piątek, 12 wrzesień 2014 06:18

Nauczyciele

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do pobrania dla nauczycieli

 

 logo



Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2021 - 2022

 
1 .  Godlewski Łukasz - Dyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
2 .  Bojar Artur- Wicedyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
3 .  Pietkiewicz Jacek - Kierownik szkolenia praktycznego
4 .  Bryc Elżbieta - Kierownik Internatu przy Zespole Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
5 .  Marońska Bożena - Pedagog szkolny
6 .  Krasucka Sylwia  - Pedagog szkolny
7 .  Bachorek Katarzyna
8 .  Boguszewska Grażyna Ewa
9 .  Chomicz Tomasz
10 .  Cieszkowski Wojciech
11 .  Czapiuk Maciej
12 .  Dołęgowska Sylwia
13 .  Drewnowska-Koziarska Jolanta
14 .  Faszczewska Karolina Diana
15 .  Filipczuk Bogumiła
16 .  Gaczkowska Agnieszka
17 .  Ganzke Kazimierz
18 .  Gryniewicz Lebioda Alina
19 .  Grzymała Sylwia
20 .  Ilczuk Monika Agata
21 .  Idźkowska Żaneta
22 .  Jakubik Sebastian
23 .  Jakubiak Emilia
24 .  Jędrzejak Dawid
25 .  Jóźwiak Barbara Marzena
26 .  Kałczew Kinga
27 .  Karpińska - Jacyniewicz Bożena
28 .  Kacprzuk Bogdan
29 .  Kendzierski Arkadiusz
30 .  Kędzierska Agnieszka
31 .  Kloc Łukasz
32 .  Ks. Konopacki Grzegorz
33 .  Koziarski Cezary
34 .  Kozłowska Ewelina
35 .  Krajewska Marzena
36 .  Krysińska Emilia
37 .  Kujawska Magdalena
38 .  Malinowska Marta
39 .  Mlonek Dorota
40 .  Niemyjski Paweł
41 .  Okieńczuk Dariusz
42 .  Olszewski Adam
43 .  Olszewski Bogdan
44 .  Panas Grażyna
45 .  Pełszyk Barbara
46 .  Płońska Marlena
47 .  Przesław Alicja
48 .  Radziszewska Ewa
49 .  Rostkowska Katarzyna
50 .  Rozumeika Natalia
51 .  Rytel Elżbieta
52 .  Sienicka Marta
53 .  Sikoń Elżbieta
54 .  Stpiczyński Andrzej
55 .  Susoł Wiesław
56 .  Szmurło Cecylia
57 .  Szymańska Justyna
58 .  Szymoniak Artur Jacek
59 .  Szymoniak Irina
60 .  Ks.  Szymański Janusz
61 .  Święcka Grażyna
62 .  Święcki Eugeniusz
63 .  Tarkowska Karolina
64 .  Tarkowski Bogdan
65 .  Urbaniak Magdalena
66 .  Wojtkowska Karolina Barbara
67 .  Załuska Magda
68 .  Zawistowska Marzena
69 .  Zaremba Justyna
70 .  Zaremba Ludwik
71 .  Zdunek Martyna

 

Nauczyciele, którzy w przeszłości pracowali bądź obecnie pracują w szkole:

 

