piątek, 12 wrzesień 2014 06:18

Nauczyciele

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do pobrania dla nauczycieli

 

 logo



Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2022 - 2023

 

 

1. Godlewski Łukasz - Dyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
2. Bojar Artur- Wicedyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
3. Rostkowska Katarzyna- Wicedyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
4. Pietkiewicz Jacek - Kierownik szkolenia praktycznego
5. Bryc Elżbieta - Kierownik Internatu przy Zespole Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
6. Koc Kamila - Pedagog szkolny
7. Tarkowska Karolina  - Pedagog specjalny
8. Bachorek Katarzyna
9. Bojar Artur
10. Bryc Elżbieta
11. Charubin Paweł
12. Chomicz Tomasz
13. Cieszkowski Wojciech
14. Dołęgowska Sylwia
15. Drewnowska-Koziarska Jolanta
16. Faszczewska Karolina
17. Gaczkowska Agnieszka
18. Godlewska Emilia
19. Godlewski Łukasz
20. Gryniewicz-Lebioda Alina
21. Grzymała Sylwia
22. Idźkowska Żaneta
23. Ilczuk Monika
24. Jakubik Sebastian
25. Jędrzejak Dawid
26. Jóźwiak Barbara
27. Kacprzuk Bogdan
28. Kałczew Kinga
29. Karpińska-Jacyniewicz Bożena
30. Kendzierski Arkadiusz
31. Kędzierska Agnieszka
32. Kierzkowska Lidia
33. Kloc Łukasz
34. Konopacki Grzegorz
35. Kostrzyńska Agnieszka
36. Kostro Adam
37. Koziarski Cezary
38. Kozłowska Ewelina
39. Krajewska Marzena
40. Krysińska Emilia
41. Kujawska Magdalena
42. Łuniewska-Korycka Katarzyna Iwona 
43. Łukaszuk Agnieszka
44. Malinowska Marta
45. Marońska Bożena
46. Mlonek Dorota
47. Niemyjski Paweł
48. Okieńczuk Dariusz
49. Olszewski Adam
50. Olszewski Bogdan
51. Panas Grażyna
52. Pełszyk Barbara
53. Pietkiewicz Jacek
54. Pietrzykowski Leszek
55. Płońska Marlena
56. Radziszewska Ewa
57. Radziszewski Maciej
58. Razumeika Natalia
59. Rytel Elżbieta
60. Sikoń Elżbieta
61. Stpiczyński Andrzej
62. Susoł Wiesław
63. Szabłowska Magda
64. Szmurło Cecylia
65. Szymańska Justyna
66. Szymański Janusz
67. Szymoniak Artur
68. Szymoniak Irina
69. Święcka Grażyna
70. Święcki Eugeniusz
71. Tarkowski Bogdan
72. Trzeszczkowski Adam Kamil 
73. Urbaniak Magdalena
74. Wojtkowska Karolina
75. Włostowski Wojciech
76. Załuska Magda
77. Zaremba Justyna 
78. Zaremba Ludwik

 

 

Nauczyciele, którzy w przeszłości pracowali bądź obecnie pracują w szkole:

 

