22

32.

Ilczuk Zuzanna II 4,21

33.

Niemyjski Marcin III 4,17

34.

Niewiarowska Natalia I 4,14

35.

Klepacka Magda III 4,11

36.

Dawid Rutkowski IV 4,11

37.

Olszewska Aleksandra I 4,07

38.

Stanisławska Ewa II 4,00

 

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2015/2016

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia

1.

Mieczkowski Leszek III 4,36

2.

Kryńska Bogumiła III 4,21

3.

Ciuchta Aleksandra II 4.00

4.

Złotkowska Karolina II 4.00

Rok szkolny 2013/2014

LISTA UCZNIÓW ZE ŚREDNIĄ 4,0 I WIĘCEJ

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

LO

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Rogucka Anna

3 B

5,5

2.      

Porzezińska Agata

3 C

5,33

3.      

Bogucka Ewa

2 C

5,27

4.      

Łuniewska Elwira

3 B

5,22

5.      

Łempicka Karolina

3 B

5,18

6.      

Antoniak Piotr

2 C

5,18

7.      

Tomczuk Magdalena

2 C

5,17

8.      

Dąbrowska Bogumiła

3 B

5,16

9.      

Uszyńska Sylwia

1 C

5,12

10.  

Wojtkowska Emilia

1 C

5,12

11.  

Tomczuk Anna

3 B

5,11

12.  

Żero Natalia

2 B

5,09

13.  

Tkaczuk Alan

3 B

5,09

14.  

Wojtkowska Dorota Maria

3 B

5,0

15.  

Łuniewska Katarzyna

1 C

5,0

16.  

Truszkowska Aleksandra

3 A

5,0

17.  

Miszczuk Kinga

3 C

5,0

18.  

Wińska Edyta

1 B

4,94

19.  

Nadolna Natalia

3 C

4,89

20.  

Fabisiak Paulina

3 C

4,89

21.  

Łuniewska Daria

1 B

4,88

22.  

Szulborska Dominika

3 C

4,88

23.  

Chomicz Olga

1 B

4,88

24.  

Piętka Monika

1 B

4,88

25.  

Bogucka Sylwia

1 C

4,88

26.  

Waszkiewicz Marta

3 C

4,88

27.  

Wincenciak Monika

2 B

4,82

28.  

Boguszewska Julita

2 A

4,82

29.  

Bekier Sylwia

3 B

4,82

30.  

Koc Wioleta Anna

3 B

4,78

31.  

Krawczyk Paweł

3 B

4,78

32.  

Krawczuk Ewelina

3 B

4,78

33.  

Hendożko Paulina

3 B

4,78

34.  

Sylwestrzuk Karolina

3 C

4,78

35.  

Gnatowska Magdalena

3C

4,78

36.  

Niemyjska  Katarzyna

1 B

4,76

37.  

Kamińska Katarzyna

1 B

4,76

38.  

Prokop Julita

1 C

4,76

39.  

Uszyńska Karolina

2 C

4,75

40.  

Malinowska Judyta

1 B

4,71

41.  

Górecka Ewelina

3 B

4,67

42.  

Czyżak Justyna

3 B

4,67

43.  

Stefaniak Karolina

3 A

4,67

44.  

Tymińska Karolina

1 C

4,65

45.  

Szymaniak Monika Maria

2 B

4,64

46.  

Korzeniecka Karolina

2 A

4,64

47.  

Włodarczyk Michał

2 C

4,64

48.  

Niemyjska Karolina

3 C

4,63

49.  

Antoniak Paulina

1 A

4,6

50.  

Bielik Milena

2 A

4.6

51.  

Grodzka Magdalena

1 B

4,59

52.  

Adamczuk Daniel

3 B

4,56

53.  

Szulborska Karolina

3C

4,56

54.  

Dąbrowska Monika

2 B

4,55

55.  

Kurek Sylwia

3 B

4,55

56.  

Popławska Katarzyna

1 B

4,53

57.  

Niewiarowska Karolina

1 B

4,47

58.  

Olszewska Patrycja

2 A

4,45

59.  

Moczulska Agnieszka

2 B

4,45

60.  

Trzcińska Dominika

3 C

4,44

61.  

Korzeniecka Paulina

1C

4,41

62.  

Lubowiecka Faustyna

1 C

4,41

63.  

Moczulski Adrian

1 A

4,4

64.  

Korycka Karolina

1 A

4,4

65.  

Puchalska Anna

3 C

4,38

66.  

Sidoruk Urszula

2 D

4,36

67.  

Klepacki Michał

2 C

4,36

68.  

Bogucka Małgorzata

2 C

4,36

69.  

Bagińska Patrycja

3 A

4,33

70.  

Węgrzyniak Weronika

1 A

4,33

71.  