Lp.   Nazwisko i imię Lata pracy
  .    
1 . Ambrosiewicz Elżbieta 1956-1968
2 . Ambrosiewicz  Jan 1956-1968
3 . Anusiewicz Tadeusz 2004-2009
4 . Bachorek Katarzyna  2005-
5 . Bachurzewska Stanisława IV-VI  1946
6 . Backiel  Krystyna 2003-2004
7 . Bekier Małgorzata 1994-1999
8 . Bezrudczyk Nikodem 1948-1951
9 . Białkowska-Czarnecka Maria 1968-1971 i 1985-1994
10 . Binaś Ryszard 1985 i 1987 - 1989
11 . Bogucka Anna 1974-2004 i 2004-2007
12 . Bogucka Marta 2008-2011
13 . Boguszewska Grażyna  Ewa 1993-
14 . Bojar Artur 2011-
15 . Braun Patryk Michał 2009-2012
16 . Braun Wioletta 2009-2012
17 . Broniszewski Janusz 2005-2008
18 . Bryc Elżbieta 2008-2009 i 2012-
19 . Burdziuk Czesław  1964-1994
20 . Charszlak Jan 1952-
21 . Chojnowska Mirosława 1986-1999
22 . Chomicz Tomasz Marek 1998-
23 . Cieszkowski Wojciech Kazimierz 1983-1990 i 2000-
24 . Czapiuk Maciej 2018-
25 . Czaplewicz Bronisław  1995-1997
26 . Czyż Alina 1956-1961
27 . Dacz Karol 2008-2009
28 . Dąbrowska Celina 1984-1987
29 . Dąbrowski Dariusz 2007-2014
30 . Diakowska Januszkiewicz Zofia 2001-2003
31 . Dołęgowska Sylwia 2002-
32 . Domańska Zofia 1956-1972
33 . Drewnowska- Koziarska Jolanta 2017-
34 . Dudek Jacek 2010-2016
35 . Dutko Józef 1953-1955
36 . Dybowska Marzenna Barbara 1990-2020
37 . Faszczewska Karolina Diana 2011-
38 . Fiedorczuk Renata 2004-2008
39 . Filiczuk Bogumiła 2019-
40 . Filipowicz - Grzymańska Wanda 1951-1954
41 . Fizher Charlotte 1994-1995
42 . Gabryszewski Jan 1949-1951
43 . Gaczkowska Agnieszka 2009-
44 . Gałażyn-Kasprowicz Teresa 1959-1963
45 . Ganzke Kazimierz 2019-
46 . Gimon Sally 1991-1993
47 . Głuchowska Ewa 2005-2006
48 . Godlewska Emilia 2020-
49 . Godlewska Krystyna  1971-1992
50 . Godlewski Grzegorz 2014-2016
51 . Godlewski Łukasz  2012-
52 . Godlewski Monika Teresa 2002-2003
53 . Godlewski Zygmunt 1971
54 . Górski Baltazar 1951-1953
55 . Grondek Izabela Agnieszka 2002-2005
56 . Grzymała Sylwia 2016-
57 . Gudowska Joanna 2008-2009
58 . Gutowski Włodzimierz 1954-1958
59 . Guziak Grzegorz 2004-2007, 2008-2009
60 . Gyniewicz-Lebioda Alina 2015-
61 . Habowska Karolina 2019
62 . Hruciuk Ewa 2004-2007
63 . Idźkowska Żaneta 2020-
64 . Ilczuk Monika 2003-
65 . Jakubik Sebastian 2021-
66 . Jakubowska Elżbieta 2012-2014 i 2015-2020
67 . Jamiołkowska Marta 2009-2011
68 . Janiszewska Mirosława 1971-1987
69 . Janiszewski Jan 1948-1956
70 . Jasiński Emil 2014-2015
71 . Jaszczołt Edward 1945
72 . Jędrzejak Dawid 2020-
73 . Jóźwiak Barbara 2004-2009 i 2011-
74 . Juszyńska-Płońska Marlena 2014-
75 . Kacprzuk Bogdan 2016-
76 . Kaczyńska Janina 1998-2005
77 . Kalupa Dorota Mirosława 2019-2020
78 . Kałczew Kinga 2021-
79 . Kamińska Teresa 1959-1961
80 . Kamiński Jan 1990-1993
81 . Karolewska Wiesława 2007-2012
82 . Karpińska-Jacyniewicz Bożena  2020-
83 . Kasprowicz Roman 1956-1963
84 . Kendzierski  Arkadiusz 2006-
85 . Kędzierska Agnieszka 2019-
86 . Kielisz Helena 1985-1994
87 . Kiliszek Mieczysław 1987-2005
88 . Kloc Łukasz 2018-
89 . Koc -Karwowska Katarzyna 2017-2019
90 . Koda Piotr 2020-2021
91 . Kosk Antonina 1968
92 . Kot Robert 2003-2006
93 . Kotarska Zenona 1990-2003 i 2004-2014
94 . Kotowska-Kunicka Stanisława 1950-1972