Lp.   Nazwisko i imię Lata pracy
       
1 . Ambrosiewicz  Jan 1956-1968
2 . Ambrosiewicz Elżbieta 1956-1968
3 . Anusiewicz Tadeusz 2004-2009
4 . Bachorek Katarzyna  2005-
5 . Bachurzewska Stanisława IV-VI  1946
6 . Backiel  Krystyna 2003-2004
7 . Bekier Małgorzata 1994-1999
8 . Bezrudczyk Nikodem 1948-1951
9 . Białkowska-Czarnecka Maria 1968-1971 i 1985-1994
10 . Binaś Ryszard 1985 i 1987 - 1989
11 . Bogucka Anna 1974-2004 i 2004-2007
12 . Bogucka Marta 2008-2011
13 . Boguszewska Grażyna  Ewa 1993-2022
14 . Bojar Artur 2011-
15 . Braun Patryk Michał 2009-2012
16 . Braun Wioletta 2009-2012
17 . Broniszewski Janusz 2005-2008
18 . Bryc Elżbieta 2008-2009 i 2012-
19 . Burdziuk Czesław  1964-1994
20 . Charszlak Jan 1952-
21 . Charubin Paweł 2022-
22 . Chojnowska Mirosława 1986-1999
23 . Chomicz Tomasz Marek 1998-
24 . Cieszkowski Wojciech Kazimierz 1983-1990 i 2000-
25 . Czapiuk Maciej 2018-
26 . Czaplewicz Bronisław  1995-1997
27 . Czyż Alina 1956-1961
28 . Dacz Karol 2008-2009
29 . Dąbrowska Celina 1984-1987
30 . Dąbrowski Dariusz 2007-2014
31 . Diakowska Januszkiewicz Zofia 2001-2003
32 . Dołęgowska Sylwia 2002-
33 . Domańska Zofia 1956-1972
34 . Drewnowska- Koziarska Jolanta 2017-
35 . Dudek Jacek 2010-2016
36 . Dutko Józef 1953-1955
37 . Dybowska Marzenna Barbara 1990-2020
38 . Faszczewska Karolina Diana 2011-
39 . Fiedorczuk Renata 2004-2008
40 . Filiczuk Bogumiła 2019-
41 . Filipowicz - Grzymańska Wanda 1951-1954
42 . Fizher Charlotte 1994-1995
43 . Gabryszewski Jan 1949-1951
44 . Gaczkowska Agnieszka 2009-
45 . Gałażyn-Kasprowicz Teresa 1959-1963
46 . Ganzke Kazimierz 2019-2022
47 . Gimon Sally 1991-1993
48 . Głuchowska Ewa 2005-2006
49 . Godlewska Emilia 2020-
50 . Godlewska Krystyna  1971-1992
51 . Godlewski Grzegorz 2014-2016
52 . Godlewski Łukasz  2012-
53 . Godlewski Monika Teresa 2002-2003
54 . Godlewski Zygmunt 1971
55 . Górski Baltazar 1951-1953
56 . Grondek Izabela Agnieszka 2002-2005
57 . Grzymała Sylwia 2016-
58 . Gudowska Joanna 2008-2009
59 . Gutowski Włodzimierz 1954-1958
60 . Guziak Grzegorz 2004-2007, 2008-2009
61 . Gyniewicz-Lebioda Alina 2015-
62 . Habowska Karolina 2019
63 . Hruciuk Ewa 2004-2007
64 . Idźkowska Żaneta 2020-
65 . Ilczuk Monika 2003-
66 . Jakubik Sebastian 2021-
67 . Jakubowska Elżbieta 2012-2014 i 2015-2020
68 . Jamiołkowska Marta 2009-2011
69 . Janiszewska Mirosława 1971-1987
70 . Janiszewski Jan 1948-1956
71 . Jasiński Emil 2014-2015
72 . Jaszczołt Edward 1945
73 . Jędrzejak Dawid 2020-
74 . Jóźwiak Barbara 2004-2009 i 2011-
75 . Juszyńska-Płońska Marlena 2014-
76 . Kacprzuk Bogdan 2016-
77 . Kaczyńska Janina 1998-2005
78 . Kalupa Dorota Mirosława 2019-2020
79 . Kałczew Kinga 2021-
80 . Kamińska Teresa 1959-1961
81 . Kamiński Jan 1990-1993
82 . Karolewska Wiesława 2007-2012
83 . Karpińska-Jacyniewicz Bożena  2020-
84 . Kasprowicz Roman 1956-1963
85 . Kendzierski  Arkadiusz 2006-
86 . Kędzierska Agnieszka 2019-
87 . Kielisz Helena 1985-1994
88 . Kieszkowska Lidia 2022
89 . Kiliszek Mieczysław 1987-2005
90 . Kloc Łukasz 2018-
91 . Koc -Karwowska Katarzyna 2017-2019
92 . Koda Piotr 2020-2021
93 . Kosk Antonina 1968
94 . Kostro Adam 2022
95 . Kosztrzyńska Agnieszka  
96 . Kot Robert 2003-2006
97 . Kotarska Zenona 1990-2003 i 2004-2014