Dąbrowska Emilia

3 A

4,33

72.  

Koc Martyna

3 C

4,33

73.  

Nowak Natalia

2 C

4,33

74.  

Boguszewska Aleksandra

1 B

4,29

75.  

Wojtkowska Zuzanna Teresa

1 C

4,29

76.  

Zdunek Aneta

2 B

4,27

77.  

Tymińska Martyna

1 A

4,27

78.  

Czarkowska Klaudia

2 A

4,27

79.  

Tymińska Aleksandra

3 B

4,27

80.  

Kamont Natalia

1 A

4,27

81.  

Anusiewicz Ernest

2 B

4,27

82.  

Bojar Hubert

2 C

4,27

83.  

Niemyjska Dominika

2 A

4,25

84.  

Godlewska Ewelina

1 C

4,24

85.  

Złotowska Dominika

1 C

4,24

86.  

Wasilewska Joanna

3 A

4,22

87.  

Gromadko Karolina

3 A

4,22

88.  

Boguszewski Przemysław

1 D

4,18

89.  

Radziszewska Bogumiła

1 B

4,18

90.  

Stankiewicz Paulina

1 B

4,18

91.  

Koksal Selin

2 A

4,18

92.  

Moczulski Adrian

2 B

4,18

93.  

Zdrójkowski Arkadiusz

2 B

4,17

94.  

Koc Kamila

1 A

4,13

95.  

Florczuk Katarzyna

3 C

4,13

96.  

Niemyjska Natalia

1 A

4,13

97.  

Godlewska Magdalena

3 A

4,11

98.  

Gnatowska Paulina

3 C

4,11

99.  

Habowska Joanna

3 C

4,11

100.         

Murawska Aleksandra

2 A

4,09

101.         

Panas Dominika

2 B

4,09

102.         

Kuczyńska Agnieszka

2 C

4,09

103.         

Bożyk Ewelina

2 B

4,08

104.         

Wincenciak Natalia

1 A

4,07

105.         

Perlejewska Dominika

2 B

4,0

106.         

Prażmo Kamil

1 B

4,0

107.         

Lipska Paulina

3 C

4,0

108.         

Rogucka Justyna

1 A

4,0

109.         

Bekier Sebastian

1 B

4,0

110.         

Marcjanik Paulina

1 B

4,0

111.         

Akonom Mateusz

1 C

4,0

112.         

Kozińska Kinga

2 A

4,0

113.         

Sylwestrzuk Maciej

2 A

4,0

TECHNIKUM:

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Rutkowski Adam

II E

4,81

2.      

Gromadko Anna

II E

4,19

3.      

Tatko Małgorzata

III E

4,18

4.      

Ślepowrońska Marzena

I E

4,18

5.      

Radziszewska Kinga

II E

4,0

6.      

Suchodolska Natalia

III E

4,0

                                             

OSSP :

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Ziółkowska Natalia

I

5,64

2.      

Truszkowski Remigiusz

III

5,61

3/4

Susoł Przemysław

II

5,37

3/4

Wakuluk Jakub

II

5,37

3.      

Pełszyk Marta

III

5,28

4.      

Gieros Marlena

III

5,28

5.      

Kamiński Szymon

II

5,26

6.      

Bachorek Robert

II

5,21

7.      

Susoł Aleksandra

IV

5,16

8.      

Niewiarowski Kewin

III

5,11

9.      

Uszyński Mateusz

II

5,11

10.  

Koc Dawid

II

5,11

11.  

Piętka Aleksandra

I

5,08

12.  

Krysińska Marta

III

5,06

13.  

Bruś Tomasz

IV

5,05

14.  

Maroński Kacper

II

5,0

15.  

Binaś Weronika

II

5,0

16.  

Niemyjska Paulina

IV

5,0

17.  

Zawistowska Magdalena

II

5,0

18.  

Klejzerowicz Agata

IV

4,95

19.  

Święciak Marlena

II

4,89

20.  

Dąbrowska Karolina Kamila

IV

4,84

21.  

Uszyński Bartłomiej

II

4,84

22.  

Jabłońska Emilia Ewa

III

4,83

23.  

Zdunek Martyna

III

4,83

24.  

Tokarska Bogumiła

III

4,83

25.  

Kierski Bartosz

II

4,68

26.  

Dmochowska Aleksandra

III

4,67

27.  

Kaczmarek Szymon

II

4,63

28.  

Koc Krystian

I

4,5

29.  

Biała Paulina

II

4,47

30.  

Daszkowska Kinga Weronika

II

4,47

31.  

Adamska Miriam

III

4,44

32.  

Wysocka Aleksandra

I

4,42

33.  

Koc Jacek

III

4,39

34.  

Borek Zuzanna

IV

4,37

35.  