95 . Koziarski Cezary 2019-
96 . Kozłowska Ewelina 2013-
97 . Krajewska Marzena 2020-
98 . Krakowiak Małgorzata 2003-2004
99 . Krakówko Stanisława 1970-1999 i 2002-2003
100 . Krasucka Sylwia 2021-
101 . Krulak Elżbieta 1983-1994
102 . Krysińska Emilia  2006-
103 . Kryszeń Jerzy 1966-1969
104 . Krzesiewicz-Sikoń Elżbieta 1993-
105 . Ks. Skobel Emil 2018-2020
106 . Ks. Borowski Eugeniusz 1956-1962
107 . Ks. Borzęcki Łukasz 2012-2015
108 . Ks. Czeżyk Bogdan 2000-2002
109 . Ks. Falkowski Andrzej 2004-2010
110 . Ks. Izdebski Ireneusz 2003-2004
111 . Ks. Jurczak Piotr 2002-2003i 2014-2015
112 . Ks. Kiszko Bogusław 1990-1991
113 . Ks. Kiszko Zbigniew 1994-1996
114 . Ks. Kolejkowicz Henryk 1987-1989
115 . Ks. Konopacki Grzegorz 2020-
116 . Ks. Kowalewski Nikodem 1945-1951
117 . Ks. Kozłowki Stanisław  1970-1979
118 . Ks. Krasowski Robert 1996-1997
119 . Ks. Kunicki Antoni 1991-1993
120 . Ks. Kuśmirek Marcin 2003-2004
121 . Ks. Laszuk Marek 2001-2002
122 . Ks. Lipczyński Karol  2011-2012
123 . Ks. Łukaszewicz Maciej 1997-2000
124 . Ks. Maksikmiuk Krzysztof 1968-1970
125 . Ks. Malinowski Krzysztof 2011-2012
126 . Ks. Marczuk Wincenty 1951
127 . Ks. Mutianko Bogdan 1974-1979
128 . Ks. Napiórkowski Krzysztof 1991-1993
129 . Ks. Niewiński Krzysztof 1990-1991
130 . Ks. Piotrowski Wojciech 2015-2020
131 . Ks. Składanowski Marcin 2004-2006
132 . Ks. Solka Paweł 2006-2011
133 . Ks. Szymański  Janusz 2012-
134 . Ks. Średziński Zbigniew 1997-1999
135 . Ks. Świerszczyński Marian 1979-1982
136 . Ks. Tadrowski Roman 1944
137 . Ks. Tarasiuk Wojciech 1999-2002
138 . Ks. Terpiłowski Grzegorz 2001-2003
139 . Ks. Ulaczyk Wojciech 1993-1996
140 . Ks. Wasak Wojciech 1962-1968
141 . Ks .Wojasiński Jarosław Paweł 2020-2021
142 . Ks. Zalewski Ryszard 1985-1987
143 . Ks. Ziembowski Grzegorz 2013-2018
144 . Kubicki Sylwester  1944-1947
145 . Kuczabo Joanna Katarzyna 2010-2014
146 . Kufen-Waluch Małgorzata 2003-2007
147 . Kulczakiewicz Henryk  1952-1991
148 . Kulczakiewicz Ryszard 1980-2020
149 . Kulesza Mirosław  1957-1984
150 . Kuleszewicz Eleonora 1962
151 . Kuteszko-Kujawska Magdalena  2004-
152 . Leoniuk Eugeniusz 1968-1978 i 1981-1986
153 . Leszczyńska Maria 2002-2003
154 . Leszczyński Artur Szczepan 2002-2003
155 . Łaszuk Anatol 2000-2001
156 . Maksimczuk Karol 2008-2012
157 . Malinowska Marta 2019-
158 . Marczuk Eugeniusz 1978-1989
159 . Marońska  Bożena  1980-
160 . Martynowski Jan 1944-1951
161 . Matelski Mieczysław 1955-1959
162 . Mc’Geary Edward 1994-1995
163 . Misiuk Mirosław 2018-2021
164 . Mlonek Dorota 1999
165 . Niemyjski Paweł 2005-
166 . Niemyjski Teodor 2004-2007
167 . Noskowicz Beata 2009-2014
168 . Okieńczuk Dariusz 2007-
169 . Olszewska Anna 1975-2005, 2007-2009
170 . Olszewski Adam 2003-
171 . Olszewski Bogdan 1993-
172 . Olszewski Paweł 1946-1961
173 . Orłowski  Sebastian 2009-2016
174 . Orzełowski Aleksander 1949-1951
175 . Pacholski Jerzy 1973-1978
176 . Palutko Henryka 1944-1946
177 . Palutko Michał  1944-1946
178 . Panas Grażyna 2003-
179 . Panas Kazimierz 1951-
180 . Parafieniuk Ewa 2017-2018
181 . Pawlik Agnieszka 1995-1997
182 . Pawlik Krystyna 1972-2002 i 2002-2006