98 . Kotowska-Kunicka Stanisława 1950-1972
99 . Koziarski Cezary 2019-
100 . Kozłowska Ewelina 2013-
101 . Krajewska Marzena 2020-
102 . Krakowiak Małgorzata 2003-2004
103 . Krakówko Stanisława 1970-1999 i 2002-2003
104 . Krasucka Sylwia 2021-
105 . Krulak Elżbieta 1983-1994
106 . Krysińska Emilia  2006-
107 . Kryszeń Jerzy 1966-1969
108 . Krzesiewicz-Sikoń Elżbieta 1993-
109 . Ks .Wojasiński Jarosław Paweł 2020-2021
110 . Ks. Borowski Eugeniusz 1956-1962
111 . Ks. Borzęcki Łukasz 2012-2015
112 . Ks. Czeżyk Bogdan 2000-2002
113 . Ks. Falkowski Andrzej 2004-2010
114 . Ks. Izdebski Ireneusz 2003-2004
115 . Ks. Jurczak Piotr 2002-2003i 2014-2015
116 . Ks. Kiszko Bogusław 1990-1991
117 . Ks. Kiszko Zbigniew 1994-1996
118 . Ks. Kolejkowicz Henryk 1987-1989
119 . Ks. Konopacki Grzegorz 2020-
120 . Ks. Kowalewski Nikodem 1945-1951
121 . Ks. Kozłowki Stanisław  1970-1979
122 . Ks. Krasowski Robert 1996-1997
123 . Ks. Kunicki Antoni 1991-1993
124 . Ks. Kuśmirek Marcin 2003-2004
125 . Ks. Laszuk Marek 2001-2002
126 . Ks. Lipczyński Karol  2011-2012
127 . Ks. Łukaszewicz Maciej 1997-2000
128 . Ks. Maksikmiuk Krzysztof 1968-1970
129 . Ks. Malinowski Krzysztof 2011-2012
130 . Ks. Marczuk Wincenty 1951
131 . Ks. Mutianko Bogdan 1974-1979
132 . Ks. Napiórkowski Krzysztof 1991-1993
133 . Ks. Niewiński Krzysztof 1990-1991
134 . Ks. Piotrowski Wojciech 2015-2020
135 . Ks. Składanowski Marcin 2004-2006
136 . Ks. Skobel Emil 2018-2020
137 . Ks. Solka Paweł 2006-2011
138 . Ks. Szymański  Janusz 2012-
139 . Ks. Średziński Zbigniew 1997-1999
140 . Ks. Świerszczyński Marian 1979-1982
141 . Ks. Tadrowski Roman 1944
142 . Ks. Tarasiuk Wojciech 1999-2002
143 . Ks. Terpiłowski Grzegorz 2001-2003
144 . Ks. Ulaczyk Wojciech 1993-1996
145 . Ks. Wasak Wojciech 1962-1968
146 . Ks. Zalewski Ryszard 1985-1987
147 . Ks. Ziembowski Grzegorz 2013-2018
148 . Kubicki Sylwester  1944-1947
149 . Kuczabo Joanna Katarzyna 2010-2014
150 . Kufen-Waluch Małgorzata 2003-2007
151 . Kulczakiewicz Henryk  1952-1991
152 . Kulczakiewicz Ryszard 1980-2020
153 . Kulesza Mirosław  1957-1984
154 . Kuleszewicz Eleonora 1962
155 . Kuteszko-Kujawska Magdalena  2004-
156 . Leoniuk Eugeniusz 1968-1978 i 1981-1986
157 . Leszczyńska Maria 2002-2003
158 . Leszczyński Artur Szczepan 2002-2003
159 . Łaszuk Anatol 2000-2001
160 . Łuniewska-Korycka Katarzyna Iwona 2022
161 . Maksimczuk Karol 2008-2012
162 . Malinowska Marta 2019-
163 . Marczuk Eugeniusz 1978-1989
164 . Marońska  Bożena  1980-
165 . Martynowski Jan 1944-1951
166 . Matelski Mieczysław 1955-1959
167 . Mc’Geary Edward 1994-1995
168 . Misiuk Mirosław 2018-2021
169 . Mlonek Dorota 1999
170 . Niemyjski Paweł 2005-
171 . Niemyjski Teodor 2004-2007
172 . Noskowicz Beata 2009-2014
173 . Okieńczuk Dariusz 2007-
174 . Olszewska Anna 1975-2005, 2007-2009
175 . Olszewski Adam 2003-
176 . Olszewski Bogdan 1993-
177 . Olszewski Paweł 1946-1961
178 . Orłowski  Sebastian 2009-2016
179 . Orzełowski Aleksander 1949-1951
180 . Pacholski Jerzy 1973-1978
181 . Palutko Henryka 1944-1946
182 . Palutko Michał  1944-1946
183 . Panas Grażyna 2003-
184 . Panas Kazimierz 1951-
185 . Parafieniuk Ewa 2017-2018
186 . Pawlik Agnieszka 1995-1997
187 . Pawlik Krystyna 1972-2002 i 2002-2006
188 . Pawłowska Oliwia 2017-2018