Niemyjski Marcin

I

4,33

36.  

Lipska Kinga

IV

4,32

37.  

Łopuski Kacper

II

4,26

38.  

Białowarczuk Aleksandra

III

4,22

39.  

Rusiniak Bartłomiej

II

4,21

40.  

Łyskawy Przemysław

II

4,11

41.  

Jabłonowski Michał

III

4,11

42.  

Steć Aleksandra

III

4,11

43.  

Siekierko Weronika

II

4,05

44.  

Radziszewski Łukasz

IV

4,05

45.  

Cieśluk Patrycja

I

4,0

46.  

Wiński Hubert

II

4,0

ZSZ

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.

Mieczkowski Leszek

I

4,22

2,

Wróblewski Bartosz

II

4,2

3.

Sternik Maciej

II

4,09

4.

Kryńska Bogumiła

I

4,06

5.

Borecki Marcin

III

4,0

 

LISTA UCZNIÓW ZE ŚREDNIĄ 4,0 I WIĘCEJ

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

LO

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Rogucka Anna

3 B

5,5

2.      

Porzezińska Agata

3 C

5,33

3.      

Bogucka Ewa

2 C

5,27

4.      

Łuniewska Elwira

3 B

5,22

5.      

Łempicka Karolina

3 B

5,18

6.      

Antoniak Piotr

2 C

5,18

7.      

Tomczuk Magdalena

2 C

5,17

8.      

Dąbrowska Bogumiła

3 B

5,16

9.      

Uszyńska Sylwia

1 C

5,12

10.  

Wojtkowska Emilia

1 C

5,12

11.  

Tomczuk Anna

3 B

5,11

12.  

Żero Natalia

2 B

5,09

13.  

Tkaczuk Alan

3 B

5,09

14.  

Wojtkowska Dorota Maria

3 B

5,0

15.  

Łuniewska Katarzyna

1 C

5,0

16.  

Truszkowska Aleksandra

3 A

5,0

17.  

Miszczuk Kinga

3 C

5,0

18.  

Wińska Edyta

1 B

4,94

19.  

Nadolna Natalia

3 C

4,89

20.  

Fabisiak Paulina

3 C

4,89

21.  

Łuniewska Daria

1 B

4,88

22.  

Szulborska Dominika

3 C

4,88

23.  

Chomicz Olga

1 B

4,88

24.  

Piętka Monika

1 B

4,88

25.  

Bogucka Sylwia

1 C

4,88

26.  

Waszkiewicz Marta

3 C

4,88

27.  

Wincenciak Monika

2 B

4,82

28.  

Boguszewska Julita

2 A

4,82

29.  

Bekier Sylwia

3 B

4,82

30.  

Koc Wioleta Anna

3 B

4,78

31.  

Krawczyk Paweł

3 B

4,78

32.  

Krawczuk Ewelina

3 B

4,78

33.  

Hendożko Paulina

3 B

4,78

34.  

Sylwestrzuk Karolina

3 C

4,78

35.  

Gnatowska Magdalena

3C

4,78

36.  

Niemyjska  Katarzyna

1 B

4,76

37.  

Kamińska Katarzyna

1 B

4,76

38.  

Prokop Julita

1 C

4,76

39.  

Uszyńska Karolina

2 C

4,75

40.  

Malinowska Judyta

1 B

4,71

41.  

Górecka Ewelina

3 B

4,67

42.  

Czyżak Justyna

3 B

4,67

43.  

Stefaniak Karolina

3 A

4,67

44.  

Tymińska Karolina

1 C

4,65

45.  

Szymaniak Monika Maria

2 B

4,64

46.  

Korzeniecka Karolina

2 A

4,64

47.  

Włodarczyk Michał

2 C

4,64

48.  

Niemyjska Karolina

3 C

4,63

49.  

Antoniak Paulina

1 A

4,6

50.  

Bielik Milena

2 A

4.6

51.  

Grodzka Magdalena

1 B

4,59

52.  

Adamczuk Daniel

3 B

4,56

53.  

Szulborska Karolina

3C

4,56

54.  

Dąbrowska Monika

2 B

4,55

55.  

Kurek Sylwia

3 B

4,55

56.  

Popławska Katarzyna

1 B

4,53

57.  

Niewiarowska Karolina

1 B

4,47

58.  

Olszewska Patrycja

2 A

4,45

59.  

Moczulska Agnieszka

2 B

4,45

60.  

Trzcińska Dominika

3 C

4,44

61.  

Korzeniecka Paulina

1C

4,41

62.  

Lubowiecka Faustyna

1 C

4,41

63.  

Moczulski Adrian

1 A

4,4

64.  

Korycka Karolina

1 A

4,4

65.  