183 . Pawłowska Oliwia 2017-2018
184 . Pełszyk Barbara Joanna 2010-
185 . Pieczychlebek Daniel 2016-2017
186 . Piertuczynik Piotr 2009-2011
187 . Pietkiewicz Jacek 2005-
188 . Pietrzykowski Leszek 1987-2018
189 . Powojska Elżbieta 2016-2019
190 . Proniewicz Zygmunt 1951-1974
191 . Przechodzień Waldemar 1970-1972
192 . Przesław Alicja 2019-
193 . Puszkiewicz Jan 1991-1992 i 1994-2015
194 . Puszkiewicz Jolanta Mirosława 1984-2020
195 . Radecki Andrzej 1946-1954
196 . Radziszewska Anna 2009
197 . Radziszewska Ewa 2003-
198 . Razumeika Natallia 2005-
199 . Reczko Mirosław 1994-1997
200 . Romul Tadeusz 1973-1996
201 . Rostkowska Katarzyna 2011-
202 . Różycka Emilia 1954-1956
203 . Rutkowski Stanisław  1956-1973
204 . Rutkowski Stefan 1946-1950
205 . Ryciuk Dorota 2018
206 . Rytel Elżbieta 2019-
207 . Rzepnicka Barbara 2007-2009 i 2016
208 . Sakowicz Robert  2004-2005
209 . Scaduto-Mioduszewska Małgorzata 2018-2019
210 . Selerowski Michał  2011-2020
211 . Sęczak Zofia 1988-1989, 1997-1999, 2001
212 . Sękal  Małgorzata  2003-2016
213 . Sidorczuk-Uszyńska Grażyna 1972-1991
214 . Sienicka Ewa 2007-2008 i 2009
215 . Sienicka Marta  2017-
216 . Sierosławska Maria 1963-1967
217 . Skorupska Ewa 1997-2019
218 . Skwarski Ryszard 1996-2001 i 2006-2011
219 . Sowa Justyna 2003-2004
220 . Stefański Wojciech Kazimierz 2011-2015
221 . Stokowski Krzysztof  2003-2004
222 . Stpiczyński Andrzej 2021-
223 . Strzałkowska –Stefańska Ewa Zofia 2012-2015
224 . Susoł Wiesław 1993-
225 . Sutyniec Ligia 1990-2002
226 . Szaferski Ryszard 1981-1984
227 . Szlendek Radosław 2016-2018
228 . Szmurło Cecylia 2003-
229 . Szulc Janusz 1954-1989
230 . Szwiderska –Kawalec Dorota 2011-2012
231 . Szymańska Justyna 2012-
232 . Szymoniak Artur Jacek 1997-
233 . Szymoniak Irina 2001
234 . Święcka Grażyna 1994-
235 . Święcki Eugeniusz 1991-
236 . Święcki Władysław  1944-1950
237 . Świętochowski Arkadiusz 2016-2020
238 . Tarkowska Karolina 2013-
239 . Tarkowski Bogdan 2013-
240 . Tenderenda Stanisław 1949-1951
241 . Tomaszewska Olga 1990-1994
242 . Tomaszewski Norbert 1991-1992
243 . Toruński Norbert 2003-2005
244 . Tymińska Anna 2015-2017
245 . Tymińska Edyta 2015-2016
246 . Upthegrove Victoria 1999-2000
247 . Ustyniuk Jan 1964-1970
248 . Uszyńska Maria 2002-2005
249 . Uszyński Kazimierz 1959-1973
250 . Walczuk Józef 1985-1992
251 . Walczuk Zofia 1983-1992
252 . Waluch Jolita 1971-1974
253 . Wielgat Katarzyna 2006-2014
254 . Wiercińska-Urbaniak Magdalena 2012-
255 . Wilbik Grażyna 1990-1994
256 . Wincenciak Hanna Julia  2004-2020
257 . Wnorowska Wioleta  2013-2014
258 . Wojno Hubert 2004-2005
259 . Wojtkowska Karolina Barbara 2009-
260 . Woźniak Kazimierz 1954-1956
261 . Wróblewski Michał 1946-1952
262 . Wrzesiński Zenon 1963-1972
263 . Wyszyńska Monika 2000-2001
264 . Załuska Magda 2012-
265 . Zaremba Justyna Natalia 2011-
266 . Zaremba Ludwik 2019-2020 i 2021-
267 . Zarzecka Daniela 1987-1990
268 . Zarzecki Józef 1977-1990
269 . Zawistowska Marzena 2021-
270 . Zdunek Martyna 2021-

Czytany 32402 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 wrzesień 2021 07:44

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top