189 . Pełszyk Barbara Joanna 2010-
190 . Pieczychlebek Daniel 2016-2017
191 . Piertuczynik Piotr 2009-2011
192 . Pietkiewicz Jacek 2005-
193 . Pietrzykowski Leszek 1987-2018 i 2022 -
194 . Powojska Elżbieta 2016-2019
195 . Proniewicz Zygmunt 1951-1974
196 . Przechodzień Waldemar 1970-1972
197 . Przesław Alicja 2019-
198 . Puszkiewicz Jan 1991-1992 i 1994-2015
199 . Puszkiewicz Jolanta Mirosława 1984-2020
200 . Radecki Andrzej 1946-1954
201 . Radziszewska Anna 2009
202 . Radziszewska Ewa 2003-
203 . Radziszewski Maciej 2022-
204 . Razumeika Natallia 2005-
205 . Reczko Mirosław 1994-1997
206 . Romul Tadeusz 1973-1996
207 . Rostkowska Katarzyna 2011-
208 . Różycka Emilia 1954-1956
209 . Rutkowski Stanisław  1956-1973
210 . Rutkowski Stefan 1946-1950
211 . Ryciuk Dorota 2018
212 . Rytel Elżbieta 2019-
213 . Rzepnicka Barbara 2007-2009 i 2016
214 . Sakowicz Robert  2004-2005
215 . Scaduto-Mioduszewska Małgorzata 2018-2019
216 . Selerowski Michał  2011-2020
217 . Sęczak Zofia 1988-1989, 1997-1999, 2001
218 . Sękal  Małgorzata  2003-2016
219 . Sidorczuk-Uszyńska Grażyna 1972-1991
220 . Sienicka Ewa 2007-2008 i 2009
221 . Sienicka Marta  2017-
222 . Sierosławska Maria 1963-1967
223 . Skorupska Ewa 1997-2019
224 . Skwarski Ryszard 1996-2001 i 2006-2011
225 . Sowa Justyna 2003-2004
226 . Stefański Wojciech Kazimierz 2011-2015
227 . Stokowski Krzysztof  2003-2004
228 . Stpiczyński Andrzej 2021-
229 . Strzałkowska-Stefańska Ewa Zofia 2012-2015
230 . Susoł Wiesław 1993-
231 . Sutyniec Ligia 1990-2002
232 . Szabłowska Magda 2022
233 . Szaferski Ryszard 1981-1984
234 . Szlendek Radosław 2016-2018
235 . Szmurło Cecylia 2003-
236 . Szulc Janusz 1954-1989
237 . Szwiderska –Kawalec Dorota 2011-2012
238 . Szymańska Justyna 2012-
239 . Szymoniak Artur Jacek 1997-
240 . Szymoniak Irina 2001
241 . Święcka Grażyna 1994-
242 . Święcki Eugeniusz 1991-
243 . Święcki Władysław  1944-1950
244 . Świętochowski Arkadiusz 2016-2020
245 . Tarkowska Karolina 2013-
246 . Tarkowski Bogdan 2013-
247 . Tenderenda Stanisław 1949-1951
248 . Tomaszewska Olga 1990-1994
249 . Tomaszewski Norbert 1991-1992
250 . Toruński Norbert 2003-2005
251 . Trzeszczkowski Adam Kamil 2022-
252 . Tymińska Anna 2015-2017
253 . Tymińska Edyta 2015-2016
254 . Upthegrove Victoria 1999-2000
255 . Ustyniuk Jan 1964-1970
256 . Uszyńska Maria 2002-2005
257 . Uszyński Kazimierz 1959-1973
258 . Walczuk Józef 1985-1992
259 . Walczuk Zofia 1983-1992
260 . Waluch Jolita 1971-1974
261 . Wielgat Katarzyna 2006-2014
262 . Wiercińska-Urbaniak Magdalena 2012-
263 . Wilbik Grażyna 1990-1994
264 . Wincenciak Hanna Julia  2004-2020
265 . Włostowski Wojciech 2022-
266 . Wnorowska Wioleta  2013-2014
267 . Wojno Hubert 2004-2005
268 . Wojtkowska Karolina Barbara 2009-
269 . Woźniak Kazimierz 1954-1956
270 . Wróblewski Michał 1946-1952
271 . Wrzesiński Zenon 1963-1972
272 . Wyszyńska Monika 2000-2001
273 . Załuska Magda 2012-
274 . Zaremba Justyna Natalia 2011-
275 . Zaremba Ludwik 2019-2020 i 2021-
276 . Zarzecka Daniela 1987-1990
277 . Zarzecki Józef 1977-1990
278 . Zawistowska Marzena 2021-
279 . Zdunek Martyna 2021-
Czytany 39340 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 grudzień 2022 07:45

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top