Puchalska Anna

3 C

4,38

66.  

Sidoruk Urszula

2 D

4,36

67.  

Klepacki Michał

2 C

4,36

68.  

Bogucka Małgorzata

2 C

4,36

69.  

Bagińska Patrycja

3 A

4,33

70.  

Węgrzyniak Weronika

1 A

4,33

71.  

Dąbrowska Emilia

3 A

4,33

72.  

Koc Martyna

3 C

4,33

73.  

Nowak Natalia

2 C

4,33

74.  

Boguszewska Aleksandra

1 B

4,29

75.  

Wojtkowska Zuzanna Teresa

1 C

4,29

76.  

Zdunek Aneta

2 B

4,27

77.  

Tymińska Martyna

1 A

4,27

78.  

Czarkowska Klaudia

2 A

4,27

79.  

Tymińska Aleksandra

3 B

4,27

80.  

Kamont Natalia

1 A

4,27

81.  

Anusiewicz Ernest

2 B

4,27

82.  

Bojar Hubert

2 C

4,27

83.  

Niemyjska Dominika

2 A

4,25

84.  

Godlewska Ewelina

1 C

4,24

85.  

Złotowska Dominika

1 C

4,24

86.  

Wasilewska Joanna

3 A

4,22

87.  

Gromadko Karolina

3 A

4,22

88.  

Boguszewski Przemysław

1 D

4,18

89.  

Radziszewska Bogumiła

1 B

4,18

90.  

Stankiewicz Paulina

1 B

4,18

91.  

Koksal Selin

2 A

4,18

92.  

Moczulski Adrian

2 B

4,18

93.  

Zdrójkowski Arkadiusz

2 B

4,17

94.  

Koc Kamila

1 A

4,13

95.  

Florczuk Katarzyna

3 C

4,13

96.  

Niemyjska Natalia

1 A

4,13

97.  

Godlewska Magdalena

3 A

4,11

98.  

Gnatowska Paulina

3 C

4,11

99.  

Habowska Joanna

3 C

4,11

100.         

Murawska Aleksandra

2 A

4,09

101.         

Panas Dominika

2 B

4,09

102.         

Kuczyńska Agnieszka

2 C

4,09

103.         

Bożyk Ewelina

2 B

4,08

104.         

Wincenciak Natalia

1 A

4,07

105.         

Perlejewska Dominika

2 B

4,0

106.         

Prażmo Kamil

1 B

4,0

107.         

Lipska Paulina

3 C

4,0

108.         

Rogucka Justyna

1 A

4,0

109.         

Bekier Sebastian

1 B

4,0

110.         

Marcjanik Paulina

1 B

4,0

111.         

Akonom Mateusz

1 C

4,0

112.         

Kozińska Kinga

2 A

4,0

113.         

Sylwestrzuk Maciej

2 A

4,0

TECHNIKUM:

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Rutkowski Adam

II E

4,81

2.      

Gromadko Anna

II E

4,19

3.      

Tatko Małgorzata

III E

4,18

4.      

Ślepowrońska Marzena

I E

4,18

5.      

Radziszewska Kinga

II E

4,0

6.      

Suchodolska Natalia

III E

4,0

                                             

OSSP :

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Ziółkowska Natalia

I

5,64

2.      

Truszkowski Remigiusz

III

5,61

3/4

Susoł Przemysław

II

5,37

3/4

Wakuluk Jakub

II

5,37

3.      

Pełszyk Marta

III

5,28

4.      

Gieros Marlena

III

5,28

5.      

Kamiński Szymon

II

5,26

6.      

Bachorek Robert

II

5,21

7.      

Susoł Aleksandra

IV

5,16

8.      

Niewiarowski Kewin

III

5,11

9.      

Uszyński Mateusz

II

5,11

10.  

Koc Dawid

II

5,11

11.  

Piętka Aleksandra

I

5,08

12.  

Krysińska Marta

III

5,06

13.  

Bruś Tomasz

IV

5,05

14.  

Maroński Kacper

II

5,0

15.  

Binaś Weronika

II

5,0

16.  

Niemyjska Paulina

IV

5,0

17.  

Zawistowska Magdalena

II

5,0

18.  

Klejzerowicz Agata

IV

4,95

19.  

Święciak Marlena

II

4,89

20.  

Dąbrowska Karolina Kamila

IV

4,84

21.  

Uszyński Bartłomiej

II

4,84

22.  

Jabłońska Emilia Ewa

III

4,83

23.  

Zdunek Martyna

III

4,83

24.  

Tokarska Bogumiła

III

4,83

25.  

Kierski Bartosz

II

4,68

26.  

Dmochowska Aleksandra

III

4,67

27.  

Kaczmarek Szymon

II

4,63

28.  

Koc Krystian